Market leader elementary intermediate advanced

Market leader elementary intermediate advanced

Товарів у наявності: 104

Показано 1 - 48 з 104

Підручник Market Leader elementary intermediate advanced купити Київ, Харків, Одеса, Львів оптом в інтернет магазині

Серія книг і дисків Market Leader 3rd Edition - підручники, призначені для дорослих людей - бізнесменів, чиновників та інших категорій ділових людей. Завдяки цим книгам користувач не просто вивчає англійську мову, вона вчиться вести переговори відповідно до англійськими стандартами, дізнається тонкощі застосування англійських слів і різних конструкцій в діловому стилі.

Навчальні посібники були розроблені в Англії і видані одним з найвідоміших англійських видавництв Pearson-Longman, тому будь-який вивчає за цими підручниками англійська отримає знання класичного англійського.

Кожен комплект складається з двох підручників для людини, що вивчає англійську, робочої зошити із завданнями для вироблення навичок письмової мови, а також книги підготовки для вчителя, завдяки якій викладач може без особливих труднощів підготувати максимально ефективні заняття.

Аудіодиски розроблені таким способом, щоб люди могли переглянути відеоінтерв'ю та отримати корисний досвід спілкування з міжнародними стандартами. Важливо, що відеоматеріали пропонують запис різних людей - з різними голосами, лексикою, акцентом, що допомагає адаптуватися до подальшого спілкування з абсолютно різними людьми.

Починати вивчення англійської за допомогою навчальних матеріалів серії книг і дисків Market Leader 3rd Edition можуть люди з різним рівнем підготовки - від А1 (початковий рівень) до С1 (рівень просунутого користувача, який може дивитися фільми в оригіналі, працює над стилістичним відповідністю кожного слова і не допускає в діловому листуванні оборотів просторіччя). Кожен курс має маркування CERF, тому перед тим, як купити підручники Market Leader 3rd Edition, слід оцінити свій рівень володіння англійською за цією шкалою. Володіння англійською, яке українці можуть вважати середнім, по цій шкалі може визначатися як Pre-Intermediate (підготовчий середній).

До переваг курсу Маркет Лідер Market Leader 3rd Edition відноситься присутність в асортименті навчальних курсів для поглиблення знань англійської в різних видах ділової галузі:

  • маркетинг;
  • Логістичний маркетинг;
  • менеджмент;
  • Міжнародна співпраця;
  • Людські (трудові) ресурси;
  • Банківська справа та фінанси;
  • Основи права в бізнесі та інші напрямки.
 

Всі книги структуровані, пропонують багато цікавих фактів з ділового життя, вказують на різні нюанси, які можуть виникнути при створенні мультикультурного співпраці. Кожне заняття завершується завданням, яке має мало спільного зі звичними вправами на знання граматики. Це справжні міні-проекти, де людині важливо проявити особистісні та ділові якості.

Навчальні посібники Market Leader 3rd Edition можна придбати на умовах самовивозу в Києві на Петрівці. Але наш інтернет-магазин пропонує кур'єрську доставку по столиці і транспортування придбання в будь-яку точку України за допомогою транспортних служб.

Market leader elementary intermediate advanced