Essential Grammar in Use with answers Murphy 9781107480551 Украина Киев Развернуть

Essential Grammar in Use with answers Murphy 9781107480551

Cambridge University Press Cambridge University Press

Автор: R.Murphy, M.Hewings9781107480551

Новинка

книга essential grammar in use fourth edition купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 555 грн. Опт: 444 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   11 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 56 грн
5 11% До 305 грн
15 16% До 1 332 грн
30 20% До 3 330 грн
Язык издания Английский
Переплёт Мягкая обложка
Тип товара Книга
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Год издания 2015 год
Страна производитель Англия
Категория Грамматика
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс English Grammar in Use
Уровень курса Essential
Состояние Новое
Кол-во страниц 320
Формат книги 262 x 198 x 16
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9781107480551
Производитель Cambridge University Press
Оригинальность продукта Только оригинал

Хотите купить essential grammar in use ? Учебник предназначен для студентов, которым нужна помощь в изучении грамматики английского языка. Его можно использовать как индивидуально, так и при занятиях в группе. Книга акцентирует внимание на тех структурах языка, при использовании которых студенты испытывают трудности. Использовать пособие можно в произвольном порядке, для этого на начальных страницах расположен раздел со списком тем. Таким образом студент может выбрать интересующую его тему и быстро перейти к нужной странице. По своей структуре раздел делится на две части: в правой - расположены упражнения, а в левой - примеры и теоретические сведения.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Olena***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Юлия***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Отличного качества книга (цветная, приятно изучать) Доставка - отлично. (отправитель забронировал дни ожидания товара на почте для покупател
Гость  - 
Оценка:
Нужно было купить essential grammar in use - нашли на этом сайте. Качеством книги и обслуживанием довольна. Магазин рекомендую
Гость  -