• oxford_book (1)16.jpg
 • x

Новинки

Нові підручники з англійської мови на клас в Україні | Кращі книги англійською в Києві

Нові підручники з англійської мови на клас в Україні | Кращі книги англійською в Києві

Інтернет магазин іноземної літератури - книги та підручники з англійської мови у Києві Україна

Той, хто ставив перед собою мету - вивчення іноземної мови, задавався питанням вибору хорошого навчального посібника, адаптованої книги англійською або іншої літератури носія мови. Правильно підібрані підручники і книги, хороший методичний матеріал значно допоможуть у вивченні іноземних мов і прискорять процес навчання.

 

Підручники з англійської мови

Інтернет-магазин надає можливість купити підручники англійської мови для будь-яких вікових категорій - від дошкільного віку до студентів, аспірантів і викладачів. Магазин реалізує книги і всілякі навчальні посібники, від популярних світових видавництв, в Києві та інших регіонах України. Тут представлений широкий асортимент різної літератури для вивчення, а також удосконалення знань англійської мови.

Для самих маленьких є спеціальні пропозиції - книги 2-го видання family and friends, які допоможуть швидко розвинути всі мовні навички (читання, говоріння, аудіювання і письмо). Даний курс включає унікальні методи навчання граматиці і завдання на правильну постановку англійської вимови. Він виховує у дітей сімейні цінності і сприяє формуванню гарної поведінки.

Так само Вашій увазі пропонується широкий асортимент категорії розвиваючі та навчальні книги англійською, купити які можна в інтернет-магазині Oxford-book.com.ua, в цікавій ігровій формі познайомлять дошкільнят, а також молодших школярів з азами читання і письма за допомогою яскравих, барвистих картинок і різних казкових персонажів.

 

Книги на французькій мові

Магазин «OXFORD-BOOK» - один з кращих ресурсів в Україні, де можна також купити книги французькою. Створюючи добірку, ми намагалися включити найякісніші та цікаві навчальні посібники, щоб будь-хто зміг задовольнити свої потреби у вивченні мови. На сайті представлені книги на французькій мові як для початківців, так і для більш високого рівня володіння мовою. Вони містять граматичну теорію, різні практичні завдання, переклади, словники та вправи на перевірку знань. Навчальний матеріал допоможе розширити словниковий запас, удосконалити граматику і навички комунікації.

 

Книги на німецькій мові

Наш книжковий онлайн-магазин пропонує за кращими цінами навчальні посібники, словники, довідники і книги для вивчення німецької мови. Тут можна знайти дитячу літературу, підручники для підлітків та студентів, зосереджені на основній лексиці і граматичних принципах, які досить легко сприймаються навіть учнями початкового рівня. Адаптовані книги і підручники на німецькій мові, з паралельним перекладом, допоможуть отримати знання і осягнути особливості побудови речень, щоб в подальшому вільно спілкуватися з носіями мови.

 

Інтернет-магазин британської літератури oxford-book пропонує підручники популярних видавництв для вивчення англійської, німецької та французької мов:


 • Школярам середніх і старших класів при вивченні англійської мови можуть знадобитися навчальні посібники та книги Oxford University Press, тому що в школах, як правило, іноземна мова вивчається не надто поглиблено. Тоді їм буде потрібна додаткова література з основ граматики, лексики і розвитку словникового запасу, представлена в каталозі сайту в широкому асортименті. Серед великого вибору є новинка продажів! Це серія підручників English Plus, від відомого видавництва Oxford University Press, які підійдуть для дітей 11-15 років. Всі ці книги дуже грамотно складені і чітко розділені по темам. Вони містять багато інформації, пов'язаної з різними областями знань - природничі науки, мистецтво та література. Курс дає необхідні навички для більш впевненого спілкування на усному і письмовому англійською мовою.
 
 • Підручники і книги hueber (Хубер) - це найпопулярніше німецьке видавництво, яке спеціалізується на навчальному та методичному матеріалі, який призначений для вивчення іноземних мов. Основний орієнтир матеріалу спрямований безпосередньо на німецьку мову. Унікальні серії підручників для маленьких дітей, підлітків і дорослих людей, додаткові посібники з граматики, читання, матеріали для підготовки і здачі міжнародних тестів - все це стане гарантією ефективного вивчення мови і хорошою здачі іспитів.
 
 • Адаптовані підручники видавництва Макміллан (macmillan ukraine) - це величезна колекція підручників з англійської мови, яка складена в залежності від ступеня складності, починаючи від рівня Starter і закінчуючи Upper-Intermediate. Широкий вибір навчального матеріалу дозволить вибрати відповідну літературу і вдосконалювати свою англійську мову. Всі книги складаються з текстів і аудіофайлів. Велика розмаїтість навчальних посібників підвищить інтерес до вивчення мови, і зміцнить навички граматики.
 
 • Від найстарішого в світі видавництва представлені підручники видавництва cambridge university press ukraine для вивчення англійської мови з граматики, різно рівневим навчальними курсами, різноманітними матеріалами з підготовки до міжнародних іспитів з англійськоїКниги для вивчення англійської мови - тільки кращі книги англійською!


Одним з найбільш цікавих і ефективних способів розширення словникового запасу, по праву вважається читання. Крім того, що під час цього захоплюючого процесу доводиться знаходити значення нових слів, читання ще сприяє кращому розумінню граматики, дозволяє побачити, вивчити, відточити нові і добре знайомі граматичні конструкції. Вивчення англійської мови, шляхом читання, вважається пасивним способом, а значить, і знання, отримані таким шляхом, також відносяться до пасивних. Набути навичок пасивного володіння мовою набагато легше, ніж навчиться писати або говорити на ньому, але цей факт ніяк не применшує значимість і необхідність процесі читання.

 

Які книги англійською мовою можна купити в нашому інтернет магазині?

 

 • Асортимент книги англійською досить великий. Кожен, хто поставив собі за мету вільно перечитувати знамениті книги в оригіналі, зможе підібрати собі літературу, в залежності від уже набутого рівня знань. Перш ніж купити книгу англійською мовою, рекомендується враховувати кілька важливих факторів вибору:
 • Рівень знань і вік читача - навіть найпростіші дитячі розповіді, на початкових рівнях знань (А1, Beginner-A2, Elementary), зможуть допомогти зрозуміти прості граматичні конструкції, збільшити словниковий запас, простежити за правильним побудовою пропозиції, логікою, акцентами. Науково-популярна література, інакше кажучи - нон-фікшн, яка спрямована на більш просунуті рівні, стане корисною для тих, хто ж досяг певних висот у вивченні англійської мови (В2, Upper-Intermediate-С2, Advanced). Складна, професійна термінологія змусить постійно працювати над тим, щоб не втрачати основної думки пропозиції, гортаючи словник.
 • Мета вивчення - з метою підвищення свого професійного рівня, варто вибирати спеціалізовану літературу. Якщо ж мета читання зводиться до поповнення словникового запасу новими розмовними зворотами, то вибір варто зупинити на художній літературі, яка найчастіше, рясніє діалогами.
 • Жанр - читання має приносити не тільки користь, але і задоволення від процесу занурення в сюжет. Тому, якщо російською мовою більше подобається читати фентезі в стилі Гаррі Поттер, то і англійською можна доглянути книги з англійської з цієї ж серії. Класичні твори - це складний жанр, оскільки мова класиків значно відрізняється від сучасних письменників. Вона витончена, з рясним вживанням описами, синонімами, фразами, які вже ніде не зустрічаються. Читати такі книги складно, але це значно розширює кругозір і поповнює мова цікавими оборотами. Сучасна ж література зможе познайомити зі сленговими виразами, простими граматичними конструкціями, які стануть корисними в повсякденному житті читача.
 • Рівень складності - для того, щоб книга приносила користь і дійсно давала нові знання, рекомендується не вибирати дуже складні варіанти, але і не дуже прості. Оптимальним стане твір або науковий текс, казка, міф, в якому невідомі 3-5 слів на сторінку. Таким чином, загальна думка буде схоплена, а незрозумілі слова, які трохи змащують картину, швидко виписані і вивчені.
 • Сучасна література - це не тільки книги. У каталозі, в розділі адаптованої літератури. яка спрямована на вивчення англійської мови новачками, представлені книги, комплектація яких передбачає наявність ще і аудіо диска. Таким чином, кожен читач разом з навичкою читання може відпрацювати ще й аудіювання. Прослуховування вже прочитаного тексту дає можливість відзначити власні помилки у вимові, наголоси, акцентах в пропозиціях.

 

Книги для читання англійською: intermediate, elementary, проза, художня, вірші та інші

 

Книги - це не тільки посудина, який наповнює душу і серце, відкриваючи двері до нових знань. Це ще й спосіб підняти рівень англійської мови на абсолютно нові висоти. У будь-якого учня, який тільки почав дізнаватися нову лінгвістичну систему, існує цілком природний страх: не змогти подужати об'ємне літературний твір, не понять сенсу, не прочитати повноцінну книгу і розчаруватися в цьому методі вивчення. Але ці страхи не зовсім обгрунтовані. Художня література англійською представлена різними книгами, які градируются за рівнями підготовки. Тому, отримати задоволення від читання і випробувати гордість від власних успіхів може як новачок, так і просунутий користувач.


Головні причини, щоб почати читати книги в оригіналі англійською мовою

На віртуальних полицях інтернет магазину представлений величезний асортимент всіляких творів. Англійська класика, сучасна проза, вірші і пісні англійською - будь-які жанри, які можуть бути цікаві користувачам, які бажають відкрити свої сторінки кожному, хто робить сміливий крок назустріч новим знанням. Вивчати граматичні конструкції і приділяти час відточуванню інших навичок, безумовно, необхідно. Але просидіти годину за підручником і провести ті ж 60 хвилин з книгою в руках, це два різних по тривалості і задоволення тимчасових відрізка. Крім навчальної мети, читання книг приносить ще й естетичне задоволення.


До причин, чому необхідно братися за читання книг англійською можна віднести також:

• Збільшення словникового запасу - все незнайомі слова в тексті найкраще виписувати, з подальшим розбором перекладу і значення в різних контекстах зі словниками в руках

• Подтягивание письмового навички - той, хто навчився читати, швидше навчиться і писати грамотно

• Розширення кругозору - зі сторінок можна дізнатися про традиції, звички, культуру різних народів світу

• Мотивація і підвищення самооцінки - книги в оригіналі, кожна з поповнили список прочитаних англійською мовою, мотивує на рух вперед.Узнавать більше, з подивом зрозуміти і відчути почуття гордості за себе і свої, як виявилося, безмежні можливості - це безцінні почуття.

 

Англійські книги для кожного рівня знань

Для тих, хто знаходиться на початковому етапі знайомства з англійською мовою, не рекомендується хапати перші-ліпші під руки твори, в надії подужати їх, у що б то не стало. Читання англійською для початківців має мати певну систему. Базовий словниковий запас, елементарні граматичні схеми, які тільки починають знаходити своє практичне застосування повинні підкріплюватися літературою відповідного рівня.

Не рекомендується читати професійну літературу або складні художні твори. Найкраще починати з простих текстів, казок, які вже знайомі в перекладі. Це допоможе схоплювати головну думку і знаходити для себе нові значення давно знайомих слів.

Для середнього рівня, до якого відносяться Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate також пропонуються книги відповідної складності. На Pre-Intermediate розрахована адаптована література, дитячі книги. Важливо звертати увагу на кількість незнайомих слів, в середньому на сторінку. Десять невідомих лексем вважається нормальним числом для тих, хто перебуває на рівні А2.

Книги англійською intermediate більш складні і вже починають перевіряти цілеспрямованість і стійкість читача. Головне, не відступати від своїх прагнень і наполегливо продовжувати розбиратися з пропозиціями. Головне, не зациклюватися на пошуках кожного незнайомого слова в словнику. Краще виписувати ті, без яких загальний зміст речення зрозуміти неможливо.

На рівні В2, коли словниковий запас вже досить великий, можна сміливо братися практично за будь-яку книгу, яку хотілося прочитати вже давно. Рідкісне звернення до словників, а також знання граматики дозволяють швидко розбиратися зі світовими літературними шедеврами.


Як вибрати книгу ?

Існує кілька критеріїв, які допоможуть зрозуміти, що саме ця художня книга англійською мовою стане ідеальним помічником на шляху до пізнання English. При виборі враховувати варто:

• Вік і досягнутий рівень - навіть якщо повернення за парту відбулося в досить зрілому віці, це не привід відсувати в бік казки. Вони можуть стати корисним посібником, яке можна вважати початковою сходинкою сходів на шляху в просунутому С2

• Мета вивчення - якщо англійський необхідний для роботи, то крім професійної, вузькоспеціалізованої літератури відмінним вибором стануть книги нон-фікшн англійською. Якщо існує потреба в розширенні розмовної англійської, то сучасна проза, наповнена діалогами і актуальною лексикою, стане найкращим помічником

Літературний жанр - книга повинна приносити задоволення, навіть якщо вона несе освітню місію. Вибір базується на тих жанрах, які стали пріоритетними при виборі рідної літератури

• Рік написання - класика наповнена словами, виразами і зворотами, які крім як на сторінках цієї книги ніде більше не зустрінуться. Для загального розвитку, подібні твори почитати можна, але щоб отримати активну лексику, краще звернутися до сучасної прози

• Складність тексту - середня кількість незнайомих слів на сторінку не повинно перевищувати десяти. Це оптимальне число, яке дозволить уловлювати думку автора і не зупиняти процес читання постійним перегортанням словника.

 

Якщо необхідно замовити книги англійською оптом за найкращою ціною в Україні - звертайтеся до наших менеджерів.


Наш інтернет магазин пропонує своїм гостям величезний асортимент найрізноманітніших книг англійською мовою. Для зручності пошуку необхідної літератури, можна скористатися фільтром за літературними категоріям і авторам. У нас завжди можна купити:

• Адаптовані книги англійською elementary для початківців

• Пізнавальні, наукові твори

• Світові шедеври від Стівена Кінга, Джоани Роуллінг, Рея Бредбері

• Детективні історії від Агати Крісті, Артура Конан Дойля

• Сучасні твори Сессіль Ахерн, Кендес Бушнелл, Даніелли Стіл

• А також казки і міфи англійською.

Оперативно обробляємо заявки. Доставка здійснюється по всій країні Україна в найкоротші терміни. У нас адекватна цінова політика, цікаві комерційні пропозиції оптовим покупцям, гнучка система знижок. З усіма питаннями, просимо звертатися до наших консультантів за вказаними в контактних даних телефонами.

 

Де купити книги англійською мовою недорого?

Купити книги англійською - це рішення, яке допоможе розширити навички володіння мовою, вивчити нові граматичні конструкції, навчить застосовувати їх в повсякденних ситуаціях і поповнить словниковий запас. Залежно від рівня знань та особистих уподобань читача, придбати можна наукову літературу, художню сучасних письменників і класиків, переглянути варіанти адаптованих книг, що відрізняються своєю стислістю і додатковими можливостями, підібрати книги з віршами, міфами, казками.

 

Вибрані статті

Оксфордская серия учебников английского языка

Оксфордская серия учебников английского языка

Оксфордская серия учебников английского или в чем секрет популярности серии Oxford?

Издательство Оксфордского университета входит в состав одного из самых знаменитых, престижных и почитаемых университетов мира – Оксфорд. Университетское издательство превосходит по финансовым оборотам ведущие американские издательства, имеет филиалы в 60 странах по всему миру. Продукция охватывает широкий академический и образовательный спектр. Книги, учебники, учебно-методическе комплексы предназначены для учеников разного уровня подготовки, целей и стремлений.

x
pname

Товар успішно доданий до кошика

« Продовжити покупки
Оформити »
x
Помилка

huston we have a problem

« Продовжити покупки