англо-українский та англо-російський

англо-українский та англо-російський

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

111

111

Двомовні словники англійської мови: англо-український, англо-російський

В асортименті:

 • Англо-російські словники
 • Англо-українські словники
 • Російсько-англійські словники
 • Українсько-англійські словники
 • Англо-російський словник з транскрипцією


Двомовний словник - найперший тип допомоги, з яким все знайомляться, починаючи вивчати англійську мову. Перша половина в таких книгах розміщує список англійських слів з одночасним перекладом їх на іншу мову, а інша - слова мови носія в перекладі на англійську. Такі посібники дуже зручні для новеньких, з них можна швидко і легко дізнатися значення слів на своїй мові.

На сайті представлені англо-українські словники різних видавництв

Collins Ukrainian Study Dictionary - охоплює понад 20 тис. Слів сучасної лексики і їх транскрипцію, фонетичні таблиці, а також перелік неправильних дієслів. Словник стане незамінний для користувачів, які працюють або навчаються з використанням української та англійської мов. Він буде ідеальним рішенням для людей, які потребують портативному і зручному форматі перекладу. Український навчальний словник Коллінза включає два розмовника, де представлені слова, що їх вживають в звичайному житті і діловому спілкуванні, завдяки чому його можна застосовувати в будь-яких ситуаціях. Він має 2 варіанти англійської - американський і британський.

Collins First English Words - це ідеальний перший словник для тих, хто вивчає англійську в дитячому саду. Це красиво ілюстрований посібник, наповнене веселощами і корисною повсякденному лексикою, вразить уяву маленьких дітей і пробудить в них любов до вивчення англійської мови. Словник містить 36 тем, кожна з яких повністю проілюстрована кумедними і цікавими сценаріями. Три персонажа - мавпа Бен Дейзі і Кікі, ведуть дітей через повсякденне життя і знайомлять з 300 англійськими словами, які малюки повинні вивчити. Тут є пісні та ігри на кожне тему, що робить вивчення англійської ще більш захоплюючим.

Серія Cambridge Learner's Dictionary представлена словниками: Англо-російські словники

 • Більш 30 000 чітких визначень англійською мовою з перекладами;
 • Більше 25 000 реальних прикладів показують, що використовуються слова;
 • Ідеально підходить для тих, хто вивчає англійську мову рівня підготовки CEF (A1 - B2);
 • Путівники приведуть вас до точного значення, яке ви шукаєте;
 • Створені на основі бази Кембриджського англійського корпусу, об'ємом 1,5 млрд. Слів;
 • Прослуховування слів на американському і британському англійською.
 

Купить двуязычные словари английского языка: англо-украинские и англо-русские Украина Киев

Лінійка словників Oxford Russian Dictionary - це повністю оновлені компактні російсько-англійські та англо-російські словники, які пропонують актуальний охоплення всього необхідного щоденного словникового запасу, з більш ніж 500 000 слів, фраз і перекладів. Ці словники прості у використанні і ідеально підходять для подорожей, роботи або навчання. У них додані останні слова на кожній мові, що відображають всі аспекти сучасності - від комп'ютерів і технологій до стилю життя і бізнесу. Додаткові функції включають в себе керівництво за вимовою, а також допомогу з російськими та англійськими дієсловами.

англо-українский та англо-російський