Edito A1-2 B1-2 C1-2

Edito A1-2 B1-2 C1-2

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання
Назва курсу
Рівень курсу

Французька мова Edito A1-2 B1-2 C1-2

Серія Didier Edito призначена для вивчення французької мови самостійно або у групах разом із учителем. Підручники Didier Edito A1 та інших рівнів освоєння французької мови (A2, B1, B2, C1 та C2) можуть використовуватись як основний підручник для вивчення французької мови як іноземної мови в середніх та старших класах. Вивчення французької з використанням серії є актуальним як для спеціалізованих, але загальноосвітніх шкіл. До спеціалізованих закладів належать школи, гімназії та ліцеї.

Edito підручник: особливості

Швидкість і якість освоєння французької як іноземної багато в чому залежить від якості навчальної літератури. І в книжкових фізичних та онлайн-магазинах можна підібрати справді гарні підручники з підручником, зошитом, відео- та аудіо-матеріалами для поглибленого вивчення французької мови вдома або у класі. Різниця між навчальною літературою різних видавництв полягає у методиці, особливостях подачі навчального матеріалу, від чого залежить швидкість засвоєння навчального матеріалу та формування нових навичок. Найчастіше вчитель французької бере на себе відповідальність на вибір навчального матеріалу, розуміючи особливості освоєння матеріалу групою учнів.

Чому на особливу увагу заслуговують підручники Didier Edito A2 або Didier Edito B1? Насамперед випуском навчальної літератури займається видавництво Didier, яке користується популярністю серед вчителів французької мови у всьому світі. Йдеться вивчення французької як іноземної мови.
Фішкою серії є той факт, що навчальна література розроблена відповідно до вимог вивчення французької мови як іноземної у загальноосвітніх та спеціалізованих школах України. Щоб переконатись у достовірності цієї інформації, необхідно звернути увагу на гриф Міністерства освіти та науки України.

Наявність грифа є підтвердженням того, що навчальна література рекомендована для вивчення французької мови у школах та гімназіях, але вибір за учителем та школою.

Крім того, що підручники серії відповідають вимогам вивчення французької мови в Україні, навчальна література рекомендована для вивчення французької мови та в усьому світі. Безумовно, при подачі навчального матеріалу враховується той факт, що учні загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл можуть вивчати французьку мову з нуля або вже маючи певний рівень, наприклад, A, B або C. Таким чином, серія є багаторівневою, що значно спрощує швидке вивчення французької, оскільки немає необхідності довго затримуватися одному рівні.

Підручники рівня В1 та В2 підійдуть для тих учнів, які готуються до складання міжнародних іспитів DELF.

Тому разом із навчальною літературою від французького видавництва Didier можна підготуватися і до складання міжнародних іспитів, а не лише навчитися писати, розмовляти, читати французьку літературу та слухати музику французьких виконавців.

Переваги підручників Edito Didier A1, A2, B1, B2, C1, C2

Щоб розпочати або продовжити вивчення французької мови з навчальною літературою серії французького видавництва, потрібно мати підручник та робочий зошит. У робочому зошиті можна знайти вправи для самостійного вивчення французької мови.

Окрім підручника та робочого зошита, учні загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл мають доступ до дисків для аудіювання. На CD- та DVD-дисках міститься навчальний аудіо- та відеоматеріал, у тому числі фрагменти фільмів, кліпів тощо. Таким чином, при вивченні французької мови з використанням підручників серії французького видавництва набагато простіше заговорити французькою, опинившись у Франції чи франкомовній країні.

Завдяки підручникам Edito Didier освоєння французької мови як іноземної умовно можна розділити на кілька основних розділів, у тому числі Слухання, Говоріння, Читання та Лист.

Додатковою перевагою курсу французької мови є використання у навчальній програмі статей із газет та журналів. До того ж, у рамках курсу передбачено перегляд фільмів, прослуховування музики тощо. Такий підхід стимулює учнів цікавитися французькою мовою та культурою франкомовних країн для покращення розуміння тонкощів вивчення французької мови як іноземної у власній країні.

Щодо структури підручників серії Edito, структура проста для розуміння учнями різних рівнів володіння французькою мовою. Використовувати підручники можна як для групового, а й самостійного вивчення французької як іноземної. Незважаючи на те, що підручник і робочий зошит є частиною стандартного комплекту для курсу французької мови, все ж таки робочий зошит з додатковими вправами можна отримати тільки після переходу на рівень B1.

Про французьке видавництво Didier

Історія розвитку французького видавництва під назвою Didier починається 1898 року, коли й видавництво було засноване.

Основним завданням видавництва є випуск навчальної літератури вивчення французької як іноземної. Особливістю навчальної літератури, що випускається під брендом видавництва є використання даних наукових досліджень. У підручниках можна знайти і експериментальний навчальний матеріал, який потрібен для покращення методики викладання французької мови у загальноосвітніх та спеціалізованих школах.

Для складання навчального плану та формування унікального курсу французької мови для учнів та вчителів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл автори курсу співпрацюють із експертами таких організацій, як Рада Європи (CE), Міжнародний центр підготовки педагогів (CIEP). Хоча і перелік організацій, що виступають партнерами, не буде повним без Французького Альянсу (AF) і Центру прикладної лінгвістики (CLA), та інших міжнародних організацій.

Edito A1-2 B1-2 C1-2