Planetino Hueber

Planetino Hueber

Товарів у наявності: 46

Показано 1 - 46 з 46

Planetino - підручники з німецької мови від видавництва Hueber в Україні Київ

Німецька мова складний і цікавий. Щоб навчання йому було ефективним, важливо підібрати якісні навчальні матеріали. Особливо - якщо йдеться про учнів, призначених для учнів початкової школи. У цьому контексті популярні книги Planetino. Їх пропонує видавництво Хубер, яке відоме своїми чудовими навчальними та методичними матеріалами. Видавництво співпрацює з фахівцями різних напрямків, пропонуючи книги для вивчення 30 мов. Німецький є одним з ключових напрямків.

                Підручники Planetino: особливості

Пропонований навчальний курс підводить дітей до рівня знання А1. Також передбачена підготовка до іспиту даного рівня. Серед ключових особливостей цих матеріалів варто відзначити:

 • розподіл кожної книги на 5 модулів;
 • структурований виклад інформації (на кожну тему відведені 3-4 уроки по 2-4 сторінки);
 • захоплююча подача - на початку кожного модуля розміщений цікавий комікс, в якому учням пропонується розглянути вже вивчену граматику і лексику;
 • коротка і ефективна подача граматики;
 • безліч цікавих ігор, вправ «змайструй сам», скоромовок, пісень з рухами - все це спрямовано на те, щоб діти могли вчитися в невимушеній і приємній обстановці;
 • наявність автентичних текстів різної стилістики, які насичені необхідної лексикою і актуальні для учнів молодшого шкільного віку;
 • акцент на різні види діяльності в процесі навчання, щоб у дітей розвивалися навички письма, аудіювання, говоріння і читання;
 • багато цікавої інформації, що стосується німецькомовних країн.


Крім перерахованого, слід зазначити, що розробники навчального курсу продумали багато завдань в форматі пісень та ігор. А останній модуль в кожній з книг - це театральна вистава, яке описано детально з усіма фазами підготовки.

                Додаткові плюси підручників "Німецька мова Планетіно"

У пропонованих книгах є поради, за допомогою яких запам'ятовування іноземних слів відбувається простіше і ефективніше. Розширений словник побудований за принципами:

 • хронологічно;
 • поділу словникового запасу на пасивний і активний.
 • У посібниках є також вправи для самостійної роботи і самоконтролю. Це дає можливість учням тренувати в собі автономність і навик самоосвіти. Є також завдання для розвитку фонетичних навичок.

 

Для даної серії характерна стандартна комплектація. це:

 • Lehrerhandbuch - книга для вчителя, в якій йдуть необхідні вправи і ключі до них, транскрипції, тести з відповідями;
 • Kursbuch - підручник для учня, що дає можливість опановувати теоретичними і практичними навичками;
 • Arbeitsbuch - робочий зошит учня, де є ефективні завдання на закріплення вивченої інформації;
 • CDs - аудіоматеріали, в яких містяться тексти для прослуховування, театральні вистави і пісні.
 

Хочете замовити книги Planetino від видавництва Hueber в Україні? Зробити це в Києві, Одесі, Харкові, Львові та інших містах можна дуже легко, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину. Ласкаво просимо!Трохи історії підручника "Planetino"

Серія підручників "Planetino" є популярною серією для вивчення німецької мови для дітей молодшого шкільного віку. Цей курс розроблений видавництвом Hueber і складається з різноманітних компонентів, що допомагають дітям вивчати мову через гру та розважальні активності.

Перші видання підручників "Planetino" з'явилися на ринку в 2002 році і були розроблені для дітей віком від 6 до 10 років. Пізніше, у 2008 році, видавництво Hueber оновило курс, створивши нові видання, які були більш сучасними та збагаченими візуальними матеріалами. Зокрема, було додано ігрові елементи, які допомагають дітям розвивати мовленнєві та соціальні навички, а також збільшено кількість ілюстрацій та фотографій.

Зараз серія "Planetino" складається з наступних компонентів:

 1. Підручник з німецької мови для дітей молодшого шкільного віку, що містить тематичні розділи зі словниковим та граматичним матеріалом, завдання на розвиток мовленнєвих навичок, читання та письма.

 2. Робочий зошит з додатковими вправами на закріплення вивченого матеріалу та розвиток мовленнєвих навичок.

 3. Аудіо-матеріали для розвитку вміння розуміти на слух та адекватно реагувати на комунікативні ситуації, що виникають у повсякденному житті.

 4. Додаткові матеріали для вчителів, які допомагають підготувати уроки та виконувати моніторинг успішності.

У 2018 році, видавництво Hueber також випустило підручникк для дітей віком від 3 до 6 років під назвою "Planetino 1". Цей курс створений для дітей-початківців та містить прості слова та фрази, що допомагають дітям розуміти та вживати німецьку мову у повсякденному житті. Кожен розділ містить опорні картки з малюнками та словами, завдання на відпрацювання лексики та вимови, ігри та пісні для розвитку мовленнєвих навичок та пам'яті.

"Planetino" є дуже популярним серед вчителів та батьків, оскільки цей курс створений з урахуванням особливостей розвитку дітей та містить багато ігрових та розважальних елементів. Крім того, підручники "Planetino" використовуються в багатьох країнах світу як доповнення до програм німецької мови для дітей молодшого шкільного віку.

У 2020 році, компанія Hueber оновила серію "Planetino", додавши більше цифрових матеріалів для вчителів та учнів. Тепер вчителі можуть використовувати онлайн-ресурси та інтерактивні вправи для підтримки навчання в класі та вдома, а учні можуть вчитися за допомогою мобільних додатків та ігрових платформ.

Загалом, серія "Planetino" є однією з найпопулярніших серій підручників для вивчення німецької мови для дітей молодшого шкільного віку, яка допомагає дітям вивчати мову через гру та розважальні активності.

Planetino Hueber