Підручники Didier

Підручники Didier

Товарів у наявності: 173

Показано 1 - 48 з 173

Фільтрувати за:

Видавництво Didier в Україні: підручники та книги на французькій мові


Якщо ви шукаєте правильні книги для вивчення французької мови, то саме Видавництво Didier Україна допоможе вам у цьому питанні. Існує таке видання вже понад 100 років, що говорить про успішність викладання через чудові книги. Правильні характеристики, які за допомогою наукових досліджень, а також експериментів педагогів гарантують результат вивчення у книгах видавництва.

Міжнародні та організації Франції мають співпрацю з цим видавництвом. У центрі підготовки вчителів безпосередньо стосуються Didier.

Найголовнішою перевагою видавництва зробити навчання з французької мови є доступнішим і легшим. У наборі для покращення продуктивності навчання йдуть відеодиски, а також аудіо.

Видавництво «Didier Україна» представляє книги також для викладачів, які полегшують роботу. На статті видавництва подано докладні рекомендації для використання у навчальних закладах для України.

 

Французька мова

У світі, існує поняття вивчення іноземних мов обов'язковим елементом для освітньої системи. Кордони між країнами згодом стираються, і виникає потреба у вивченні мов. Це важливо не тільки для проживання в європейських країнах, але й для просування бізнесу або укладання договору, і в останні його знання та розуміння, про що йдеться.

Для розвинених країн Європи – французька мова, є однією з основних мов. Вивчення французької мови дозволить вирішувати питання ділові і не тільки, без допомоги перекладача. Навчати його зовсім не важко.

Для школярів та студентів необхідно вчити мову починати якомога раніше, особливо якщо подальше навчання буде у Франції, тому видавництві Didier представлені підручники для такого напряму.

 

Як вивчити?

Залежно від ваших бажань знань рівня мови вивчення може відбуватися декількома способами:

  • Звичайні шкільні заняття (стосується школярів)
  • Вивчення французької мови в школі, є не таким ефективним, за рахунок того, що увага вчителя розсіяна між усіма учнями, тому через брак часу на кожного, деякі не можуть похвалитися в результаті добрими знаннями
  • Приватні уроки з викладачем
  • Репетиторство дуже дієва альтернатива для шкільних уроків, оскільки вся увага лише для вас чи дитини, і викладач одразу може пояснити незрозумілу тему кілька разів.
  • Відвідування спеціальних групових курсів
  • Відмінний варіант для вивчення граматики, яка припадає для написання та правильного прочитання книг. На відміну від шкільних занять, групи на курсах не більші, тому результативність вища.
  • Поринути у безпосереднє середовище носіїв мови
 

Найефективніший та найдорожчий метод, який допоможе за короткий час подолати мовний бар'єр за допомогою постійного слухання носіїв мови.

 

Самостійне вивчення

Існує кілька простих правил вивчення французької мови.

У виборі підручника звертайте увагу на який рівень розрахована книга і яку наповненість вона має.

Послідовність графіка. Ніхто не посперечається з тим фактом, що при дотриманні графіка вивчення чого-небудь, організм звикає і легше сприймає інформацію. Не варто в один день намагатися запам'ятовувати інформацію протягом більше 4-5 годин, краще розставляйте пріоритети завдань на кожен день по 45-60 хвилин.

Читання книг. Навіть якщо ваш рівень ще на стадії початку, почніть з простих дитячих оповідань або казок. Для початку читайте з дубльованим перекладом, щоб зорова пам'ять сприймала краще інформацію. А вже пізніше можна переступати до книг без перекладу, але вибирати легкий та зрозумілий сленг написання. У такий спосіб формується словниковий запас.

практика. Ідеальним варіантом навчання є додаткове навчання з носієм мови. Але оскільки це не всім доступно, почніть із перегляду фільмів французькою мовою з дубльованим перекладом. Також можливе прослуховування аудіокниг.

Зошити. Для навчання потрібно мати окрім підручника з французької мови кілька зошитів, щоб використовувати їх для різного спрямування. Записуйте в перший зошит всі незнайомі вам слова, а другу ведіть для граматичних шпаргалок. Засвоюється інформація набагато краще, якщо постійно перечитувати вашу інформацію.

Виявляти інтерес до вивчення. Намагайтеся думати французькою або перекладати розмови перехожих, вивіски магазинів. Спочатку це буде нелегко зробити, але з практикою щоразу це даватиметься все легше і легше.

Нагадують наклейки. Практика обклеюю квартиру стікерами дуже успішна, тому що постійно натикаючись на слова зорово, ваш мозок це запам'ятовує краще. Для початку можна наклеїти стікери на предмети побуту їхнє французьке значення, і через кілька днів складати пропозицію з усіх назв.

Зараз багато існує в інтернеті ресурсів, в яких можна ознайомитися з програмою для обміну знань у європейських країнах. Все дуже просто, необхідно лише знайти носія французької мови, і перетворити момент навчання на легку атмосферу. Таким чином, обмін інформації на тему повсякденного життя гарантують швидку засвоюваність та розуміння французької.

 

 

Легкість вивчення французької мови для кожного

Вивчення французької мови може зайняти зовсім небагато часу, а за допомогою підручників Didier це буде набагато легше. Всі навчальні матеріали доступні для розуміння абсолютно кожній людині, яка починає і досвідчена у вивченні мов.

Будь-яке вивчення в парі з одним із способів, про які ми сьогодні дізналися, дає ще більший результат у найкоротші терміни. Намагайтеся приділяти та сконцентрувати увагу безпосередньо на матеріал, який ви вивчаєте.

Використовуйте відео ресурси, що входять до комплекту з підручником. Це допомагає як маленьким учням, і дорослим. Вивчати французьку мову з правильними матеріалами та підручниками – легко.

 


Підручники Didier