Купить Oxford Team ! 1 Audio CD ISBN 9780194300643 в магазине zno-dpa.com.ua Развернуть

Oxford Team ! 1 Audio CD ISBN 9780194300643

Oxford University Press Oxford University Press

Автор: Norman Whitney9780194300643

Новинка

Аудиодиск для сопровождения занятий в классе Oxford Team 1 Class Audio CDs

Компоненты уровня 1:

  1. Class Audio Cds (2) (учебные аудиоматериалы)
  2. Student's Book (книга для ученика)
  3. Teacher's Book (книга для учителя)
  4. Workbook (рабочая тетрадь)

Подробнее

Этого товара нет в наличии

Роздріб: 115 грн. Опт: 92 грн

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 12 грн
5 12% До 69 грн
15 15% До 259 грн
30 20% До 690 грн
Язык издания Английский
Тип товара Аудио диск
Возрастная категория Средняя школа
Год издания 2009 год
Страна производитель Британия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Oxford Team!
Уровень курса Level 1
Состояние Новое
Формат книги 142 x 124 x 10
Тематика книги Курсы английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9780194300643
Производитель Oxford University Press
Оригинальность продукта Только оригинал

Oxford Team 1: Class Audio CDs - аудиодиск с дополнительными материалами, предназначен для сопровождения упражнений с учебника. Курс рассчитан на учеников десяти – тринадцати лет. Состав учебника, это 12 разделов, поделенных на 4 части, которые затрагиваю современные темы. Каждый уровень занимает 144 часа времени обучения. Учебник можно использовать как для групп, так и для индивидуальных занятий. Сюжет курса заключается в приключениях ключевых персонажей, входе которых изучаются грамматические и лексические материалы. 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Гость  -