Way Ahead Revised 3 Teacher's Resource Book Украина Киев Развернуть

Way Ahead Revised 3 Teacher's Resource Book

Macmillan Macmillan

Автор: Printha Ellis and Mary Bowen9781405064163

Новинка

Роздріб: 683 грн. Опт: 546 грн

Быстрая покупка

Работаем с диаспорами.

Мы с Вами уже 10 лет!

Гарантии по договору - нам 10 лет!

Лучшие скидки на опт!

ОПТОВЫЕ ЦЕНЫ

Закажите на 3 000 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов

Оптовые скидки

Количество Скидка Вы экономите
2 5% До 68 грн
5 12% До 410 грн
15 16% До 1 639 грн
30 20% До 4 098 грн
Язык издания Английский
Переплёт Мягкая обложка
Тип товара Книга для учителя
Возрастная категория Средняя школа
Год издания 2004 год
Страна производитель Британия
Категория Учебные курсы
Наличие на складе Под заказ 1-3 дня
Курс Way Ahead New Edition
Уровень курса Level 3
Состояние Новое
Кол-во страниц 64
Формат книги 275 x 220 x 6
Тематика книги Курсы английского языка
Возможность купить оптом Оптом и в розницу
ISBN 9781405064163
Производитель Macmillan Education
Оригинальность продукта Только оригинал

Way Ahead - курс английского языка, предназначенный для учеников 1 – 7 классов. В учебник заложен большой объем информации, нацеленный на лексическую и грамматическую составляющую. Упражнения на аудирование развивают необходимые навыки для распознавания и понимания природы английской речи. Для чтения предоставлены слова, словосочетания и короткие предложения в ходе чтения которых, ученики развивают навыки устного чтения и вслух, тем самым изучая новые слова. Разговорная речь развивается на начальных уровнях при помощи приветствий, рассказе о себе и с дальнейшим описанием людей и предметов. Функциональные диалоги позволяют ученикам достигнуть поставленной цели – овладеть всеми необходимыми качествами разговорного английского языка.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право можливість протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Дані правила обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався і зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, у разі покупки в інтернет-магазині "OxfordBook", звернувшись за тел. (050) 566-25-14, або написавши на e-mail: info@oxford-book.com.ua При оформленні заявки на повернення товару слід зазначити реквізити розрахункового документу, виданого Покупцю разом із проданим товаром. Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.

У разі покупки товару у фізичному магазині необхідно звернутись в магазин, в якому був придбанний товар.

Оценки и комментарии от наших клиентов


Отзывы и комментарии отсутствуют.