Німецька мова

Товарів у наявності: 527

Показано 1 - 48 з 527

Фільтрувати за:

Підручники з німецької мови купити в Києві Україна: Кращі книги німецькою мовою a1 a2 b1 b2 від видавництв оптом і в роздріб

Так як для вивчення іноземної мови необхідно освоєння граматики, лексики і фонетики, то краще придбати не один навчальний посібник, а кілька, де кожне буде грунтовно розкривати певну область знань.

Наш книжковий інтернет-магазин «Oxford-book» пропонує вибрати і купити підручник з німецької мови за оптимальними цінами відповідні книги, підручники і словники на німецькій мові. Тут можна купити книги з німецької мови і дитячу літературу німецькою, навчальні посібники для студентів, зосереджені на основній лексиці і граматичних принципах, які легко сприймаються навіть учнями початкового рівня.

Яку книгу німецькою мовою краще вибрати?

Вирішувати тільки Вам. На віртуальних полицях нашого магазину ви знайдете велику кількість різноманітних примірників. У нас ви можете придбати такі типи літератури німецькою мовою:

  • навчальні матеріали. Величезна кількість різних підручників і освітніх книг, які займають основну частину нашого асортименту, може бути вжито як початківцями вивчати німецьку (рівні а1-а2), так і претендують на сертифікати про володіння мовою (з1-с2). У нашому каталозі ви знайдете тести, контрольні роботи, керівництва по граматиці, посібники для бізнес-спілкування, розмов по телефону, інших цілей. Якщо ви ще не почали вивчати німецьку, але замислюєтеся над цим - у нас є самовчителі для початківців, які продовжують навчання, досвідчених студентів;
  • словники, розмовники. У нас ви можете знайти як зошити для запису слів, що вивчаються, так і німецько-російські і німецько-українські словники для студентів, викладачів;
  • адаптовану літературу. Почати читати книги в оригіналі - відмінний спосіб вивчати мову. Тим більше, що в нашому магазині є величезний вибір адаптованих видань під будь-який рівень володіння мовою. Видання з адаптацією лексики і граматики під поточний рівень знань дозволяє подолати страх перед читанням книг на іноземній мові.
  • художні оригінальні твори. Даний розділ містить автентичні твори на німецькій мові, створені класиками і сучасними письменниками.

 

Популярні книги з німецької мови a1 a2 b1 b2 і вище

Книги німецькою купити - найпопулярніший запит при пошуку в інтернеті. Яке німецьке видавництво, яке спеціалізується на навчальному та методичному матеріалі вибрати? Унікальні серії підручників для маленьких дітей, підлітків і дорослих, посібники з граматики, матеріали для підготовки до міжнародних тестів - все це стане гарантією ефективного вивчення мови і складання іспитів.

Величезна колекція підручників з граматики представлена з чітко сформульованими правилами та прикладами застосування, різноманітними усними та письмовими вправами для самоконтролю, практикою вимови і виробленням важливих стратегій навчання. Граматика може бути використана в якості доповнення до будь-якого основного підручника або ведучому курсу мови.

Є безліч різних одномовних і двомовних німецьких словників - етимологічні, енциклопедичні, орфографічні, граматичні та стилістичні, словники синонімів і ідіоматичних виразів. Тлумачний словник Langenscheidt, що складається з 66 000 слів вважається ідеальним. Однак, безумовним лідером є видавництво Duden, що випускає під своїм ім'ям величезна кількість словників німецької мови.

В каталозі сайту представлений великий вибір навчальних посібників (книга, робочий зошит, диск) для підготовки до стандартизованих екзаменаційним тестів на знання німецької мови - Goethe-Zertifikat, DSH, TestDAF, OSD, TestAs. Завдяки різноманітним словниковим і мовним вправ, матеріал сприяє розвитку навичок читання, говоріння, письма та аудіювання. Ці іспити для студентів свідчить про володіння мовою відповідно до шестирівневої шкалою Європейських компетенцій (GER).

 

Які рівні купити підручник німецької мови в Україні?

