Star Wars- книги англійською

Star Wars- книги англійською

Товарів у наявності: 87

Показано 1 - 48 з 87

Книга star wars: купити Зіркові війни англійською мовою Київ Україна

Важко уявити людину, яка б не чула про star wars книга – ті самі легендарні Зоряні війни. Більшість людей, звичайно ж, чули про фільм Зоряні війни, свого часу він справив справжній фурор у світі кінематографа, і до цього дня цей фільм має величезну популярність серед дітей і дорослих. У цій статті буде розказано, звичайно, не про фільм, а про не менш легендарну серію книг star wars, яка має цікаву історію. Книги star wars написані англійською мовою та з їх допомогою дуже залучити дитину до читання та одночасно вивчення англійської.

 

Все про авторів та книги star wars

Книги по «Зоряним війнам» побачили світ набагато раніше відомих кінокартин. У сімдесятих на полицях магазинів почали з'являтися перші книги. Автором новели під назвою «Нова надія» став Алан Діном Фостер, а найцікавіше, що на обкладинці автором був вказаний Джордж Лукас, який зрозумів, що його світ має всі шанси вийти за рамки кінопроектів. Затребуваність романів була просто приголомшуючою, і незабаром Фостер під власним ім'ям видав «Уламок кристала влади». Потім книгами зацікавилося всесвітньо відоме видавництво Marvel, тільки вони вирішили зайнятися випуском більшості коміксів.

Перші автори книг не звертали жодної уваги на праці один одного і намагалися черпати всі деталі та цікаві моменти, виключно з фільмів. А більшість коміксів взагалі дотримувалися версії, що події у книзі відбуваються у звичайному світі.

Великий обсяг тієї інформації взагалі не мав жодного відношення до єдиної ідеї, і незабаром був викинутий із серії.

 

Новий єдиний всесвіт

Написання єдиного всесвіту почалося в кінці вісімдесятих, коли видавництво West End Games почало займатися випуском сценаріїв для ігор по фільму. Для цього було потрібно дуже багато раніше невідомої інформації, сценаристи вирішили зайнятися ретельною розробкою путівника по всесвіту.

Роман Тімоті Зана, що вийшов у дев'яностих, «Спадкоємець Імперії» став початком Розширеного Всесвіту. Зараз багато хто не зовсім розуміє той старий сюжет, але на той час він став основою для багатьох нових історій.

Тоді початком нових історій ставала будь-яка інформація, яка повністю збігалася з фільмами та раніше написаними книгами. Кожного героя, і те, що відбувається, записували в довідники West End Games. Щоб уникнути розбіжностей кожен новий автор перед тим, як почати писати свою книгу, повинен був докладно ознайомитися з величезною кількістю довідкових матеріалів.

Через роки довідники стали надбанням усіх бажаючих, вони зберігалися у загальній базі, доступом до якої мав будь-який бажаючий. Головним був обраний Ліланду Чі, йому дали завдання уважно відстежувати, щоб сюжет авторів був зроблений за всіма канонами і не відрізнявся дуг від друга, а тим більше від фільмів. Спочатку він так і робив, але нещодавно все кардинально змінилося, і авторам дали дозвіл писати не звертаючи уваги на канон.

 

Рівні канону

Розширений Всесвіт мав чіткий поділ за спеціальними рівнями:

G-канон-це найголовніший рівень. Дані проекти створені за участю Джорджа Лукаса: шість фільмів та їх сценарії. Жоден із сюжетів не міг йти в розріз з G-каноном.

Т-канон – телевізійний канон.

С-канон - це основна маса книг та коміксів star wars.

S-канон – дуже старі та не достовірні книги.

N-канон - найзастаріліші книги.

Star Wars- книги англійською