Cambridge University Press

Cambridge University Press

Підкатегорії


Таблицею
Списком

Підручники видавництва Cambridge University Press

Кембрідж - це видавництво Кембриджського університету, яке є найстарішим видавництвом у всьому світі. Перший книги були опубліковані в 1584 році. За більш ніж 400 років своєї історії, видавництво випустило безліч книг відомих вчених: Джона Мільтона, Ісаака Ньютона, Альберта Ейнштейна, Бертрана Рассела, але тільки в середині ХХ століття воно переросло в найбільший у всьому світі видавничий дім, яким є і по сьогоднішній день. Сьогодні у видавництві працює понад 1000 осіб, а представництва мають в Австралії, США, Африці, Латинській Америці, Азії та практично в кожній країні Європи, в тому числі і в Україні. Є офіційний сайт видавництва Cambridge, де ви завжди можете дізнатися актуальну інформацію про самому видавництві і про новинки.

 

Місія видавництва Cambridge University Press

Видавництво Cambridge University Press є частиною знаменитого Кембриджського університету з 1534 року. Головною місією стало прагнення розкрити потенціал людей за допомогою кращих рішень для навчання і дослідження.

Для того, щоб постійно реалізовувати заявлену місію в життя, керівництво видавництва постійно працює над удосконаленням своєї роботи. Зокрема, світ, який створює Cambridge University Press, можливий завдяки:

• Невичерпним можливостям досягати успіху для кожного, хто використовує для цього рішення Cambridge University Press для навчання і обстежень
• Підтримці кожного, хто вирішив використовувати літературні праці видавництва, постійним поліпшенням якості і змісту примірників
• Використанню прибутку, отриманої від реалізації продукції для благодійних цілей, поліпшення світу, просування місії університету.

Для того, щоб все це переходило з теорії на практику, Cambridge University Press заснувало понад 50 офісів по всьому світу. Стратегічно розташовані центри допомагають поширювати продукти видавництва в кожен куточок земної кулі.

 

Пріоритетні сфери діяльності видавництва Кембридж


Практично всі академічні дисципліни включені в програму публікацій Видавництва Кембріджського університету. Крім цього, в сферу діяльності потрапили всі рівні освіти. Видавництво надає публікації, належать як до спеціальної наукової монографії, так і до навчальних матеріалів для початкової школи.
Однак, однією з найважливіших областей, над якою ведеться постійна робота стало створення довідкової літератури, а також словники та енциклопедії. Крім класичних книг, практично кожне з них перенесено в електронні носії. Керівництво видавництва вважає, що майбутнє - за цифровими продуктами, послугами та рішеннями. У зв'язку з цим, акценти розставляються саме на цей формат оформлення матеріалу.

 Багаторівневі навчальні посібники залишаються в лідерах тиражів, оскільки як можна наочніше демонструють твердження Cambridge University Press про те, що потрібно накопичувати, розвивати, зберігати і поширювати знання всередині університету і за його межами. До найпопулярніших серій багаторівневих посібників можна віднести:

• In Use
• English in Mind
• MORE!
• Cambridge English for
• Prepare!

Багаторівневі допомоги отримали популярність у багатьох школах і мовних центрах світу завдяки багатому банк-ресурсу матеріалів. У комплект входить підручник, робочий зошит, книга для вчителя (з методичними рекомендаціями та детальними планами проведення уроків), а також ксерокопіруемие матеріали, диски з аудіо і відео записами.

Крім цього, знаменитий Кембриджський словник - один з основних словників для кожного, хто починає або продовжує вивчення англійської мови. Настільна книга, яка надає переклад, значення слів залежно від контексту, наводить приклади, демонструє синоніми.

Cambridge University Press займається публікацією журналів, пропонує почитати блог, де публікуються статті з думками, пропозиціями, розробками і методиками від кращих викладачів, займається видавництвом Біблії, молитовників, співпрацює з міністерствами та організаціями, що спеціалізуються на розвитку та впровадженні програм в область освіти.

 

У чому особливості видавництва Cambridge?

Це некомерційна організація і всі доходи використовуються виключно з метою розширення видавничої діяльності. Воно керується Синдикатом Кембриджського університету - офіційний комітет, який складається з провідних професорів, регулярно зустрічається з метою обговорення літератури, яка вже готова до друку. У видавництві працює більше 20 000 авторів тієї чи іншої спрямованості, які проживають в 98 країнах світу, в тому числі і на території України, які прославили своїми працями в галузі математики, фізики, біології, хімії, географії, астрономії і техніки.

В гуманітарній сфері щорічно публікується понад 500 нових книг, починаючи древньої філософією, закінчуючи сучасної лінгвістики. Публікації з історії та літератури є одними з найчисленніших, але істотний інтерес пред'являють книгам по соціології, економіці, психології, юриспруденції, політології, мистецтву. Представлені різні дослідницькі монографії, підручники для учнів, збірники та журнали.

Видавництво Cambridge активно надає навчальну та наукову літературу за спеціальними галузями, в тому числі з фінансів, економіки та менеджменту. В останні роки видавництво все більшу увагу приділяє кількісним методам аналізу фінансів і економіки. І, звичайно ж, важливим напрямком діяльності є публікація підручників з англійської мови, включаючи багаторівневі курси, матеріали для підготовки до іспитів, самовчителі і т.д.

 

Ключові напрямки літератури від видавництва Cambridge

Міжнародне видавництво Cambridge University Press представляє літературу в трьох основних групах:

  • • Академічні публікації. Різні академічні книги і журнали по техніці, науці, медицині, соціальним і гуманітарним наукам. Це один з двох видавництв, кому можна друкувати Біблію короля Якова в Англії і книгу спільної молитви.
  • •              Навчання англійської мови. Активно публікуються ресурси і курси для вивчення англійської мови для всіх вікових категорій у всьому світі. Видавництво активно співпрацює з Кембриджської оцінкою англійської мови для надання рішень, які гарантовано підвищать рівень володіння англійською мовою, відповідно до спільної європейської базою знань.
  • •              Освіта. У цій групі товарів надані різні рішення для початкових, середніх і старших шкіл і міністерств освіти в усьому світі.
 
 
 

Купити підручники і книги видавництва Cambridge University Press в Україні

Наш інтернет-магазин видавництва Cambridge University Press надає широкий асортимент літератури різного напрямку. Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, які надають нам друковану літературу виключно високої якості з усіма сертифікатами, тому в достовірності і актуальності інформації в підручниках ви можете не сумніватися. За рахунок безпосереднього співробітництва з представниками видавництва в наших силах надавати книги і підручники Cambridge за цінами на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах. Якщо виникнуть труднощі під час вибору відповідної літератури або оформлення покупки, на допомогу завжди готовий прийти наш фахівець. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


avtweb