Французька мова

Товарів у наявності: 348

Показано 1 - 48 з 348

Фільтрувати за:

Назва курсу

Підручники французької мови в Києві Україна

У наш час для вивчення французької мови існує безліч книг і підручників, які привносять різноманіття в процес навчання, роблячи його насиченим і цікавішим. Але, навіть найкращі з них не завжди повністю охоплюють весь матеріал, необхідний для оволодіння французькою мовою. Одні дають навички вимови, другі - граматичні основи, треті - вміння правильно говорити, читати і писати.

 

Художні книги французькою в оригіналі

Метод вивчення іноземної мови, який передбачає систематичної читання літератури, вважається одним з найпопулярніших. А найголовніше, дієвих, оскільки дозволяє не тільки підтягти знання, яких бракує, але і зануриться в співучий французька мова без залишку. Багато студентів, учні шкіл, курсів, ВНЗ задаються питанням, що почитати на французькому, щоб це переросло в справжню любов, а не стало гігантським розчаруванням життя.

Існує кілька простих правил вибору:

• Книга того ж рівня, що і знання - хочеться взяти в руки екземпляр з полки під назвою французька класика книги. Є бажання прочитати «Мадам Боварі», розкрити Флобера або сучасника Бегбедера. Але твори цих авторів краще відкласти в сторону, якщо знання обмежуються елементарним словниковим запасом і найпростішими граматичними конструкціями. Кращим рішенням для початківців пізнавати нову мову стане адаптована література французькою мовою

• Цікавий сюжет - вибір жанру повинен базуватися на смакових перевагах в рідній літературі. Тобто, якщо любов поширюється на детективи, то доглядати коштує сучасні книги на французькому саме з цим ухилом. Можливо, накотилася втома від роботи і хочеться у відпустку. Книга про море, відпочинок, подорожі стане кращим помічником, переносить думки в комфортну обстановку на березі моря

• Паперовий варіант краще електронного - французький супермаркет в києві пропонує підібрати будь-який твір саме в класичному форматі книги. І це правильно, навіть з точки зору навчального процесу. Озброївшись маркерами, олівцями і словником, можна повноцінно працювати зі сторінками, виділяючи, підкреслюючи або уточнюючи кожне незнайоме слово.

 

Найбільш популярні книги на французькій мові

Починати читати романи французькою мовою можуть ті, хто досяг високого рівня знань. Оноре де Бальзак, Альбер Камю пишуть не складним для читання мовою, але досить складним для розуміння того, що він передає. Твори таких авторів можна купувати, якщо вже настала стадія отримання задоволення від читання книг в оригіналі, а не бажання вивчити нові конструкції.

Французька література для дітей стане кращим вибором для початківців читачів. Зовсім не обов'язково це будуть примітивні дитячі книжки, де на одну сторінку написана всього одна строчка. Хорошим стартом стане:

• «Маленький принц», Антуан де Сент Екзюпері - французька дитяча література, яка знайома кожному дорослому, не втрачає своєї актуальності багато десятиліть. Розібраний на цитати, розповідь стане зрозумілим для розуміння і допоможе розглянути всі відтінки французького - мови, якою говорив і передавав всі свої емоції автор

• «Маленький Ніколя», Рене Госсіні - серія книг для дітей, де не зустріти заплутаних фраз, складних слів, ідіом йди вузькоспеціалізованих виразів

• «Розповіді, або Казки минулих часів», «Казки матінки Гуски», Шарль Перро - чому б не почати робити перші кроки до французької літератури разом з улюбленими казками.

При бажанні, кожен може знайти твір, який буде ідеально відповідати рівню підготовки жанровим уподобанням. Це може бути французька фантастика книги, дитячі оповідання, детектив або жахи.

 

Шукайте де купити підручники французької мови?

Інтернет-магазин Oxford-book.com.ua пропонує добірку кращих книг, призначених тим, хто тільки почав вивчати французьку і тим, хто хоче вдосконалити свої знання мови.

1. Підручники та книги популярного видавництва CLE International, для вивчення французької мови, чия література представлена в понад 100 країнах світу. Всі вони відповідають загальноєвропейським вимогам і призначені для різної вікової категорії, а також рівня підготовки.

2. Видавництвом Didier, заснованим в 1898 р, представлені навчальні посібники з французької мови, яким властиво поєднання досліджень в галузі науки і педагогічних експериментів. Головна його мета - полегшити вивчення мови, тому підручники і робочі зошити з докладними поясненнями доповнюються CD AUDIO / DVD, а також інтерактивними CD-ROM.

3. Підручники по граматиці французької мови спрямовані на вивчення частин мови (іменники, прикметники, прислівники, займенники, дієслова) і їх граматичних категорій, прийменників, артиклів, правил словотворення і структури пропозицій.

4. Dictionnaire Hachette Junior 8-11 ans - повний, зрозумілий і ілюстрований словник французької мови для учнів 8-11 років. Він містить: фонетичний алфавіт, 25 000 загальних слів і фраз, чіткі і точні визначення, більше 30 000 прикладів роботи в контексті, 5000 синонімів і антонімів, щоб збагатити словниковий запас, 2000. ілюстрацій, багато карт і атлас світу.

5. Підручники граматики і книги видавництва Hachette охоплюють різнопланову літературу, яка націлена на зміцнення навичок розмовної і письмової мови. Курси включають аудіо диски з діалогами носіїв мови. Окремо варто виділити колекцію книг DELF, з безліччю ілюстрацій, які спеціально спрямовані на підготовку до іспитів DELF, рівнів від A1 до B1.

6. Допомоги для підготовки до міжнародного екзамену з французької мови (тест DALF), який свідчить про ступінь володіння мовою на найвищих рівнях (С1 і С2).

7. Підручники для тих, хто вивчає французьку в школі, як 2-й іноземну мову, автора Клименко Ю.М. Вони збудовані на принципах комунікації і розвитку мовленнєвої діяльності: аудіювання, говоріння, читання і письмо.

8. Підручники французького від авторів Чумак Н. П. та Кривошеєва Т. В. чудово підійдуть дітям, які навчаються в школах з поглибленим вивченням мови.

9. Книга для читання Contes d'ici et d'ailleurs - це збірка оповідань з різних континентів і різних епох, таких авторів, як Шарль Перро і Біраго Діоп. Всі зібрані історії пропонують жартівливі або релігійно натхненні розповіді, які вчать тому, що відбувається в світі.

Французька мова