The Hobbit

The Hobbit

Товарів у наявності: 24

Показано 1 - 24 з 24

111

111

Книги The Hobbit англійською мовою в оригіналі! Замовляйте онлайн з доставкою

The Hobbit - це класична книга-фантастичний роман, який був написаний Дж. Р. Р. Толкіном і опублікований у 1937 році. Ця книга, яка була написана для дітей, стала дуже популярною серед читачів всіх вікових груп, і досі залишається однією з найулюбленіших книг у світі фентезі.

Книга розповідає історію хобіта по імені Білбо Беггінс, який відправляється в небезпечну подорож до Самотньої Гори, щоб повернути золото, що було вкрадене з драконом, який побував у місті. У своїй подорожі Білбо зустрічає чаклуна Гендальфа, гномів та інших магічних створінь.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Білбо та його неймовірні пригоди, то купіть книгу "The Hobbit" за доступною ціною в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий вибір книг серії "The Hobbit" за найнижчими цінами в Україні.

У нашому магазині ви можете купити книгу "The Hobbit" за найкращими цінами та зручним способом доставки. Ми пропонуємо безкоштовну доставку по всій Україні для замовлень на суму від 500 грн. Крім того, ми гарантуємо якість книг, які ми продаємо.

Книга є першою частиною трилогії, що складається з "The Hobbit" та книг "The Lord of the Rings" (Володар перснів).

Ідея написати "The Hobbit" прийшла до Толкіна у 1928 році, під час перевезення на березі Арно, коли він зробив на шматку паперу невелику нотатку про "пробудження дракона". Він почав писати книгу для своїх дітей, але зацікавився своїм створінням і продовжував писати її для себе.

Коли Толкін закінчив рукопис, він дав його декільком своїм друзям для читання. Один з його друзів, директор видавництва George Allen & Unwin Ltd., прочитав рукопис і запропонував Толкіну опублікувати книгу.

"The Hobbit" став надзвичайно популярним серед читачів того часу і зарекомендував себе як класичний роман фентезі. Книга була перекладена багатьма мовами і стала однією з найулюбленіших книг у світі. У 2012 році режисер Пітер Джексон зняв екранізацію "The Hobbit", яка також отримала велику популярність серед глядачів.

Отже, не зволікайте, замовте книгу "The Hobbit" прямо зараз за доступною ціною і насолоджуйтеся чудовою історією Білбо Беггінса і його неймовірних пригод!

The Hobbit