Grammar in Use Raymond Murphy

Grammar in Use Raymond Murphy

Товарів у наявності: 21

Показано 1 - 21 з 21

Підручники з раматики Grammar in Use Raymond Murphy - англійська граматика Реймонда Мерфі: де купити, ціни, опис і відгуки онлайн

Grammar in Use Raymond Murphy - навчальний курс, який вважається світовим бестселером серед підручників з англійської мови. Величезна популярність книг легко пояснюється тим, що їх зміст відображає всі аспекти граматики мови, починаючи з найпростішого рівня і закінчуючи вільним володінням. Передбачені для учнів старших класів та всіх тих, хто бажає вивчати, вдосконалити, підтримувати постійні знання з англійської мови.

Всесвітньо відомий автор Реймонд Мерфі, розробив і написав два універсальних посібники, в які вмістив всі основні граматичні конструкції, теоретичний матеріал, здатний вивести знання на абсолютно новий рівень. Вправи і тести допомагають відпрацювати практичні навички, закріпити теорію, звернути увагу на слабкі місця і провести необхідну роботу над їх усуненням. Серія підручників включає в себе посібники:

 • Перший - А1, A2, Grammar in Use Elementary, в червоній обкладинці, так званий «червоний Мерфі». Вміщує 114 уроків, вивчення яких можливе в довільному порядку, в залежності від необхідності закріпити вже вивчені або освоїти нові навички. Конструктивно, кожен урок представлений у вигляді теорії в лівій частині листа і практики, яка розташовується праворуч. Також, для того, щоб визначити проблемні місця і почати роботу над помилками, розроблений тест.
 • Другий - B1, B2, Grammar in Use Intermediate, у синій, і «синій Мерфі» відповідно. Граматичні теми в цьому посібнику вмістилися в 136 уроків, які так само, як і в червоному варіанті, розбиті по розворотів. Вивчення можливо як самостійно, так і в класі. Кожен юніт викладений зрозумілою, простою мовою, деякі - представлені схематично.
 

На базі цих двох книг для користувачів рівня С1-С2 Advanced, автор Мартін Хевінгс випустив додаткове навчальний посібник, але вже в зеленій обкладинці. Це видання значно складніше попередніх двох, і підходить для професійного вивчення.

Кожне видання укомплектовано дисками, на які записані практичні вправи, що сприяють кращому засвоєнню, закріпленню пройденого теоретичного матеріалу. Система вивчення передбачає подачу матеріалу від простого до складного. З кожним уроком обсяги вправ стають все більше.

Книги повністю англомовні, але проста, невимушена манера подачі інформації, допомагає швидко орієнтуватися і засвоювати необхідні знання. Автор постарався зробити свої книги різноманітними і цікавими, ввівши ілюстрації, наочні приклади, постійно супроводжуючи теорію поясненнями і прикладами.

 

До основних особливостей книг можна віднести:

 • Можливість використання, як для самостійного вивчення, так і для навчання в класі, в якості додаткового матеріалу до будь-якого курсу.
 • Можливість постійного звернення до посібників, як до довідника, для отримання консультації з питань граматики.
 • У випадку з використанням на навчальних курсах з англійської мови, підручники стануть ідеальними помічниками по закріпленню пройденого матеріалу, або повернення, для роботи над помилками.
 • Структура книги дозволяє викладачам самостійно пояснювати матеріал, давати вправи, перевіряти виконані завдання, проводити роботу над помилками з метою усунення прогалин в знаннях студентів.


Для тих, хто займається вивченням мови самостійно, автор рекомендує не починати скрупульозне перегортання книги з самого початку і до останньої сторінки. Вибір матеріалу повинен грунтуватися на вже наявних знаннях і необхідності отримання нових. Тому, перш ніж починати роботу з посібником, варто уважно вивчити зміст книг і підібрати собі ті юніти, які найбільше відповідають заданим цілям.

 

Ціна на підручники Мерфі English Grammar in Use (North American Edition)

English Grammar in Use (англійська «Базова граматика у використанні») - це третє видання книг від одного з кращих і користуються визнанням у всьому світі автора навчальних курсів для самостійного вивчення граматики англійської мови - Реймонда Мерфі.

Головною особливістю даної серії підручників є їх адаптація під варіант англійської мови Північної Америки. Курс розрахований на студентів з початковим (Beginner A1) і середнім (Intermediate B1) рівнем підготовки. Граматика у використанні - це дуже успішний граматичний текст, відомий своїми ясними, короткими поясненнями і інноваційним форматом.

 • Основна увага приділяється фундаментальним граматичним структурам, які зазвичай викладаються на базових або вступних курсах. Кожен з 116 блоків в книзі учня представлений у вигляді двухстраничного розвороту з чіткими поясненнями і прикладами на лівій сторінці і простими для розуміння практичними вправами для перевірки знання матеріалу - справа. Це видання, з ключами до відповідей, може бути використано для занять в класі з викладачем або в якості самостійної роботи.
 • Навчальні посібники в новій редакції English Grammar in Use, що ідеально підходять для студентів, які готуються до тесту TOEFL (міжнародний іспит) або іншим стандартним іспитів, пропонує ще більшу підтримку, з великим форматом, що включає пояснення і практики.
 

Ключова особливість курсу граматики Реймонда Мерфі English Grammar in Use (North American Edition):

 • Нове! 10 сторінок додаткових практичних вправ, зі звітами про виконану роботу, пропонують студентам ще більш контрастну практику.
 • Нове! 8 нових блоків по найпоширенішим фразовим дієслів дають учням додаткову допомогу в цій складній області мови.
 • Нове! Інтерактивний CD-ROM пропонує сотні тренувальних вправ і дозволяє студентам переглянути весь матеріал в книзі з привабливими вправами, складними іграми, функцією «створи свої власні тести», вбудованим довідником по граматиці і посиланням на онлайн-словники Cambridge.
 • Робочий зошит надає студентам додаткові можливості для практики.
 

Усередині підручників знаходиться код для електронної книги, яка працює на ПК, Mac, iPad і планшетах Android. Вона містить ті ж граматичні пояснення і вправи, що і в друкованій формі на паперовому носії, а також інші чудові функції, такі як аудіо для всіх прикладів пропозицій і просту у використанні клавішу відповіді.

 

 

Підручники raymond murphy english grammar in use (Синій Мерфі) у містах Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро

English Grammar in Use - це найпопулярніша в світі серія підручників граматики, 4-го і 5-го видань, для тих, хто вивчає англійську мову. Іноді цю книгу ще називають - «Синій Murphy».

Посібники Grammar inUse, з правильними відповідями, і інтерактивна електронна книга, створені Раймондом Мерфі, є першим вибором для учнів середнього рівня підготовки B1 і B2 (від Pre-Intermediate до Intermediate) і охоплюють граматику, необхідну на даному рівні.

Це книга для самостійного освоєння з простими роз'ясненнями та безліччю практичних завдань, яка вже допомогла мільйонам людей по всьому світу спілкуватися англійською мовою. Вона також користується довірою вчителів і може застосовуватися в якості додаткового тексту для занять в класі.

Дане видання є у вигляді друкованої книги, електронної книги зі звуком (з такими ж граматичними одиницями), мобільного додатку для iOS, iPad і Android, а також аудіо в режимі онлайн з системою управління навчанням для освітніх установ. Доступ до нього можна отримати через Інтернет.

Ця книга для середніх і більш просунутих студентів поєднує в собі довідкову граматику і практичні вправи для закріплення вивченого матеріалу в одному томі.

Вона розділена на 136 глав-юнітів, кожна з яких роз'яснює і закріплює встановлений аспект граматики і охоплює цілий розворот сторінки в книзі. Юніти між собою не залежать і можуть легко бути пройдені в абсолютно довільному порядку.

 

Ключова особливість курсу Мерфі English Grammar in Use:

 • Матеріал упорядкований в перевіреному і легкому у використанні форматі, з поясненнями до граматичним пунктам на кожній сторінці зліва і вправами для перевірки розуміння - справа.
 • Безліч додаткових вправ для закріплення знань.
 • Свіжий, привабливий новий дизайн і чітке оформлення, з переглянутими і новими прикладами.
 

Серія книг доступна як з відповідями, так і без них, тому її можна використовувати в класі або для домашнього заняття. Версія книги з відповідями поставляється зі зручною висувною довідкової панеллю, яка дозволяє студентам розглянути ключові пункти граматики.

English Grammar in Use є повністю оновленою версією класичного назви граматики. Вона має новий, свіжий дизайн, проте зберігає ясність, гнучкість і доступність матеріалу, які зробили її такою популярною серед студентів і викладачів.

 

Підручники Реймонда Мерфі essential grammar in use (Червоний Мерфі)

Grammar in Use - найвідоміша серія граматик для тих, хто вивчає англійську мову. «Основна граматика у використанні» з відповідями, створена Реймондом Мерфі, є першим вибором для учнів початкового рівня Elementary-Intermediate (A1-B1) і охоплює всю граматику, яка потрібна на даному етапі вивчення. Цю книгу ще називають серед студентів по-простому - «Червоний Murphy».

Навчальний посібник має 107 блоків, зосереджених на тих галузях граматики, які зазвичай викладаються на початковому рівні. На додаток до основного підручника Essential grammar in use, 4-е видання «Основоположна граматика додаткових вправ» надає учням початкового рівня додаткову практику граматики, яка описана в книзі. Довідкова граматика і практичні завдання об'єднані в одному томі.

 

raymond murphy essential grammar in use купити онлайн

Прості у використанні вправи і ключі до повного відповіді роблять цю книгу ідеальної для самостійного вивчення, а також занять в групі. Дії для Essential Grammar in Use також доступні у вигляді мобільного додатку для смартфонів і планшетних пристроїв, яке можна придбати окремо в App Store (iOS) і Google Play (Android).

Новий дизайн з повністю оновленими ілюстраціями, а також переглянуті і додані нові приклади роблять книгу ще більш доступною. Тепер нові кольори, з новим змістом і ще більшою кількістю вправ, це оновлене видання зберігає всі ключові риси ясності і простоти для використання серед студентів і викладачів.

 

книга raymond murphy essential grammar in use включає в себе

Підручник включає відповіді, чіткі пояснення і вправи з перекладу, що дозволяє студентам переводити приклади кожної граматичної точки на англійську мову. Нове видання також поставляється з інтерактивною електронною книгою. Електронна книга написана англійською мовою з тими ж граматичними поясненнями і вправами, що і в друкованій книзі, а також з іншими чудовими функціями, такими як звук і проста у використанні клавіша відповіді.

Книга має перевірений і простий у використанні формат два сторінкових блоків, з чіткими роз'ясненнями граматичних моментів на лівій сторінці та практичними вправами - на правій. Ретельне висвітлення проблем, з якими стикаються учні початкових шкіл, пояснюється простою мовою з безліччю прикладів і привабливих ілюстрацій.

 

Підручник raymond murphy advanced grammar in use Україна ціна та відгуки

Advanced grammar in use ( «Розширена граматика у використанні») - просунута і найпопулярніша в світі серія (третє видання) для студентів і дорослих, які вивчають англійську мову. Це підручник і практичний посібник, створені Реймондом Мерфі і Мартіном Хьюінгсом, на рівні C1-C2 (професійне володіння-рівень досконалого володіння).

Книга висвітлює ті мовні області, які студенти просунутого рівня знайдуть найбільш корисними для вивчення. У двосторінкових розділах представлені граматичні пояснення і приклади, в тому числі типові помилки учнів, на сторінках з лівого боку, а також корисна і різноманітна практика на сторінках з правого боку.

Додаткові практичні вправи в кінці книги забезпечують подальшу складну і строкату практику граматичних питань з різних підрозділів. Навчальний посібник допомагає студентам знайти ті області, які найбільш підходять для їх навчання. Області граматики мають перехресні посилання на протязі всієї книги. Є корисні додатки, пов'язані з формами дієслів, а глосарій і всі відповіді наведені в кінці підручника.

«Розширена граматика у використанні» - повністю оновлена версія про назви граматики. Нове видання присвячене складнощів граматичного вибору, важливим для поглибленого розуміння англійської мови.

 

Ключова особливість курсу Мерфі Advanced grammar in use (Зелений Мерфі):

 • Містить 120 одиниць довідкових матеріалів з поясненнями граматики мови, включаючи сім абсолютно Нових! блоків.
 • Включає нові додаткові вправи, програми та охоплення, спеціально призначені для просунутого учня.
 • Оновлений дизайн сторінки, що робить перевірений контент ще більш доступним.
 • Має вичерпний базовий довідник по граматиці, що дозволяє учням перевіряти мовні області, які вони вже вивчили.
 • Інформовано Cambridge International Corpus про те, що мова є автентичним і актуальним.
 • Забезпечує ідеальну підтримку студентам, які готуються до Кембриджського поглибленого іспиту з англійської мови, Кембріджському професійному на кваліфікацію або до іспиту IELTS.
 

Третє видання є у вигляді друкованої книги та електронної книги зі звуком. Мобільний додаток «Додаткові дії» є для поглибленої практики граматики, описаної в книзі.

Grammar in Use Raymond Murphy