Граматика англійської мови

Граматика англійської мови

Товарів у наявності: 200

Показано 1 - 48 з 200

111

111

Граматика англійської мови - підручники і книги в Україні

від кращих авторів: Голіцинський, Барановська, Верба

від кращих видавництв: Oxford University Press, Express Publishing, Macmillan, Pearson-Longman, Cambridge

В наявності:

 • граматика для початківців
 • підручник і книга
 • вправи з граматики (Збірники вправ)
 • граматика для дітей
 • граматика в таблицях
 • самовчитель з граматики
 • довідник по граматиці


По суті, термін «граматика» відноситься до структури слів і пропозицій в мові (морфології та синтаксису відповідно) або до вивчення і опису цієї структури, написаної у вигляді граматичних правил в книгах про мову. Інші підходи включають більше тим під терміном граматика: орфографія, пунктуація, заголовні букви, семантика (значення слів), фонетика і фонологія (звуки), прагматика (використання мови в контексті).

Величезне значення в вивченні граматичних основ англійської мови мають правильно підібрані навчальні посібники. Хороший методичний матеріал - досить істотна частина успіху в оволодінні мовою.

Граматика для дітей

Що стосується граматики для дітей, то вона починається з вивчення букв англійського алфавіту і основних правил читання. Потім йде перехід до елементарних граматичних форм іменників, прикметників, числівників і займенників, артиклі, приводи і тільки потім - часи дієслова.

При виборі підручника з англійської для дитини, необхідно, щоб він відповідав його рівню розвитку та викликав інтерес до мови. Навчальний посібник має бути яскравим, барвистим, містити різні захоплюючі історії, цікаві ігри та головоломки. Тоді процес навчання буде цікавим і більш ефективним. Слід також звертати увагу на авторів книг, і щоб книги мали кілька видань, будучи перевіреними часом.

Граматика для початківців

В даний час в англійській мові існують сучасні підходи до граматики для початківців, які оживляють її і співвідносять з реальним життям, за винятком книг, що містять списки правил. Тепер це доповнюється літературою з описовим підходом, який дивиться на те, як люди фактично застосовують граматику в реальних розмовах і текстах з використанням сучасних живих мов. Таким чином, вона розглядається не просто як теорія, а як допоміжний інструмент для автентичної мовної практики.

Щоб полегшити процес навчання і подачу інформації, розроблено велику кількість всіляких підручників і книг. У них розділи граматики слова розділені відповідно до різних частин мови: іменники, детермінанти, займенники, дієслова, прикметники, прислівники, прийменники і сполучники, вигуки. Іменники утворюють найбільший клас слів, а дієслова - другий за величиною. Граматика пропозиції відноситься до побудови словосполучень, фраз, пропозицій, аж до абзаців і текстів.

Набагато ефективніше вивчати англійську мову, використовуючи вправи по граматиці. Збірники вправ, які містять різні корисні практичні мовні завдання дають можливість закріпити отримані знання на конкретних прикладах. Вони змушують думати, поміркувати над деякими питаннями, шукати відповіді, тому ефективність від таких занять буде досить високою. У таких збірниках мінімальну кількість теорії, яка подається, як правило, у вигляді коротких пояснень, таблиць та опорних схем.

Навчання в таблицях

Граматика в таблицях - незамінна для учнів будь-якого ступеня володіння англійською мовою. Таблиці дуже зручно використовувати на уроках англійської для вивчення, узагальнення і повторення пройденого граматичного матеріалу як викладачам, так і учням, які тільки починають будувати речення. Англійська граматика в таблицях набагато легше запам'ятовується і надалі її простіше застосовувати на практиці, особливо це стосується великої кількості різних часів дієслова. У таблиці наочно можна простежити подібності та відмінності різних граматичних форм.

Якщо хочете вчити самі

Самовчитель по граматиці - це навчальний посібник, призначений для самостійного вивчення навчального матеріалу, без допомоги викладача. Такі самовчителі англійської мови охоплюють зазвичай вивчення частин мови, порядок слів, граматичні правила і виключення з них, моделі побудови речень. Всі вони складаються з теорії і практики.

Якою б не була структура книги-самовчителя, вона повинна відповідати наступним вимогам:

 • відповідність рівня володіння мовою учня;
 • виклад матеріалу в доступній формі і від простого до складнішого;
 • повнота інформації;
 • присутність таблиць і схем;
 • наявність відповідей, з метою самоперевірки;


Для найбільш докладного ознайомлення з граматичними правилами і теорією англійської мови чудово підійдуть різні довідники з граматики. У таких навчальних посібниках грунтовно пояснюються правила, а також дається багато прикладів. Практичні завдання і вправи в довідниках зазвичай відсутні або їх зовсім небагато.

Граматика має на увазі більше роботу з письмовими завданнями і вправами, тому дуже важливо правильно підібрати навчальний матер

Граматика англійської мови