Gold Experience Pearson

Gold Experience Pearson

Товарів у наявності: 64

Показано 1 - 48 з 64

111

111

Курс Gold Experience - підручники англійської мови від видавництва Pearson в Україні Київ

Підручники Gold Experience - це серія підручників для вивчення англійської мови від видавництва Pearson. Ця серія підручників була розроблена з метою надання студентам можливості покращити свої навички в англійській мові в інтерактивному середовищі та відчути себе впевнено при спілкуванні англійською мовою.

Кожен компонент серії містить інноваційний підхід до вивчення англійської мови, що дозволяє студентам отримувати насолоду від навчання. Зокрема, у підручниках Gold Experience використовуються різноманітні види завдань та активностей, що включають у себе спілкування в парах та групах, аудіювання та читання, творче письмо та граматичні вправи.

Серія Gold Experience містить підручник для студента, підручник для вчителя, робочий зошит та аудіо диски, які допомагають підвищити навички прослуховування та вимови англійської мови. Підручники мають високу якість виконання та легко зрозумілі інструкції, що дозволяє студентам самостійно займатись вивченням мови та не мати проблем зі зрозумінням матеріалу.

Gold Experience від Pearson: ефективний підручник для вивчення англійської мови

Gold Experience від Pearson - це серія підручників для вивчення англійської мови, яка орієнтована на підлітків і молодь віком від 12 до 17 років. Підручник містить різноманітні теми, відповідні віковій категорії, які роблять навчання більш цікавим та захоплюючим для учнів.

Компоненти

Серія Gold Experience включає 6 рівнів: A1, A2, B1, B1+, B2 та C1, що охоплюють весь спектр рівнів від початкового до продвинутого. Кожен рівень складається з таких компонентів:

 • Підручник (Student's Book): основна частина, яка містить тематичні розділи, вправи та завдання для розвитку навичок читання, аудіювання, говоріння та письма.
 • Робочий зошит (Workbook): додатковий матеріал для закріплення отриманих знань та вмінь. Містить додаткові вправи та завдання для самостійної роботи.
 • Книга для вчителя (Teacher's Book): надає додаткову інформацію та рекомендації щодо викладання матеріалу, а також містить копіювальні матеріали та відповіді до вправ і завдань.
 • Аудіо матеріали: CD або MP3 диски, що містять аудіо записи до підручника та робочого зошита.

Зміст

Кожен розділ підручника містить тематичний текст з ілюстраціями, який вводить нові лексичні одиниці та граматичні структури. Після цього, учні мають змогу закріпити та відпрацювати набуті знання на вправах та завданнях. 

Кожен з підручників в серії має наступні компоненти:

 • Підручник студента: містить граматичні правила, лексику та вправи для розвитку всіх навичок англійської мови.
 • Робочий зошит: містить додаткові вправи, які доповнюють матеріал, представлений в підручнику студента.
 • Аудіо-диски: містять записи розмов, діалогів та текстів, що допомагають розвинути навички аудіювання та говоріння.

Зміст кожного з підручників у серії охоплює наступні теми:

 • Знайомство та презентація себе.
 • Сім'я та друзі.
 • Дозвілля та хобі.
 • Школа та навчання.
 • Життя у місті та селі.
 • Подорожі та туризм.
 • Кар'єра та робота.
 • Харчування та здоров'я.
 • Культура та мистецтво.

Gold Experience містять різноманітні завдання та вправи, які допомагають учням розвивати всі навички мови: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Вправи зорієнтовані на комунікативний підхід та сприяють активному використанню мови.

Характеристики підручників Gold Experience:

 • Рівні відповідають рівням CEFR (A1, A2, B1, B2).
 • Інтерактивний та комунікативний підхід до вивчення англійської мови.
 • Різноманітні завдання та вправи, що сприяють розвитку всіх навичок мови.
 • Автентичні тексти та відео з різних аспектів життя, що допомагають учням отримати реальний досвід використання мови.
 • Зручність використання та доступність

Крім того, підручники Gold Experience мають доступні ціни та можуть бути легко придбані в інтернет-магазині Оксфорд. Це дозволяє студентам купувати необхідні матеріали онлайн та швидко отримувати їх на свою електронну пошту. Також можна замовити підручники в паперовому вигляді з доставкою поштою.

Загальний висновок: Gold Experience - це інноваційна серія підручників для вивчення англійської мови, яка дозволяє студентам покращити свої навички в мовленні, аудіюванні, читанні та письмі. Ці підручники створені з урахуванням сучасних потреб студентів, тому вони містять в собі актуальний матеріал та зацікавлюючі теми, що дозволяють студентам відчувати себе комфортно під час навчання.

Підручники Gold Experience мають різні рівні складності, що дозволяє студентам з різним рівнем підготовки знайти необхідний для себе рівень підручника. Кожен рівень містить теми та матеріали, що відповідають рівню вивчення англійської мови та допомагають студентам покращувати свої навички.

Крім того, підручники містять велику кількість завдань та активностей, що розвивають навички мовлення та спілкування студентів, а також сприяють засвоєнню нового лексичного та граматичного матеріалу. У підручниках також використовуються інтерактивні технології, що дозволяють студентам активно працювати з матеріалом та збільшувати мотивацію до навчання.

Підручники Gold Experience мають доступні ціни, що дозволяє кожному студенту купити необхідні матеріали за невисокою ціною. Вони можуть бути придбані в інтернет-магазині Оксфорд за допомогою онлайн-замовлення та швидко отримані на електронну пошту, або замовлені у паперовому вигляді з доставкою поштою.

Загалом, серія підручників Gold Experience є ідеальним вибором для студентів, які бажають покращити свої навички в англійській мові та збільшити свій словниковий запас. Вона містить в собі багато різноманітних матеріалів, що дозволяє студентам відчути себе комфортно та зацікавлено під час навчання.

Окрім основних підручників, серія Gold Experience також включає додаткові матеріали для підготовки до іспитів та тестувань з англійської мови. Завдяки цим матеріалам, студенти можуть підготуватись до іспитів, таких як Cambridge English: First (FCE), Cambridge English: Advanced (CAE) та інших з впевненістю та ефективності.

Ще однією перевагою підручників Gold Experience є те, що вони використовують сучасний підхід до навчання англійської мови, що базується на комунікативній методології. Це дозволяє студентам не лише вивчати англійську мову, але й активно з нею спілкуватись та вживати її в різних ситуаціях, що забезпечує більш ефективне засвоєння матеріалу.

Як і підручники Formula, Gold Experience мають доступну ціну, що дозволяє кожному студенту купити необхідні матеріали за невелику вартість. Підручники можуть бути придбані в інтернет-магазині Оксфорд за допомогою онлайн-замовлення та швидко отримані на електронну пошту, або замовлені у паперовому вигляді з доставкою поштою.

Отже, серія підручників Gold Experience є відмінним вибором для студентів, які бажають покращити свої навички в англійській мові та підготуватись до міжнародних іспитів та тестів.

Підручник містить багато завдань для самостійної роботи, що допомагає студентам закріпити свої знання та вміння. У книзі також є додаткові матеріали для вчителя, такі як плани уроків, додаткові вправи та презентації, що допомагають викладачеві ефективно підготувати уроки та забезпечити якісну підготовку своїх учнів.

Крім того, підручник Gold Experience від Pearson містить велику кількість мультимедійних матеріалів, таких як аудіо та відео записи, інтерактивні вправи, тестування та інше, що допомагає студентам ефективніше вивчати мову та підготуватися до міжнародних іспитів.

Загалом, підручник Gold Experience від Pearson є високоякісним навчальним посібником для вивчення англійської мови, який допомагає студентам розвивати всі аспекти мови - читання, письмо, говоріння та слухання, а також розвивати критичне мислення та культуру міжкультурної комунікації.

Gold Experience Pearson