National Geographic видавництво

National Geographic видавництво

Товарів у наявності: 68

Показано 1 - 48 з 68

111

111

Видавництво National Geographic книги купити в Києві Україна

Видавництво National Geographic - це один з найбільш відомих брендів у всьому світі. Фото і відео з каналу вражають своєю масштабністю, деталізацією, незвичайними ракурсами і сюжетами. Мільйони людей, не відриваючись від екранів, спостерігають за фільмами, купують журнали, щоб розглядати фотографії, стежать за новинами на сайті. Спільнота несе не тільки просвітницьку, розважальну місію. На полицях нашого магазину з'явилися кілька серій книг, увінчаних логотипом National Geographic Learning. Підручники і книги National Geographic, не тільки дивовижно ілюстровані, але і містять матеріал для вивчення англійської мови.

 

Підручники National Geographic в Україні

У 1888 році, у Вашингтоні утворилося географічне співтовариство. На тлі цієї події і виник бренд National Geographic. Не минуло й року, як спільнота випустило свій перший журнал. У ньому можна було прочитати статті про науку, історії та світовій культурі. За гранично короткі терміни, журнал став неймовірно популярний і розкуповувався тисячними тиражами. Головною відмінною рисою стала жовта кромка обкладинки. Поимя цього, гортаючи сторінки, кожен читач поринав у світ драматичних фотографій.

В даний час, тиражі журналу National Geographic НЕ впали ні на відсоток, а тільки зросли. Цифрова епоха хоч і привнесла свої зміни в формат передачі інформації, але не змогла змінити той факт, що краса світу, відображена на фото зображенні, як і раніше залучає багатомільйонну аудиторію. Більш ніж столітня історія проекту спричинила за собою розвиток ще кількох освітніх галузей.
Завдяки плідній співпраці National Geographic з корпорацією Cengage Learning з'явилася компанія National Geographic Learning. Книги видавництва National Geographic Learning допомагають студентам, учням, педагогам досягти успіхів на шляху до саморозвитку. Кожен екземпляр - це справжній шедевр, який допомагає організувати навчальний процес таким чином, щоб зі звичайного уроку, він перетворився в захоплюючу гру. Гру, наповнену яскравими картинками, живими, цікавими прикладами.

Підручники надихають на отримання нових знань, відточування навичок, прагнення рухатися вперед. Все, що пропонують книги National Geographic Learning стає базою, що сприяє досягти будь-якої мети: влаштуватися на роботу. Здобути освіту, стати освіченіші, грамотніше, интеллигентнее.

 

Купити книги National Geographic

У нашому каталозі представлені книги видавництва National Geographic Learning наступних категорій:

• Англійська для наймолодших
• Курси мови для підлітків
• Курси для дорослих
• Книги для вивчення англійської мови і розширення кругозору
• Підручники, спрямовані нга розвиток професійних якостей
• Посібники для педагогів, вчителів.

У кожному підручнику фотографій присвячений цілий розворот. Це не просто яскрава, красива картинка. Це справжній трамплін для початку і подальшого розвитку дискусій. Вчителі отримують можливість, просто перегортаючи сторінки книг, знаходити теми для розмови на будь-які теми. Таким чином, видавництво National Geographic Learning пропонує своїм читачем не прості підручники, двері в світ спілкування, знань, прагнень і завзятості.

Ми намагаємося поповнювати каталог новими екземплярами. Постійно працюємо над розширенням асортименту. Оформити замовлення можна через онлайн форму на сайті або, зателефонувавши по одному з вказаних в контактній інформації телефонами. У нас прийнятні ціни, гнучка система знижок для постійних покупців, доставка по всій країні. Також, пропонуємо консультаційну допомогу в процесі вибору необхідних для навчання книг. З усіма питаннями, просимо звертатися до наших консультантів. Сподіваємося на плідну співпрацю.

National Geographic видавництво