Roadmap Pearson

Roadmap Pearson

Товарів у наявності: 36

Показано 1 - 36 з 36

Roadmap - підручники з англійської мови від видавництва Pearson купити в Україні

Підручники "Roadmap" від видавництва Pearson - це серія навчальних посібників для вивчення англійської мови. Ці підручники розроблені з урахуванням потреб різних категорій студентів і мають різні рівні складності від A1 до С1.

Опис та характеристики

Кожен підручник "Roadmap" складається з 10-12 тематичних розділів, кожен з яких містить відповідні граматичні, лексичні та комунікативні завдання. У кожному розділі також є діалоги, тексти для читання та вправи для розвитку навичок аудіювання та письма.

Кожен підручник супроводжується аудіо-матеріалами, які допомагають студентам розвивати навички аудіювання та говоріння. Крім того, в книзі є словник термінів та граматичний довідник, що робить процес вивчення більш зручним та ефективним.

Комплектація

Кожен підручник "Roadmap" комплектується завданнями для самостійної роботи, що дозволяє студентам більш ефективно закріплювати отримані знання. Крім того, в комплекті є підручник з відповідями до завдань, що допомагає перевірити свої знання та відстежувати свій прогрес.

Рівні

Серія підручників "Roadmap" охоплює всі рівні вивчення англійської мови від початкового до продвинутого. Кожен рівень має свою назву:

  • A1 Beginner
  • A2 Elementary
  • B1 Pre-Intermediate
  • B1+ Intermediate
  • B2 Upper-Intermediate
  • C1 Advanced

Історія

Серія підручників "Roadmap" була розроблена відомим британським видавництвом Pearson в співпраці зі спеціалістами з вивчення англійської мови. Вона була створена з метою допомогти студентам з різних країн вивчати англійську мову відповідно до свого рівня.

Перший підручник серії "Roadmap" був випущений у 2014 році, і з того часу вона стала популярною серед вчителів та студентів з різних країн світу. За цей час серію було оновлено та доповнено новими матеріалами та завданнями, що дозволило їй залишатися актуальною та відповідати потребам сучасного світу.

Крім підручників, серія "Roadmap" також містить робочі зошити, які допомагають студентам закріплювати отримані знання та розвивати навички. У робочих зошитах є додаткові вправи на граматику та лексику, завдання для розвитку навичок аудіювання та письма, а також ігри та кросворди, що роблять процес вивчення більш захоплюючим та цікавим.

Загальний висновок

Підручники "Roadmap" від видавництва Pearson - це відмінний вибір для тих, хто бажає вивчати англійську мову. Вони містять багато корисної інформації, завдань та матеріалів, що допоможуть студентам розвивати навички аудіювання, говоріння, читання та письма. Крім того, вони пропонують підтримку вчителя та можливість самостійної роботи, що дозволяє студентам ефективно вивчати англійську мову відповідно до свого рівня.

Roadmap Pearson