Em Neu 2008 2 Hauptkurs Kursbuch Украина Киев Развернуть

Em Neu 2008 2 Hauptkurs Kursbuch

Hueber Hueber

Автор: Michaela Perlmann-Balme, Susanne Schwalb, Dorte Weers9783195016957

Новинка

учебник em neu 2008 hauptkurs kursbuch купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 660 грн. Опт: 528 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
5 11% До 363 грн
15 16% До 1 584 грн
30 20% До 3 960 грн
Язык издания Немецкий
Переплёт Мягкая обложка
Тип товара Учебник
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Год издания 2008 год
Страна производитель Германия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс em neu 2008
Уровень курса Hauptkurs
Состояние Новое
Кол-во страниц 160
Формат книги 281 x 211 x 12
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9783195016957
Производитель Hueber
Оригинальность продукта Только оригинал
Em Neu — трехуровневый курс немецкого языка, содержащий пособие из двух томов, направленное на уровни B1-C1. Учебник поделен на автономные, с четкой учебной  программой модули, что позволяет учителям и учащимся выбрать индивидуальный порядок занятий. Материал учебника рассчитан для использования учениками с разными способностями и интересами. Курс способствует плавному переходу от начального до уровня владения языком С1, а также проводит подготовку к соответствующим экзаменам, благодаря широкому спектру контента и разнообразной методологии, которые собраны в учебнике и создают прочную основу для освоения немецкого языка.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов


Отзывы и комментарии отсутствуют.