English File Elementary Students Book with DVD-ROM & iTutor 3rd Edition Украина Киев Развернуть

English File Elementary Students Book with DVD-ROM & iTutor 3rd Edition

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Christina Lazam-Koening, Clive Oxenden, Paul Seligson9780194598644

Новинка

Если нужно недорого купить english file elementary students book . розничная цена в Киеве и по всей Украине:

Подробнее

Этого товара нет в наличии

Роздріб: 526 грн. Опт: 421 грн

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 3 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 4.8 / 5   5 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 53 грн
5 12% До 316 грн
15 15% До 1 184 грн
30 20% До 3 156 грн
Язык издания Английский
Переплёт Мягкий
Тип товара Учебник (Students' Book)
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Страна производитель Англия
Категория Учебные курсы
Где и как купить english file elementary students book Ответы на часто задаваемые вопросы: Заказать можно по телефону, через вайбер или онлайн, через интернет-магазин, добавив товар в корзину и заполнив соответствующие поля. Цена указана за 1 ед. товара, при заказе на группу действуют скидки. Скачать на нашем сайте данный продукт не выйдет, у нас только оригинальная печатная иностранная литература от издательств. Доставка бесплатная при заказе от 2000 грн. Отправляем в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Николаев, Днепр, Запорожье и другие области Украины. № 9780194598644 артикул данного товара.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Учебник new english file elementary book добротный. Но нужно покупать в комплекте со всеми остальными пособие. Хорошо, что есть сd диск
Гость  - 
Оценка:
Благодарю вас за быструю доставку new english file elementary book. Пришел полный комплект, включая сd диск
Гость  - 
Оценка:
Благодаря cd диску, который идет в комплекте new english file elementary book можно использовать в удаленном режиме
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -