Go Getter Pearson

Go Getter Pearson

Товарів у наявності: 32

Показано 1 - 32 з 32

111

111

Go Getter - підручники з англійської мови від Pearson Україна Київ

Загальний опис: Go Getter - це серія підручників з англійської мови для дітей та підлітків від видавництва Pearson. Підручники Go Getter розроблені з урахуванням сучасних методик вивчення мови та відповідають всім потребам вчителів та учнів. Підручники пропонують цікаві та веселі теми, вправи та ігри, які допоможуть учням розвивати навички англійської мови.

Зміст: Серія Go Getter складається з 6 підручників, які розраховані на різні рівні володіння англійською мовою - від початкового до середнього. Кожен підручник має відповідну назву та пропонує різноманітні теми для вивчення мови, такі як спорт, подорожі, наука та технології, культура та мистецтво, екологія та інші.

Go Getter Starter: Go Getter Starter є першим рівнем серії та призначений для тих, хто тільки починає вивчати англійську мову. Підручник містить найпростіші слова та фрази, а також пропонує вправи та завдання для розвитку читання, письма, розуміння та говоріння.

Go Getter 1: Go Getter 1 є другим рівнем серії та призначений для учнів, які мають базові знання англійської мови. Підручник пропонує вправи та завдання для розвитку навичок аудіювання, читання, письма та говоріння. Теми, що розглядаються у підручнику, включають в себе сім'ю та друзів, хобі, животний світ, країни та міста.

Go Getter 2: Go Getter 2 є третім рівнем серії та призначений для учнів, які володіють середніми знаннями англійської мови. Підручник пропонує більш складні вправи та завдання, які допоможуть учням розвивати навички аудіювання, читання, письма та говоріння на більш високому рівні. Теми, що розглядаються у підручнику, включають в себе спорт, культуру, екологію, науку та технології.

Go Getter 3: Go Getter 3 є четвертим рівнем серії та призначений для учнів, які володіють високим рівнем знання англійської мови. Підручник пропонує складніші та більш цікаві вправи та завдання, які допоможуть учням покращити свої навички читання, письма, аудіювання та говоріння на продвинутому рівні. Теми, що розглядаються у підручнику, включають в себе культурні різноманітності, підприємництво, глобальні проблеми та інші.

Go Getter 4: Go Getter 4 є п'ятим рівнем серії та призначений для учнів, які мають досвід вивчення англійської мови та володіють дуже високим рівнем знань. Підручник пропонує більш складні вправи та завдання, які допоможуть учням покращити свої навички читання, письма, аудіювання та говоріння на продвинутому рівні. Теми, що розглядаються у підручнику, включають в себе літературу, історію, науку та технології.

Кожен з підручників Go Getter містить 12 уроків, які охоплюють широкий спектр тем, таких як робота, технології, міжнародний бізнес, культура та мистецтво, а також теми про життя і розваги.

Крім основного тексту підручника, Go Getter містить додаткові розділи для поглиблення знань та розвитку різних навичок, такі як робота з вокабуляром, граматика, письмо та аудіювання. Книга містить також розділи для самостійної роботи та вправ для групової роботи.

Комплектація кожного підручника включає в себе сам підручник, робочий зошит та онлайн-ресурси, такі як додаткові вправи, відео та аудіо матеріали.

Підручники Go Getter орієнтовані на рівні A2-B1, B1-B2 та C1-C2. Це означає, що вони підходять для студентів з різним рівнем володіння англійською мовою, від початківців до досвідчених користувачів мови.

Загальна репутація підручників Go Getter серед вчителів та студентів є дуже позитивною. Вони відомі своєю зручністю використання та інтерактивністю, що забезпечує студентам більш глибокий розуміння мови та розвиток навичок.

Узагальнюючи, підручники Go Getter від Pearson є досить широко використовуваними та популярними серед вчителів та студентів. Вони містять широкий спектр тем та розділів, що дозволяє зробити навчання більш цікавим та ефективним. Кожен підручник містить додаткові розділи для поглиблення знань та розвитку навичок

Кожен рівень включає 6 модулів, кожен з яких охоплює певну тему. Наприклад, модулі першого рівня охоплюють теми, пов'язані з професійними навичками, включаючи пошук роботи, розвиток кар'єри та бізнес-комунікації. Кожен модуль включає в себе різноманітні текстові та аудіо матеріали, вправи для практики граматики, лексики та навичок мовлення, а також завдання на розвиток навичок читання та аудіювання.

Однією з головних характеристик Go Getter є акцент на взаємодію в класі та між учнями. Кожен розділ містить завдання, які сприяють спільній роботі в групах та парах, а також індивідуальному самостійному навчанню.

Учні, які використовували Go Getter, позитивно відгукувались про підручник, вказуючи на те, що він допоміг їм покращити свої навички англійської мови та підготуватись до реальних ситуацій комунікації в англомовному середовищі.

Крім основного підручника, Go Getter також має додаткові компоненти, які допомагають розширити навички та знання з англійської мови. До них входять робочий зошит, зошит з граматики та додаткові аудіо матеріали.

У загальному, Go Getter є добре структурованим та збалансованим підручником, який допомагає учням покращити свої навички та знання з англійської мови. 

Щодо комплектації, кожен Go Getter підручник включає в себе аудіо-матеріали для практики слухання та відповіді на завдання, які доступні онлайн на сайті видавництва. Додатково до підручника ви можете замовити робочий зошит, який містить додаткові вправи для закріплення вивченого матеріалу.

Щодо рівнів, Go Getter доступний для трьох рівнів вивчення англійської мови: Elementary (A1-A2), Pre-Intermediate (A2-B1) та Intermediate (B1-B2). Кожен рівень містить два підручники: Students Book та Teachers Book.

Характеристики Go Getter:

  • Матеріали відповідають сучасним потребам студентів та підвищують їх мотивацію до вивчення англійської мови.
  • Зосередження на розвитку комунікативних навичок.
  • Включення аутентичних матеріалів, що підвищують інтерес та розуміння студентів.
  • Підхід "learn by doing", який включає в себе вправи та завдання, що засновані на реальних життєвих ситуаціях.
  • Підтримка вчителів завдяки Teachers Book, який містить додаткові ресурси та поради для ефективного викладання матеріалу.

Загалом, Go Getter - це добре організований підручник, що підходить для вивчення англійської мови на будь-якому рівні. Він містить в собі багато цікавого та корисного матеріалу, що сприяє розвитку комунікативних навичок та мотивує студентів до вивчення англійської мови.

На кожному рівні Go Getter зазвичай складається з чотирьох компонентів: підручника для студентів, робочого зошита, аудіо матеріалів та підручника для вчителя. Підручник для студентів містить граматичні та лексичні структури, практичні вправи та стимулюючі завдання. Робочий зошит містить додаткові вправи та завдання, що сприяють закріпленню матеріалу, аудіо матеріали дозволяють розвивати навички аудіювання та говоріння. Підручник для вчителя містить додаткові матеріали для підготовки до занять, відповіді на завдання, рекомендації щодо методики викладання та додаткові ресурси.

Характеристики Go Getter:

  • забезпечує ефективну підготовку до комунікативного використання англійської мови;
  • розвиває навички читання, письма, аудіювання та говоріння;
  • використовує інноваційні методики та сучасні технології;
  • містить велику кількість стимулюючих завдань та практичних вправ;
  • доступний у різних форматах, включаючи цифрові версії.

Відгуки про Go Getter зазвичай позитивні. Користувачі відзначають, що підручник допомагає розвивати навички мовлення, зокрема говоріння та аудіювання, а також допомагає розширити лексичний запас та покращити граматичні знання. Деякі відгуки зазначають, що Go Getter допомагає підготуватися до міжнародних іспитів з англійської мови, таких як Cambridge English або IELTS.

Go Getter Pearson