Team Together Pearson

Team Together Pearson

Товарів у наявності: 39

Показано 1 - 39 з 39

111

111

Team Together - підручники з англійської мови від видавництва Pearson в Україні

"Pearson" - це видавництво, яке пропонує різноманітні підручники для вивчення різних мов, включаючи англійську. Однією з найпопулярніших серій підручників є "Team Together", яка була розроблена для студентів, які вивчають англійську як іноземну мову.

Опис та характеристики

Серія "Team Together" пропонується в різних рівнях, починаючи від початкового до продвинутого рівнів. Кожен підручник містить 10 розділів, які охоплюють різні теми, такі як культура, спорт, подорожі, здоров'я та багато іншого. Кожен розділ містить читання, вправи на граматику та лексику, завдання для розвитку навичок аудіювання та говоріння, а також письмові завдання.

Кожен підручник містить також аудіо-матеріали для розвитку навичок аудіювання та говоріння. Аудіо-матеріали надають студентам можливість почути різноманітні англійські акценти та розвинути свою вимову та сприйняття мови на слух.

Комплектація

Кожен підручник "Team Together" містить:

  • основний текст з вправами та завданнями;
  • аудіо-матеріали;
  • відповіді до завдань.

Крім основного підручника, серія "Team Together" також містить робочі зошити для закріплення вивченого матеріалу та розвитку навичок.

Історія

Серія "Team Together" була випущена видавництвом "Pearson" у 2016 році з метою надання студентам інтерактивних та захоплюючих матеріалів для вивчення англійської мови. Вона була розроблена спільно з досвідченими викладачамита професіоналами в галузі вивчення іноземних мов з урахуванням потреб студентів. Основна ідея серії "Team Together" полягає в тому, щоб студенти могли вчитися разом, спілкуючись та співпрацюючи, що допоможе їм поліпшити свої навички та зробити процес вивчення більш захоплюючим та ефективним.

Серія "Team Together" була розроблена на основі сучасних методик викладання англійської мови, які спрямовані на розвиток всіх навичок - читання, аудіювання, говоріння та письма. Кожен розділ містить цікаві та захоплюючі теми, що допомагають студентам збільшити свій словниковий запас та покращити своє розуміння англійської мови.

Рівні

Серія "Team Together" пропонується в 6 рівнях, починаючи від початкового до продвинутого рівнів. Кожен рівень відповідає міжнародним стандартам рівнів володіння англійською мовою, що допомагає студентам підібрати матеріали на свій рівень та вивчати англійську мову ефективно.

Заключення

Серія "Team Together" є захоплюючою та ефективною методикою для вивчення англійської мови, яка допомагає студентам розвивати всі навички - читання, аудіювання, говоріння та письма. Кожен підручник містить цікаві теми, що допомагають студентам збільшити свій словниковий запас та поліпшити розуміння англійської мови. Розроблена з урахуванням сучасних методик викладання англійської мови

Team Together Pearson