Латиньська мова

Латиньська мова

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

111

111

Латинська мова словник підручник: який вибрати?

Латинсько-український словник, купити який можна на сайті інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua, є дійсно необхідною річчю, коли справа доходить до самостійного вивчення латини. Латинська мова відноситься до давніх мов, як і грецька. Тільки грецькою мовою говорили греки, тоді як латинську мову широко використовували римляни.

Незважаючи на свою популярність у стародавні часи, латинська мова, латинь, або lingua Latina, є мовою стародавніх жителів Лації, або Latium. Лація була лише невелику область Італії. Але історично так склалося, що, згідно з давніми сказаннями, гостем Лації був Еней, а його нащадка Ромул мав стати одним із правителів Риму. Рим, який був лише столицею Лації, поступово оволодів всією Італією, і став столицею Римської імперії. Незважаючи на політичні зміни та появу нової Римської імперії, розмовляли римляни латинською мовою, яка і стала мовою всієї імперії.

Латинська, книга з вивчення якої розміщується на сайті Oxford-Book.com.ua, вважається мертвою мовою. Оскільки латинська мова пережила багато, але все ж таки вона використовується тільки у творах, стародавніх текстах, які збереглися до нашого часу. Саме завдяки творам давніх мислителів можна спостерігати розвиток та формування латинської мови.


Найцікавіша латинська мова своїм впливом на інші мови світу, які активно використовуються мешканцями різних країн у наш час. Вивчивши латинську мову, можна спостерігати її вплив на власну мову. Якщо йдеться про англійську мову, то з 20 000 вживаних слів в англомовному середовищі близько 10 000 слів мають латинське походження, тоді як грецьке походження лише 2 000 слів. А англосаксонський вплив можна простежити лише 5 000 слів. Цим і цінна латинська мова для філологів.
Вплив латинської можна знайти й у російській мові, не обмежуючись наукової термінологією. Наприклад, такі слова, як університет, таблиця, лекція мають латинське походження. Латинську мову, книжка про вивчення якої є частиною колекції книг Oxford-Book.com.ua, можна вивчити хоча б для того, щоб легко знайти запозичені слова у власній мові.


Підручники латинської мови

На сторінках інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua можна знайти підручник з латинської мови, автором якого є Богатирьова. Цей практичний посібник користується популярністю у колі поціновувачів латинської мови, оскільки він містить найуживаніші дієслова. Книга з латинської мови підходить як для самостійного навчання, так і вивчення латинської мови у групі учнів із учителем.

Навчальний посібник Богатирьової є самовчителем, який необхідний початківцям, які намагаються розібратися зі структурою латинської мови. У книзі можна ознайомитись з граматичними особливостями мови, лексикою. Полегшує вивчення нових слів наявність транслітерації. У Підручнику латинської багато практичних вправ, відповіді до яких розміщуються наприкінці книги, що зручно для самостійного вивчення латинської мови.

Латинська мова (для неспеціальних факультетів), яка доступна українською мовою, належить авторству Ревака та Сулими. У підручнику, який спеціально розроблений для вивчення латинської мови у неспеціальних факультетах університетів, коледжів, гімназій, ліцеїв, у короткій формі міститься інформація про лексику, фонетику, морфологію. Автори книги наповнили її крилатими виразами, використання яких завжди робить мову багатшою.

 

Навіщо потрібна латина сучасній людині

Насамперед завдяки знанню латинської мови набагато простіше зрозуміти історію європейського мистецтва та літератури. Крім розуміння культури народів, набагато простіше вивчати інші мови, на формування яких вплинула свого часу та латинь. Набагато простіше освоїти італійську, французьку, іспанську та інші мови світу. З латинською мовою стане більш зрозумілою думка стародавніх мислителів того ж Цицерона чи Вергілія. Мабуть, це найпопулярніші причини вивчення латинської мови, хоч далеко не єдині.

Латинська мова сприяє розвитку лінгвістичних навичок. А завдяки їх розвитку ставати простіше підійти до вивчення іншої мови, адже набагато менше перешкод для її швидкого освоєння.

Нова мова дивує величезною кількістю нових слів, перекласти які рідною мовою практично неможливо одним словом, не пояснивши контекст. Тобто лише за рахунок слів можна дізнатися трохи більше про мислення народу, його традиції. Наприклад, іспанське слово sobremesa має на увазі післяобідню розмову, коли закінчився час прийому їжі, але ще можна поговорити в невимушеній обстановці. Таким чином, за рахунок вивчення латинської мови можна дізнатися набагато більше про життя стародавніх народів і як змінилося мислення мешканців різних країн за сотні років.

Латиньська мова

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
з 0
Відгуки відсутні