Всі рівні навчальних книг і посібників на німецькому:

  • німецький a1
  • німецький a2
  • німецький b1
  • німецький b2
  • німецький c1
  • німецький c2

Кожен рівень призначений для розвитку певних навичок, без освоєння яких продовжувати навчання і переходити на такі рівні не має сенсу. Найпростіший рівень - а1 - дає вивчає курс основні поняття, без яких подальше вивчення продовжити не буде можливості. Уміння читати і писати, знати алфавіт німецької мови і розуміти, який артикль до якого роду відноситься - це лише деякі елементи, які закладені в початковому курсі німецької мови а1.

Курс с2, навпаки, призначений для досвідчених студентів, чий рівень володіння мовою знаходиться дуже високо. Для отримання сертифікатів міжнародного рівня володіння мовою слід вміти практично вільно розмовляти на абстрактні теми, знати сотні граматичних правил і чудово володіти будь-якими типами мови.

Переваги роботи з підручниками і зошитами, призначеним для певного рівня знань очевидні. Перш за все, це чітка структура курсу, проходження якої дозволить зрозуміти, чи виконуються завдання курсу або ж потрібно приділити більше уваги деяким елементам.

Німецька мова є складним для вивчення, тому просто взяти і вивчити кілька сотень слів не принесе ніяких істотних результатів. Для ефективного вживання отриманого словникового запасу слід вивчити граматичні правила, яких в німецькій мові дуже багато.

Лінійка підручників з граматики, робочих зошитів та спеціалізованих курсів німецької мови, від видавництва Klett, Включає посібники для підготовки до міжнародних іспитів, таким як Fit in Deutsch. Це спеціально розроблена навчальна література для розвитку навичок досконального володіння мовою, незалежно від початкового рівня підготовки.

Адаптовані і звичайні книги для читання на німецькій мові допоможуть зрозуміти особливості побудови речень на практиці. Вони сформовані з урахуванням потреб учнів і сприяють освоєнню лексики, щоб в подальшому вільно спілкуватися з носіями мови, не відчуваючи дискомфорту.

Також наш книжковий інтернет-магазин «Oxford-book» пропонує купити за привабливими цінами підручники німецького для 1-11 класів і книги вчителя, створені вітчизняними авторами - С. Сотникова, Л.М. Горбач, Г.М. Паршикова, М. М. Сидоренко та О. А. Палій (в співавторстві).

 

Як читання книг німецькою мовою поліпшить навички мовлення?

Книги на німецькій мові купити слід хоча б для того, щоб практичним шляхом вникнути в особливості мови носіїв мови. Не секрет, що підручник з мови показує тільки одну сторону мови - офіційну. У повсякденному житті ніхто не розмовляє так, як герої прикладів з підручників. Автори книг німецькою, які представлені у нас в магазині, часто використовують в тексті сленгові вислови, фразеологізми, уривки пісень, посилаються на відомі кожному німцю поняття з поп-культури. Таким чином, читання книг в оригіналі дозволить як розширити запас слів і стійких виразів, так і долучиться до німецької культури.

Якщо ваш рівень володіння мовою дозволяє (хоча б B1), то саме час братися за читання найвідоміших творів німецьких письменників. Особливостями більшості книг німецькою мовою, купити які ви можете прямо зараз, є те, що навіть текст, який не адаптований для іноземного читача, забезпечується десятками виносок, приміток, коментарів і, звичайно, словником. Це дуже зручно, тому що користувачеві не доведеться витрачати багато часу на пошуки незнайомих виразів в додаткових джерелах.

Незважаючи на вашу любов до певного письменнику, потрібно тверезо оцінювати свої навички володіння мовою, адже іноді читати книги в оригіналі стає просто неможливо через вживання автором застарілих виразів, діалектизмів та інших, які ускладнюють читання слів і конструкцій. В такому випадку, читання трьох сотень сторінок томи перетворитися на муку і не принесе ніякої користі хоча б тому, що ви там мало що зрозумієте. Ідеальним варіантом у такому випадку є книги з паралельним перекладом або адаптовані книги німецькою мовою.

 

Німецька мова