Focus 3 Teachers Book with DVD Украина Киев Развернуть

Focus 3 Teachers Book with DVD

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Patricia Reilly9781292110080

Новинка

Методическое пособие для учителя Focus 3 Teacher’s Book, содержит ответы к учебнику.

Подробнее

Роздріб: 1 456 грн

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   3 Отзыв (ов)

Язык издания Английский
Переплёт Мягкий
Тип товара Вспомогательные материалы
Возрастная категория Старшая школа
Страна производитель Англия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ

focus 3 teacher's book

Focus 3 Teacher's Book – рабочая тетрадь, которая необходима при работе с учениками по курсу Focus, на третей его ступеньке. Материалы в тетради соответствуют уровню знаний В1+ Intermediate. Без этого компонента невозможно организовать эффективное занятие, поскольку преподавателю необходимо составить план занятия, предоставить каждому ученику материал для изучения и сделать это так, чтобы не потерять интереса каждого из них и всего класса в общем.

В книге представлена полноцветная версия учебника, с единственным отличием – на все задания предусмотрены ответы. Также, содержание предусматривает наличие советов, как организовать работу с курсом. Дополнительно, комплектация тетради для учителя включает наличие дисков, на которые записаны видеоматериалы, тесты и задания для расширения учебной программы.


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -