SpeakOut Starter Teachers Book Украина Киев Развернуть

SpeakOut Starter Teachers Book

Pearson-Longman Pearson-Longman

Автор: Frances Eales, Steve Oakes9781408216903

Новинка

SpeakOut — курс английского языка, предназначенный для взрослых и подростков.

Компоненты уровня Starter:

  1. Students' Book (книга для ученика)
  2. Students' Book (книга для ученика, с myEnglishLab)
  3. Workbook (рабочая тетрадь)
  4. Teacher's Book (книга для учителя)
  5. Class CDs (аудиоматериалы)

Подробнее

Роздріб: 360 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 2 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов

Язык издания Английский
Переплёт Мягкий
Тип товара Вспомогательные материалы
Возрастная категория Молодежь и взрослые
Страна производитель Англия
Категория Учебные курсы

SpeakOut Starter Teachers Book — учебник со вспомогательным материалом для учителя. Пошаговые методические рекомендации, разработанные для учителей. Они расположенные на идентичных страницах рабочей тетради и учебника, так что учитель может легко и быстро подать материал ученикам. Speakout разработан в соответствии с требованиями и нуждами студентов и преподавателей. Он содержит топики с аутентичным материалом от BBC. Курс делает обширный фокус на грамматике, лексике, функциях и произношении. Из названия курса можно предположить, что разговорная речь является главной задачей, но другие фундаментальные языковые навыки также вырабатываются систематически на протяжении всего обучения. Со сбалансированным подходом к темам и развитию языковых навыков, курс снабжает ученика уроками, которые работают на практике.

Ключевые характеристики:

  • грамматика в контексте — четкий фокус на грамматике и легко запоминающийся материал. грамматика представлена в виде текстов или аудиодорожек, таким образом, ученики способны понять, как применить язык на практике.
  • формы с правилами
  • фокус на практике английского языка

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов


Отзывы и комментарии отсутствуют.