Підручники з німецької мови (Deutsch)

Підручники з німецької мови (Deutsch)

Таблицею
Списком

Підручники німецької мови для дітей та студентів від німецьких видавництв в Києві Україна

Так як для вивчення іноземної мови необхідно освоєння граматики, лексики і фонетики, то краще придбати не один навчальний посібник, а кілька, де кожне буде грунтовно розкривати певну область знань.

Наш книжковий інтернет-магазин «Oxford-book» пропонує вибрати і купити за оптимальними цінами відповідні книги, підручники і словники на німецькій мові. Тут можна знайти дитячу літературу, навчальні посібники для студентів, зосереджені на основній лексиці і граматичних принципах, які легко сприймаються навіть учнями початкового рівня.

Популярні підручники і книги німецькою

Книги Хубер (Hueber) - найпопулярніше німецьке видавництво, яке спеціалізується на навчальному та методичному матеріалі. Унікальні серії підручників для маленьких дітей, підлітків і дорослих, посібники з граматики, матеріали для підготовки до міжнародних тестів - все це стане гарантією ефективного вивчення мови і складання іспитів.

Величезна колекція підручників з граматики представлена з чітко сформульованими правилами та прикладами застосування, різноманітними усними та письмовими вправами для самоконтролю, практикою вимови і виробленням важливих стратегій навчання. Граматика може бути використана в якості доповнення до будь-якого основного підручника або ведучому курсу мови.

Є безліч різних одномовних і двомовних німецьких словників - етимологічні, енциклопедичні, орфографічні, граматичні та стилістичні, словники синонімів і ідіоматичних виразів. Тлумачний словник Langenscheidt, що складається з 66 000 слів вважається ідеальним. Однак, безумовним лідером є видавництво Duden, що випускає під своїм ім'ям величезна кількість словників німецької мови.

В каталозі сайту представлений великий вибір навчальних посібників (книга, робочий зошит, диск) для підготовки до стандартизованих екзаменаційним тестів на знання німецької мови - Goethe-Zertifikat, DSH, TestDAF, OSD, TestAs. Завдяки різноманітним словниковим і мовним вправ, матеріал сприяє розвитку навичок читання, говоріння, письма та аудіювання. Ці іспити для студентів свідчить про володіння мовою відповідно до шестирівневої шкалою Європейських компетенцій (GER).

Які книги німецької мови купити в нашому інтернет магазині?

Лінійка підручників з граматики, робочих зошитів та спеціалізованих курсів німецької мови, від видавництва Klett, включає посібники для підготовки до міжнародних іспитів, таким як Fit in Deutsch. Це спеціально розроблена навчальна література для розвитку навичок досконального володіння мовою, незалежно від початкового рівня підготовки.

Адаптовані і звичайні книги для читання на німецькій мові допоможуть зрозуміти особливості побудови речень на практиці. Вони сформовані з урахуванням потреб учнів і сприяють освоєнню лексики, щоб в подальшому вільно спілкуватися з носіями мови, не відчуваючи дискомфорту.

Також наш книжковий інтернет-магазин «Oxford-book» пропонує купити за привабливими цінами підручники німецького для 1-11 класів і книги вчителя, створені вітчизняними авторами - С. Сотникова, Л.М. Горбач, Г.М. Паршикова, М. М. Сидоренко та О. А. Палій (в співавторстві).


avtweb