Planet Plus

Planet Plus

Товарів у наявності: 13

Показано 1 - 13 з 13

111

111

Planet Plus підручники з німецької мови a1 a2 від видавництва Hueber

"Planet Plus" - це серія підручників німецької мови, що створена видавництвом Hueber з метою навчання німецької мови як іноземної.

Серія "Planet Plus" складається з п'яти рівнів, які відповідають міжнародній шкалі володіння мовою. Кожен рівень складається з підручника, зошита для вправ та аудіо-матеріалів для прослуховування і розуміння мовлення носіїв мови.

Особливість серії "Planet Plus" полягає в тому, що вона ставить в центр уваги розуміння мовлення носіїв мови та розвиток навичок усного та писемного мовлення з акцентом на комунікативному підході. Підручники містять вправи та завдання, які сприяють розвитку граматичних та лексичних навичок учнів та покращенню навичок комунікації.

Крім того, серія "Planet Plus" містить багато ілюстрацій та картинок, що допомагає візуалізувати навчальний матеріал та зробити процес навчання більш привабливим для учнів. Видавництво Hueber надає додаткові ресурси, такі як тести та додатковий матеріал для викладачів, які допомагають покращити якість навчання та оцінювання.

Серія "Planet Plus" широко використовується як в позаурочній роботі, так і в навчанні в рамках офіційних програм німецької мови. Вона є популярною серед викладачів та учнів німецької мови в усьому світі.

Серія підручників "Planet Plus" складається з таких компонентів:

  1. Підручник з німецької мови, що містить тематичні розділи зі словниковим і граматичним матеріалом, завдання на розвиток всіх видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма), а також цікаві тексти та ілюстрації, що розширюють кругозір учнів.

  2. Робочий зошит для вправ з німецької мови, що містить додаткові вправи на закріплення вивченого матеріалу, розвиток вміння мислити на німецькій мові та розширення лексичного запасу.

  3. Аудіо-матеріали для розвитку вміння розуміти на слух та адекватно реагувати на комунікативні ситуації, що виникають у повсякденному житті носіїв мови.

  4. Додаткові матеріали для вчителів, що допомагають підготувати уроки, оцінити рівень знань та вмінь учнів та виконувати моніторинг успішності.

Курс "Planet Plus" розрахований на студентів, які вивчають німецьку мову як іноземну, з рівня А1 до В1 (від початкового до середнього рівня володіння мовою). Курс може використовуватися в школах, коледжах та університетах, а також у навчальних центрах та індивідуальному навчанні. Призначений для студентів різних вікових груп, але переважно використовується для дітей та підлітків віком від 12 до 18 років.

Planet Plus