Round Up New 3 teachers book Украина Киев Развернуть

Round Up New 3 teachers book

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Virginia Evans, Jenny Dooley9781408234969

Новинка

round up new 3 teachers book купить Киев Украина

Подробнее

Роздріб: 455 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 3 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов

Язык издания Английский
Переплёт Мягкий
Тип товара Книга для учителя
Возрастная категория Средняя школа
Страна производитель Англия
Категория Грамматика
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Round-Up
Уровень курса lvl 3
Состояние Новая книга
Тематика книги Изучение английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9781408234969
Производитель Pearson
Оригинальность продукта Только оригинал
New Round Up 3: Teacher’s Book — учебник со вспомогательным материалом для учителя. Пошаговые методические рекомендации, разработанные для учителей. Они расположенные на идентичных страницах рабочей тетради и учебника, так что учитель может легко и быстро подать материал ученикам. New Round Up — веселый и практичный курс грамматики английского языка, который станет отличным дополнением к основному курсу. Он отлично подходит для дополнительной практики грамматики в конце урока или в качестве домашнего задания. New Round Up простой и легок в использовании. Он предназначен для учеников, которые изучают английский в разных ситуациях. Уровни 1-3 для учеников на ранних этапах обучения английского языка. Учебник курса разбит на разделы, каждый из которых ориентирован на одну грамматическую область. После каждого второго раздела присутствует Progress Check, в котором ученики могут закрепить пройденный материал и проверить эффективность обучения.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов


Отзывы и комментарии отсутствуют.