Видавництво Klett підручники

Видавництво Klett підручники

Товарів у наявності: 821

Показано 1 - 48 з 821

Видавництво Klett в Україні: Підручники та книги німецького видавництва Київ

Видавництво Klett - це видавництво підручників з Німеччини, основний офіс якого знаходиться в Штутгарті. Представництво знаходиться в 11 найбільших містах Німеччини, де пропонують пряме обслуговування клієнтів. Є офіційний сайт, де кожен може дізнатися про новинки даного видавництва. Засноване було в 1897 рік Ернстом Клетт Старшим в місті Штутгарт. На сьогоднішній день пропонує спільні підручники і підручники для вивчення англійської мови, математичні книги, підручники біології та багато іншої цікавої літератури.

Історія видавництва Klett

В розмах регіональної навчальної програми в 1930 році Ернст Клетт Молодший купив навчальний відділ видавництва Bonz. У 1945 році він один з перших отримав від американського військового уряду ліцензію на публікацію. Уже в 1947 році видавництво надало своїм шанувальникам підручники для вивчення англійської та математичну книгу Lambacher Swiss. У 1968 році у видавництві була створена картографічна редакція, з'явилися підручники з області біології і перші слайди, які підвищували ефективність навчання.

За свою історію, аж до 1992 року, видавництво було кілька разів передано і перейменовано, але тільки в кінці 90-х років було передано законному власнику. У 2003 році вони остаточно змінили назву з Gothaer Verlag на Klett-Perthes Verlag Gmb. У 2008 році стали філією Ernst Klett Verlag GmbH і до цього часу більше не незалежне видавництво. У 2016 році традиційне місце публікацій було закрито, а решта підприємств і робочі місця були передані Ернсту Клетт Верлаг Лейпцигу. Навіть сьогодні Пертская Форум зберігає колекцію Пертеса Гота, як одну з найбільших географічно-картографічних колекцій на території Європи. Знаходиться по історичному видавничої адресою в Готі.

Купити підручники видавництва Klett-Perthes Verlag Gmb в Україні

Але історію залишимо історикам, а ми будемо насолоджуватися незмінно високою якістю навчальної літератури від цього відомого німецького видавництва. Можете бути впевнені, що він обов'язково вам допоможе вивчити німецьку мову в короткі терміни. У свою чергу наш інтернет-магазин видавництва Klett подбав про те, щоб ви змогли купити виключно якісну сертифіковану друковану продукцію від даного видавництва.

Співпрацюємо безпосередньо з офіційними представниками видавництва, що не тільки буде гарантувати високу якість наданої продукції, але і знижені ціни на всю продукцію - в середньому на 10-20% нижче, ніж в мережевих магазинах. Якщо складно буде розібратися в представленому асортименті, ви завжди можете розраховувати на підтримку від менеджера-консультанта. Доставка здійснюється в будь-яку точку України.


Видавництво Klett підручники