Planetino 3 Arbeitsbuch Украина Киев Развернуть

Planetino 3 Arbeitsbuch

Hueber Hueber

Автор: Kopp Gabriele 9783193115799

Новинка

тетрадь planetino 3 arbeitsbuch купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 422 грн. Опт: 338 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   2 Отзыв (ов)

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
5 11% До 232 грн
15 16% До 1 013 грн
30 20% До 2 532 грн
Язык издания Немецкий
Переплёт М'яка
Тип товара Робочий зошит
Возрастная категория Младшая школа
Год издания 2011 год
Страна производитель Германия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Planetino
Уровень курса Band 3
Состояние Нова книга
Кол-во страниц 116
Формат книги 281 x 212 x 13
Тематика книги Вивчення англійської мови
Возможность купить оптом Оптом та в роздріб
ISBN 9783193115799
Производитель Hueber
Оригинальность продукта Только оригинал
Тетрадь для выполнения упражнений с письменными заданиями, для закрепления пройденного по учебнику материала. В Planetino присутствует множество заданий и упражнений, которые обеспечивают разнообразие в классе и облегчают процесс обучения со всеми языковыми навыками. Курс наполнен играми, стишками и песнями, которые чередуются для выполнения группами и в одиночку, способствуют развитию концентрации, а в конце каждого уровня присутствует игра. Уникальный подход к обучению направлен на мотивацию учащихся и создает все благоприятные условия для процесса обучения. Важную роль в курсе отыгрывают комиксы и иллюстрации, которые создают веселую и воодушевленную атмосферу в классе. Также присутствует страноведческий и культурологический материал, расширяющий кругозор и прививающий любовь к культурным ценностям.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
annapat***  - 
Оценка:
Нет комментариев
Гость  -