Lagune 3 Arbeitsbuch Украина Киев Развернуть

Lagune 3 Arbeitsbuch

Hueber Hueber

Автор: Hartmut Aufderstrasse, Thomas Storz, Jutta Muller9783190116263

Новинка

тетрадь lagune 3 arbeitsbuch купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 568 грн. Опт: 454 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
5 11% До 312 грн
15 16% До 1 363 грн
30 20% До 3 408 грн
Язык издания Немецкий
Переплёт М'яка
Тип товара Робочий зошит
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Год издания 2008 год
Страна производитель Германия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Lagune
Уровень курса Band 3
Состояние Нова книга
Кол-во страниц 196
Формат книги 279 x 211 x 13
Тематика книги Вивчення англійської мови
Возможность купить оптом Оптом та в роздріб
ISBN 9783190116263
Производитель Hueber
Оригинальность продукта Только оригинал
Тетрадь для выполнения упражнений с письменными заданиями, для закрепления пройденного по учебнику материала. Lagune — трехуровневый курс для подростков и взрослых, который вводит в мир немецкого языка в игривой форме. Целю курса, является успешное обучение языку без предварительной подготовки. Курс предназначенный для учеников от 16 лет и не требует предварительных знаний немецкого языка. Lagune направлен на изучение разговорного немецкого языка для использования в повседневных ситуациях. Представлен четкий комплекс по последовательному изучению грамматики и увеличению словарного запаса. Также содержится большой

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Денис***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -