Em Neu

Em Neu

Товарів у наявності: 26

Показано 1 - 26 з 26

111

111

Ціна на підручники і книги Em Neu купити Київ, Харків, Одеса, Львів замовити оптом онлайн в інтернет магазині

Навчальні матеріали Em Neu від видавництва Hueber

Вивчення німецької мови - процес непростий. Тому він вимагає якісних навчальних матеріалів, розроблених визнаними фахівцями. Саме такі співпрацюють з видавництвом Hueber, яке є в своєму сегменті одним з лідерів і пропонує високоякісну навчальну і методичну літературу з вивчення 30 мов. Німецький - це одне з ключових напрямків видавництва.

Пропонуємо в нашому інтернет-магазині серію книг Em Neu. Інноваційні підходи, структурована подача інформації і багато інших позитивних характеристик роблять цю серію навчальних матеріалів затребуваною у покупців.

                Переваги підручників Em Neu

Пропоновані книги розраховані на студентів, які є досить «просунутими» в плані німецької мови. Рівнів А1 і А2 тут немає, оскільки вся лінійка книг розрахована на рівні В1, В2 і С1. Інформація подається цікаво і захоплююче, в той же час робиться акцент на важливість відповідального підходу до навчання.

Даний курс випускається в двох форматах. Він може бути в 3 і 6 частинах. Від інших відрізняється своєю різноплановістю. Якщо стандартні мовні курси спрямовані на розвиток 4 навичок (читання, письма, говоріння та аудіювання), то тут приділяється увага відразу 8 навичкам. Крім перерахованих умінь, це:

  • навички, пов'язані зі словником;
  • граматика;
  • упор на вимову (для кожного уроку пропонується спеціальна фонетична програма);
  • розвиток автономності та самостійності в навчанні (на це спрямований цілий ряд вправ).


Комплектація серії - стандартна. У неї входять: книга для вчителя (Lehrerhandbuch), підручник (Kursbuch), робочий зошит для учня (Arbeitsbuch) і аудіоматеріали (CDs). Комплекс цих компонентів дає можливість зробити навчальний процес ефективним. Текстова інформація вдало доповнюється візуальної і закріплюється завдяки записам з прикладами правильної вимови.

                Переваги замовлення у нас

Замовляючи книги Em Neu в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте такі переваги, як:

  • оригінальний товар;
  • вся комплектація представлених серій;
  • знижки при великих замовленнях;
  • безкоштовна доставка при замовленні від 2000 гривень.
 

Купити ці підручники в Україні у нас вам буде вигідно. Ми доставляємо їх не тільки в такі великі міста, як Київ, Харків, Одеса чи Львів, але в будь-який інший місто або селище, де працюють служби доставки.

Em Neu