CLE International Підручники-книги

CLE International Підручники-книги

Товарів у наявності: 808

Показано 1 - 48 з 808

Фільтрувати за:

Мова видання
Назва курсу

Видавництво cle international Україна: підручники та книжки від французького видавця в Києві

Французька мова - один з найкрасивіших, мелодійних і романтичних мов, і цей факт визнаний усім світом. Займаючи четверте місце за популярністю, вивчення французької залишається актуальним питанням для багатьох охочих поліпшити і розширити власні лінгвістичні навики.

У кожного, хто вже має досвід вивчення будь-якої іноземної мови, є чітке уявлення про те, що нові знання нерозлучно пов'язані з багатьма труднощами. Від учня, рівно, як і від вчителя потрібно безмежне терпіння і завзятість. А у випадку з французькою мовою це твердження стає аксіомою, оскільки вважається, що вивчити його складніше, ніж англійська або італійська, наприклад. Це пов'язано з тим, що багато труднощів ховається в таких його складових, як дієслова, іменники, відпрацювання та постановка вимови, сприйняття на слух швидкого мовлення носіїв.

У зв'язку з цим, успіх заходу під назвою вивчення французької, безпосередньо залежить від обраної навчальної літератури і викладача. Якщо з учителем майбутньому учневі доведеться визначатися самостійно, то з навчальними матеріалами все набагато простіше.

Видавництво cle international - провідне в світі видавців підручників з французької мови.

Створене в далекому 1973 році, і ось уже понад сорок років, воно успішно займається випуском підручників і посібників для вивчення французької мови для всіх, хто бажає зробити саме цю мову своїм наступним розмовною. Додатковою діяльністю видавництва, починаючи з 2001 року, стала його участь в редакції журналу Міжнародної федерації французьких вчителів. Це єдиний журнал міжнародного рівня, основним об'єктом вивчення і публікацій якого стали вчителя французької мови всього світу.

Асортимент продукції cle international включає наявність:

  • Підручників.
  • Методичних посібників.
  • Художніх творів французьких письменників зі світовим ім'ям, спеціально адаптованих під навчальних процес.
 

Видавництво займається розробкою і випуском всього необхідного для бажаючих навчиться відмінно говорити і писати французькою мовою. При цьому, всі книги і посібники розраховані на учнів з різними рівнями підготовки. Продукція має чітку градацію за чотирма рівнями. Перший розрахований на охоплення мови за допомогою максимум 700 ключових слів, на четвертому - це кількість зростає до 1700 і більше.

Щорічно cle international випускає на ринок більше ста нових книг і підручників, банк-ресурс яких розширено додатковими матеріалами на компакт-дисках. Таким чином, учні та студенти, які бажають довести свою французьку до досконалості, мають можливість не тільки познайомитися з граматичними конструкціями, розширити свій словниковий запас, завдяки багатому лексичному матеріалу і виконати письмові вправи, а й відпрацювати свої знання шляхом аудіювання. Сприйняття на слух допомагає швидко навчитися розуміти чуже мовлення і домогтися максимально правильної вимови.

Вся продукція cle international повністю відповідає загальноєвропейським вимогам і рекомендаціям з мовної освіти. Підручники і книги можуть бути з успіхом використані людьми, з різним рівнем підготовки та цілями. Номенклатура вже налічує близько тисячі найменувань різних посібників, які популярні серед учнів і викладачів в більш ніж ста країнах світу. Тому, вибираючи матеріал для вивчення французької мови, книги від видавництва cle international стануть найкращим вибором для кожного, незалежно від рівня підготовки і бажаного кінцевого результату.

CLE International Підручники-книги