Laser a1+ workbook with Key and CD Pack Украина Киев Развернуть

Laser a1+ workbook with Key and CD Pack

Macmillan Macmillan

Автор: Malcolm Mann and Steve Taylore-Knowles9780230424616

Новинка

Если нужно недорого купить laser a1+ workbook with key and cd pack . розничная цена в Киеве и по всей Украине:

Подробнее

Роздріб: 360 грн. Опт: 288 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 4.8 / 5   6 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 36 грн
5 12% До 216 грн
15 16% До 864 грн
30 20% До 2 160 грн
Язык издания Английский
Переплёт М'яка
Тип товара Робочий зошит
Возрастная категория Старшая школа
Год издания 2012 год
Страна производитель Британия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Laser 3rd Edition
Уровень курса A1+
Состояние Нова книга
Формат книги 297 x 210 x 7
Тематика книги Вивчення англійської мови
Возможность купить оптом Оптом та в роздріб
ISBN 9780230424616
Производитель Macmillan Education
Оригинальность продукта Только оригинал
Где и как купить laser a1+ workbook with key and cd pack Ответы на часто задаваемые вопросы: Заказать можно по телефону, через вайбер или онлайн, через интернет-магазин, добавив товар в корзину и заполнив соответствующие поля. Цена указана за 1 ед. товара, при заказе на группу действуют скидки. Скачать на нашем сайте данный продукт не выйдет, у нас только оригинальная печатная иностранная литература от издательств. Доставка бесплатная при заказе от 2000 грн. Отправляем в Киев, Харьков, Одессу, Львов, Николаев, Днепр, Запорожье и другие области Украины. № 9780230424616 артикул данного товара.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
sia.ras***  - 
Оценка:
Заказали партию рабочих тетрадей Laser 3rd Edition A1+ Workbook для одного из классов нашей школы. Все остались довольны
Гость  - 
Оценка:
Рабочая тетрадь Laser 3rd Edition A1+ Workbook содержит очень полезные упражнения
Гость  - 
Оценка:
Спасибо за своевременную доставку Laser 3rd Edition A1+ Workbook
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -