• x

ban

Інтернет магазин іноземної літератури - купити підручники з англійської мови у Києві Україна

Той, хто ставив перед собою мету - вивчення іноземної мови, задавався питанням вибору хорошого навчального посібника, адаптовані підручники англійської або іншої літератури носія мови. Правильно підібрані підручники, хороший методичний матеріал значно допоможуть у вивченні іноземних мов і прискорять процес навчання.

 

Підручники з англійської мови

Інтернет-магазин надає можливість купити підручники англійської мови для будь-яких вікових категорій - від дошкільного віку до студентів, аспірантів і викладачів. Магазин реалізує книги і всілякі навчальні посібники, від популярних світових видавництв, в Києві та інших регіонах України. Тут представлений широкий асортимент різної літератури для вивчення, а також удосконалення знань англійської мови.

Для самих маленьких є спеціальні пропозиції - книги 2-го видання family and friends, які допоможуть швидко розвинути всі мовні навички (читання, говоріння, аудіювання і письмо). Даний курс включає унікальні методи навчання граматиці і завдання на правильну постановку англійської вимови. Він виховує у дітей сімейні цінності і сприяє формуванню гарної поведінки.

Так само Вашій увазі пропонується широкий асортимент категорії розвиваючі та навчальні підручники англійською, купити які можна в інтернет-магазині Oxford-book.com.ua, в цікавій ігровій формі познайомлять дошкільнят, а також молодших школярів з азами читання і письма за допомогою яскравих, барвистих картинок і різних казкових персонажів.

 

 

 

Інтернет-магазин британської літератури oxford-book пропонує підручники популярних видавництв для вивчення англійської

 • Школярам середніх і старших класів при вивченні англійської мови можуть знадобитися навчальні посібники та підручники Oxford University Press, тому що в школах, як правило, іноземна мова вивчається не надто поглиблено. Тоді їм буде потрібна додаткова література з основ граматики, лексики і розвитку словникового запасу, представлена в каталозі сайту в широкому асортименті. Серед великого вибору є новинка продажів! Це серія підручників English Plus, від відомого видавництва Oxford University Press, які підійдуть для дітей 11-15 років. Всі ці книги дуже грамотно складені і чітко розділені по темам. Вони містять багато інформації, пов'язаної з різними областями знань - природничі науки, мистецтво та література. Курс дає необхідні навички для більш впевненого спілкування на усному і письмовому англійською мовою.
 
 
 • Адаптовані підручники видавництва Макміллан (macmillan ukraine) - це величезна колекція підручників з англійської мови, яка складена в залежності від ступеня складності, починаючи від рівня Starter і закінчуючи Upper-Intermediate. Широкий вибір навчального матеріалу дозволить вибрати відповідну літературу і вдосконалювати свою англійську мову. Всі книги складаються з текстів і аудіофайлів. Велика розмаїтість навчальних посібників підвищить інтерес до вивчення мови, і зміцнить навички граматики.
 
 • Від найстарішого в світі видавництва представлені підручники видавництва cambridge university press ukraine для вивчення англійської мови з граматики, різно рівневим навчальними курсами, різноманітними матеріалами з підготовки до міжнародних іспитів з англійської

Підручники для вивчення англійської мови


Одним з найбільш цікавих і ефективних способів розширення словникового запасу, по праву вважається читання. Крім того, що під час цього захоплюючого процесу доводиться знаходити значення нових слів, читання ще сприяє кращому розумінню граматики, дозволяє побачити, вивчити, відточити нові і добре знайомі граматичні конструкції. Вивчення англійської мови, шляхом читання, вважається пасивним способом, а значить, і знання, отримані таким шляхом, також відносяться до пасивних. Набути навичок пасивного володіння мовою набагато легше, ніж навчиться писати або говорити на ньому, але цей факт ніяк не применшує значимість і необхідність процесі читання.

 

Які підручники англійської мови можна купити в нашому інтернет магазині?

 

 • Асортимен тпідручників досить великий. Кожен, хто поставив собі за мету вільно перечитувати знамениті книги в оригіналі, зможе підібрати собі літературу, в залежності від уже набутого рівня знань. Перш ніж купити книгу англійською мовою, рекомендується враховувати кілька важливих факторів вибору:
 • Рівень знань і вік читача - навіть найпростіші дитячі розповіді, на початкових рівнях знань (А1, Beginner-A2, Elementary), зможуть допомогти зрозуміти прості граматичні конструкції, збільшити словниковий запас, простежити за правильним побудовою пропозиції, логікою, акцентами. Науково-популярна література, інакше кажучи - нон-фікшн, яка спрямована на більш просунуті рівні, стане корисною для тих, хто ж досяг певних висот у вивченні англійської мови (В2, Upper-Intermediate-С2, Advanced). Складна, професійна термінологія змусить постійно працювати над тим, щоб не втрачати основної думки пропозиції, гортаючи словник.
 • Мета вивчення - з метою підвищення свого професійного рівня, варто вибирати спеціалізовану літературу. Якщо ж мета читання зводиться до поповнення словникового запасу новими розмовними зворотами, то вибір варто зупинити на художній літературі, яка найчастіше, рясніє діалогами.
 • Жанр - читання має приносити не тільки користь, але і задоволення від процесу занурення в сюжет. Тому, якщо російською мовою більше подобається читати фентезі в стилі Гаррі Поттер, то і англійською можна доглянути книги з англійської з цієї ж серії. Класичні твори - це складний жанр, оскільки мова класиків значно відрізняється від сучасних письменників. Вона витончена, з рясним вживанням описами, синонімами, фразами, які вже ніде не зустрічаються. Читати такі книги складно, але це значно розширює кругозір і поповнює мова цікавими оборотами. Сучасна ж література зможе познайомити зі сленговими виразами, простими граматичними конструкціями, які стануть корисними в повсякденному житті читача.
 • Рівень складності - для того, щоб книга приносила користь і дійсно давала нові знання, рекомендується не вибирати дуже складні варіанти, але і не дуже прості. Оптимальним стане твір або науковий текс, казка, міф, в якому невідомі 3-5 слів на сторінку. Таким чином, загальна думка буде схоплена, а незрозумілі слова, які трохи змащують картину, швидко виписані і вивчені.

 

 

 

Англійські підручники для кожного рівня знань

Для тих, хто знаходиться на початковому етапі знайомства з англійською мовою, не рекомендується хапати перші-ліпші під руки твори, в надії подужати їх, у що б то не стало. Читання англійською для початківців має мати певну систему. Базовий словниковий запас, елементарні граматичні схеми, які тільки починають знаходити своє практичне застосування повинні підкріплюватися літературою відповідного рівня.

Не рекомендується читати професійну літературу або складні художні твори. Найкраще починати з простих текстів, казок, які вже знайомі в перекладі. Це допоможе схоплювати головну думку і знаходити для себе нові значення давно знайомих слів.

Книги англійською intermediate більш складні і вже починають перевіряти цілеспрямованість і стійкість читача. Головне, не відступати від своїх прагнень і наполегливо продовжувати розбиратися з пропозиціями. Головне, не зациклюватися на пошуках кожного незнайомого слова в словнику. Краще виписувати ті, без яких загальний зміст речення зрозуміти неможливо.

На рівні В2, коли словниковий запас вже досить великий, можна сміливо братися практично за будь-яку книгу, яку хотілося прочитати вже давно. Рідкісне звернення до словників, а також знання граматики дозволяють швидко розбиратися зі світовими літературними шедеврами.


Як вибрати підручник з англійської мови ?

Існує кілька критеріїв, які допоможуть зрозуміти, що саме ця художня книга англійською мовою стане ідеальним помічником на шляху до пізнання English. При виборі враховувати варто:

• Вік і досягнутий рівень - навіть якщо повернення за парту відбулося в досить зрілому віці, це не привід відсувати в бік казки. Вони можуть стати корисним посібником, яке можна вважати початковою сходинкою сходів на шляху в просунутому С2

• Мета вивчення - якщо англійський необхідний для роботи, то крім професійної, вузькоспеціалізованої літератури відмінним вибором стануть книги нон-фікшн англійською. Якщо існує потреба в розширенні розмовної англійської, то сучасна проза, наповнена діалогами і актуальною лексикою, стане найкращим помічником

Літературний жанр - книга повинна приносити задоволення, навіть якщо вона несе освітню місію. Вибір базується на тих жанрах, які стали пріоритетними при виборі рідної літератури

• Рік написання - класика наповнена словами, виразами і зворотами, які крім як на сторінках цієї книги ніде більше не зустрінуться. Для загального розвитку, подібні твори почитати можна, але щоб отримати активну лексику, краще звернутися до сучасної прози

• Складність тексту - середня кількість незнайомих слів на сторінку не повинно перевищувати десяти. Це оптимальне число, яке дозволить уловлювати думку автора і не зупиняти процес читання постійним перегортанням словника.

 

Якщо необхідно замовити підручники англійської мови оптом за найкращою ціною в Україні - звертайтеся до наших менеджерів.


Наш інтернет магазин пропонує своїм гостям величезний асортимент найрізноманітніших книг англійською мовою. Для зручності пошуку необхідної літератури, можна скористатися фільтром за літературними категоріям і авторам. У нас завжди можна купити:

• Адаптовані підручники англійською elementary для початківців

• Пізнавальні, наукові твори

• Світові шедеври від Стівена Кінга, Джоани Роуллінг, Рея Бредбері

• Детективні історії від Агати Крісті, Артура Конан Дойля

• Сучасні твори Сессіль Ахерн, Кендес Бушнелл, Даніелли Стіл

• А також казки і міфи англійською.

Оперативно обробляємо заявки. Доставка здійснюється по всій країні Україна в найкоротші терміни. У нас адекватна цінова політика, цікаві комерційні пропозиції оптовим покупцям, гнучка система знижок. З усіма питаннями, просимо звертатися до наших консультантів за вказаними в контактних даних телефонами.

 

Де купити підручники з англійської мови недорого?

Купити підручник з англійської мови - це рішення, яке допоможе розширити навички володіння мовою, вивчити нові граматичні конструкції, навчить застосовувати їх в повсякденних ситуаціях і поповнить словниковий запас. Залежно від рівня знань та особистих уподобань читача, придбати можна наукову літературу, художню сучасних письменників і класиків, переглянути варіанти адаптованих книг, що відрізняються своєю стислістю і додатковими можливостями, підібрати книги з віршами, міфами, казками.

 

Підручники для вивчення іноземних мов та пізнання світу 

Для вивчення іноземної мови вкрай важливо підібрати підручник з англійської мови, або ж художню, наукову літературу, щоб з цікавістю досліджувати нове для себе мовне середовище. 

Учні, абітурієнти або ж студенти використовують адаптовані книги, щоб спростити перехід до читання літератури носіїв мови. Та найкращі підручники з англійської мови для дітей, які можна знайти в книжковій колекції Oxford-Book.com.ua, є надійними помічниками у вивченні англійської, німецької та інших мов як іноземних, коли немає можливості постійно знаходитись у природному мовному середовищі. У такий спосіб дійсно просто пришвидшити засвоєння нового методичного матеріалу.

 

Які підручники з англійської мовикупити можна на сайті Oxford-Book.com.ua?

Книги для вивчення англійської мови, купити які можна на сайті інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua, орієнтовані на різні вікові категорії. Адже можна купити підручник англійської мови для дітей дошкільного віку, коли дитина робить лиш перші кроки у вивченні іноземної мови. Можна придбати книги для вивчення англійської за доступною ціною для цінителів класичної літератури, науково-фантастичних романів, міського фентезі тощо, що значно спрощує не тільки підвищення рівня знань англійської як іноземної мови, але знайомство з книгами улюблених авторів в оригіналі, щоб краще розуміти задум автора. 

В колекції книг інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua можна знайти автентичні підручники з англійської мови, які публікуються в стінах світових видавництв. Видавництва, книги та підручники з англійської мови купити яких можна на сторінках інтернет-магазину, мають досить довгу історію книгодрукування, тому вони точно знають, що саме потрібно їхнім постійним читачам. Ба більше, світові видавництва співпрацюють з відомими авторами, які мають досвід викладання й вже зробили значний внесок у розвиток освіти у всьому світі. 

Книги англійською для початківців, купити які варто для дітей у віці до 5 років, стануть відрадою для батьків юних дослідників. З такими книгами дуже просто формувати розмовні навички, а також навички читання, аудіювання і письма. Попри те, що такі курси вивчення англійської мови можуть бути орієнтовані на досить юну аудиторію, все ж в них можна знайти й унікальні методи освоєння граматики, фонетики, лексики. До того ж книжка з англійської мови є не тільки помічником в освоєнні теоретичного і практичного матеріалу для поглиблення вивчення англійської мови як іноземної, але й відкриває двері у ще не пізнаний світ. 

Oxford Beginner: з чого починається вивчення англійської мови?


Щоб вибрати підручник Elementary English Oxford, радять пройти тестування з метою визначення рівня володіння англійською мовою як іноземною. Іноді учні можуть недооцінювати свої можливості, і довго затримуватися на одному рівні, хоча не варто.
Рівень Beginner є початковим рівнем, і від ефективності курсу англійської мови залежить те, наскільки швидко учень зможе освоїти новий рівень, нехай він буде ще базовим рівнем. Таким чином, Oxford Beginner English Book призначена для тих, хто ніколи не вивчав англійської мови, але планує швидко освоїти нову мову. Залишилося вибрати навчальний посібник, викладача, або школу англійської мови, та розпочати навчання. Якщо брати рівень Beginner, або Elementary, це A1.

 


Beginner: кому підходить?

Що прийнятно для рівня Beginner? Oxford English Beginner Books випускаються для початківців, які тільки вчаться будувати пропозиції англійською правильно. Звичайно, такі пропозиції ще мало нагадують нормальну мову, але все ж таки парочки слів достатньо, щоб зорієнтуватися в новому для себе суспільстві, якщо йдеться про подорож до іншої країни та англомовного середовища.

Чому не варто пропускати рівень Beginner, навіть якщо у учня є базовий набір слів та приблизне розуміння того, як формуються речення, як збагатити свою мову за допомогою вставних слів та фразеологізмів тощо? Oxford Beginner English може зацікавити тих, хто раніше не вчив ніяких іноземних мов, а англійську мову навряд чи можна назвати близьким за духом, але це поки що.

Звичайно, Elementary English Oxford радять тим учням, які чули дзвін, але не знають, де він. Тобто вони можуть знати щось про граматику англійської мови, фонетику, але на практиці ще далекі від ідеалу, і до рівня носія, як равлика до вершини гори Фудзіяма. Але такі порівняння є актуальними лише для тих учнів, які й не намагаються нічого зробити, щоб вивчити нову мову. Підручник англійської Oxford Elementary для цього і існує, щоб розвіяти всі сумніви і зміцнити віру в те, що можна досягти рівня носія мови.

Але не завжди так очевидно у вивченні англійської мови як іноземної. Адже можна опинитися на рівні English Elementary Oxford, якщо просто випустити з уваги англійську мову на кілька років. Тоді просто початковий рівень стане тихою гаванню, де можна повільно та впевнено повторити те, що, здавалося б, вдалося вивчити ще у школі, або на курсах англійської мови. Можна пам'ятати якісь базові правила, але, упустивши деталі, можна не повернутися на шлях вивчення англійської, адже з'явилося більше труднощів, ніж ясності у його освоєнні.
Не так часто зустрічаються ті учні, які готові повернутися на рівень Oxford English for Beginners, щоб систематизувати знання та прискорити вивчення англійської мови на наступному етапі та рівні. А йдеться про рівень A2, який навряд буде легко освоїти без рівня A1. І будьте певні, що перші труднощі на шляху вивчення іноземної мови наближають до її освоєння, інакше ніяк.

 


Що має знати учень із рівнем Beginner?

Oxford English Books Elementary – і всі без винятку – відкривають двері у світ трьох важливих часів англійської мови, а саме Present, Past та Future Simple. Це найпростіші та базові часи, за допомогою яких можна висловити найпростішу думку, підтримати розмову у магазині, ресторані, громадському транспорті та на вулицю. Для початківців вивчати англійську мову як іноземну цієї інформації буде цілком достатньо.

Початківці мають розуміння того, де ж ставити артиклі, і навіщо їх ставити. Іноді учні, які перебувають на просунутому рівні, можуть забувати великі істини. Звичайно, повертатися на початковий рівень їм не потрібно, але те, що вони відволікалися на уроках, це помітно. Тому не варто недооцінювати артиклі, адже вони є важливими в англійській мові. На просунутих рівнях з їх допомогою можна буде наголосити на важливості інформації та передати якусь емоцію.
Слідом за часом та артиклями учні, які освоюють ази англійської мови, заучують напам'ять неправильні форми дієслів, і вже знають про існування трьох форм дієслів. Завдяки дієсловам можна розповідати про минуле та майбутнє, або наголошувати на тому, що подія сталася кілька хвилин тому. Насправді це під силу не кожному початківцю, але це важливо, якщо є постійна практика.

Beginner цілком здатний порахувати предмети, і вжити їх в однині і множині. Багато хто ностальгуватиме по тому часу, коли конструкції There is/are була достатньо, щоб вказати на предмет. На просунутому рівні належить описати все, що стосується предмета, його ролі в житті людини, щоб отримати заповітний сертифікат з англійської мови.

Oxford English Intermediate Pre Upper

На сьогодні важко уявити собі людину, яка не знає англійської мови з english pre intermediate oxford. Крім того, що він є рідною або другою рідною для сотень мільйонів людей, англійська мова є найпоширенішою у вивченні як іноземна.

 


Вибір підручників

Англійська та intermediate english oxford – це мова технологічного прогресу. Всі новинки науки і техніки, як правило, народжуються на Заході, США або Європі. Інструкції та матеріали до цих ноу-хау прописані англійською мовою. І навіть якщо ви придбали китайський товар, все одно зі знанням англійської ви з ним зможете розібратися.
Знання англійської відкривають світ подорожей. Ви з легкістю можете спілкуватися з носіями мови, відвідувати різні країни та континенти, легко обслуговувати себе (готелі, ресторани, магазини - немає проблем з комунікацією).

Іноземна мова дозволяє і поштовх для кар'єрного зростання. Співробітник зі знаннями англійської завжди цінується трохи більше. Він може проводити переговори із закордонними інвесторами, переймати досвід іноземних колег. Також він завжди буде першим кандидатом на закордонні відрядження. Дуже привабливо, чи не так?

Знаючи англійську, ви можете читати найкращі світові твори літератури в оригіналі. Ви маєте можливість спілкуватися мовою Шекспіра та інших класиків. Це дозволить отримати нові емоції, враження та відкрити для себе нові горизонти особистісного зростання.

Вирішивши почати вивчати англійську з pre intermediate workbook oxford насамперед слід визначитися зі своїм актуальним рівнем мовного знання. Існує схема, за якою ви можете дізнатися особистий рівень, починаючи з А1 і закінчуючи С2.

Найперший серед рівнів знання мови – A1, або початковий. Ваш словниковий запас до 1500 слів, ви вмієте розуміти, а також використовуєте щоденні висловлювання, уявляти себе, ставити найпростіші питання, спілкуватися на початковому рівні.

Потім йде A2, або pre intermediate/elementary. Словниковий запас становить 500–2000. Ви можете розуміти висловлювання, пояснюєте англійською звичайні щоденні ситуації, розумієте суть нескладних телепередач, читаєте невеликі тексти.

B1 або intermediate. Словниковий запас складає до 3250 слів. З цим рівнем під силу розбиратися у висловлюваннях на знайомі вам теми, описувати те, що відбувається, дивитися відео англійською, читати невеликі тексти та писати невеликі повідомлення.

B2 рівень, або вище за середній (upper intermediate) передбачає наявність до 3750 знайомих слів, розуміння конкретно написаного тексту, вміння підтримати розмову, спілкування на загальні теми, здатність розуміти більшість англомовних передач і фільмів, здатність написати невеликий текст на незнайому тему.

Зупинимося докладніше на трьох останніх рівнях знання англійської мови з oxford workbook intermediate та на матеріалах з якими найкраще досягти знання цих рівнів.
Онлайн магазин оригінальних зарубіжних навчальних підручників Oxford Book пропонує на вибір наступні підручники.

 


English oxford pre intermediate:

 • Oxford living Grammar нижче за середній рівень знань + ключі + CD-ROM;
 • Супер підручник English pre intermediate oxford Files 3rd видання - підручник для студента та зошит для вправ;
 • підручник pre intermediate oxford New Headway + зошит;
 • New Headway зошит із вправами workbook pre intermediate oxford;
 • Navigate відмінний підручник oxford pre intermediate + зошит для роботи;
 • Диск Solution 3rd edition;
 • Книга English Files призначена для рівня англійської нижче за середній TG;
 • pre intermediate workbook oxford серії English під назвою Files;
 • Навчальний посібник для студента New Headway pre intermediate п'яте видання;
 • Гід для вчителя New Headway призначений для рівня англійської нижче середнього, п'яте видання;
 • зошит робочий Third Edition Solution із запитом на рівень менший за середній;
 • Гід для вчителя Business Results (рівень нижчий за середній);
 • New Headway Pronunciation підручник (рівень нижчий, ніж середній);
 • DVD-Rom Insight (рівень нижчий, ніж середній);
 • Книга із тестами Insight (рівень нижчий, ніж середній).
 • Категорія від English oxford intermediate:
 • Підручник oxford intermediate Word Skills;
 • Супер Підручник intermediate oxford English Grammar Course;
 • Intermediate oxford Word Skills Idioms & Phrasal verbs;
 • Книга Intermediate english oxford Practice Grammar + Ключі + CD-ROM;
 • Oxford workbook intermediate Solutions (UA);
 • Робочий зошит Solutions 3rd edition рівня середній;
 • Книга English Files (рівень знань – середній);
 • Аудіо диски English Files (рівень знань – середній);
 • Зошит для вправ English Files (рівень знань – середній);
 • зошит робочий Headway п'яте видання для середнього рівня знань англійської;
 • Книга студентська Headway 5th edition (рівень знань – середній).
 • Категорія English від видавництва oxford (рівень знань - вищий за середній):
 • Підручник призначений для студентів upper intermediate book oxford EAP;

 

 

Видавництва, які можна знайти на Oxford-Book.com.ua

Перш ніж купити книжки з англійської мови, слід дослідити видавничий ринок, або ж довірити цю нелегку місію інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua. 

Попри те, що можна купити книжки англійськоюмовою різних видавництв зі світовим іменем, команда Oxford-Book.com.ua пропонує придивитись до колекції навчальної літератури для вивчення іноземної мови Видавництва Оксфордського університету, або ж Oxford University Press. Вивчення англійської мови можна починати або ж продовжувати й з книгами Macmillan або ж Cambridge University Press, Видавництва Кембридзького університету. Можна купити книги англійською з доставленням у Львів, Київ або ж інші міста України. 

Англійська мова, підручники для вивчення якої можна знайти в асортименті на сайті Oxford-Book.com.ua, не є єдиною бажаною мовою для поглибленого вивчення. Є видавництво Hueber, пріоритетом для якого є освоєння німецькою мови як іноземної на просунутому рівні або ж рівні носія мови. 

На сайті інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua можна придбати книги Стівена Кінга, Джоан Роулінг, Рея Бредбері, Агати Крісті, Артура Конан Дойля, Даніели Стіл, а також казки та міфи іноземною мовою.