Fly High Ukraine 1 Pupils Book + Audio CD Kozanoglou D Украина Киев Развернуть

Fly High Ukraine 1 Pupils Book + Audio CD Kozanoglou D

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Jeanne Perrett, Charlotte Covil, Danae Kozanoglou9788378827191

Новинка

Fly High Ukraine 1 students book купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 465 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   5 Отзыв (ов)

Язык издания Английский
Переплёт Мягкий
Тип товара Учебник
Возрастная категория Младшая школа
Страна производитель Англия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Fly High
Уровень курса 1
Состояние Новая книга
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9788378827191
Производитель Pearson
Оригинальность продукта Только оригинал
Fly High Ukraine – это увлекательный курс английского языка, наполненный приключениями и захватывающими историями, который не оставит учеников равнодушными. Методология курса своеобразна. В нем присутствуют ключевые персонажи, которые сопровождают учеников на протяжении всего процесса обучения и знакомят со всеми особенностями языка. Ключевые слова и грамматические области представлены в контексте истории, которая имеет различный формат: сценарий игры, тесты и комиксы. Лексика представлена в виде словаря с картинками. При помощи захватывающих историй, дети знакомятся с грамматикой и лексикой английского языка, а сопровождают и помогают им чудесные главные герои. Учебник Fly High Ukraine 1 Pupil's Book является прекрасным способом для изучения английского языка в захватывающей и незабываемой атмосфере.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Оксана***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Олексан***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -