Підручник англійська мова 2 клас НУШ

Товарів у наявності: 30

Підручники з англійської мови 2 клас НУШ купити в Києві Україна

Головною світовою мовою в останні десятиліття є англійська. У будь-якій точці світу можна знайти спільну мову з оточуючими, якщо володіти усною англійською мовою хоча б на базовому рівні.

Іноземні мови набагато легше вивчити, якщо починати їх вивчення з раннього віку. На сьогоднішній день існує безліч навчальної та методичної літератури, а також аудіо- та відео-посібників, які значно спростять процес вивчення англійської для школяра і допоможуть у легкій і цікавій формі вивчити англійську мову.

У дитинстві сприйняття нової інформації, її засвоєння відбувається набагато швидше і ефективніше, ніж в старшому віці. Коли ми дорослішаємо, здатність швидко і якісно обробляти і запам'ятовувати великі обсяги інформації втрачається. Саме тому навчання слід приділяти максимальну увагу в ранньому дитинстві - в період з 6 до 13 років.

Вивчення іноземної мови починається з придбання підручника, який стане для дитини провідником у дивовижний світ англійської мови. Сучасні підручники зосереджені на розвитку всіх можливих навичок у дитини, при цьому форма навчання обрана максимально легка і доступна, щоб не травмувати дитину і не прищепити йому негативні почуття по відношенню до навчання. Для різнобічного навчання застосовані передові педагогічні методики, використовуючи які, викладач зможе ефективно і без праці передати свої знання дітям.

Серії підручників і посібників з англійської мови для 2 класу НУШ

На даний момент існує велика кількість різних навчальних програм, під які розроблені підручники і супутні допомоги. Серед них найбільш популярними є:

• Підручник і зошит з англійської мови для 2 класу Мітчелл

• Підручник і зошит з англійської мови для 2 класу Пухта

• Підручники і зошити з англійської мови для 2 класу від видавництва Оксфорд

Дані серії підручників не тільки допомагають першокласникам навчатися академічного англійської мови, важливе місце в програмі займає і вивчення неформальних словосполучень для підтримки бесіди.

Головним моментом в навчанні учнів молодших класів є мінімізація нудного сидіння і повторення слів, тому представлені підручники містять захоплюючі історії, які дозволяють учням порівняти свій життєвий досвід з історіями з життя їх британських однолітків.

Який підручник англійської мови 2 клас краще?

Всі представлені на полицях нашого магазину підручники мають чудову якість, адже розроблені провідними фахівцями в галузі педагогіки та лінгвістики. Тому, вибір тієї чи іншої програми навчання цілком і повністю залежить від викладача і батьківського комітету.

Важливим моментом в вивчення мови є проходження обраної програми, адже вона є цілісною і зачіпає, на різних ділянках навчання, різні аспекти мови, в залежності від бачення авторського колективу.

Якщо ви бажаєте замовити пропоновані навчальні матеріали в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах України, це можна зробити у нас. Наш інтернет-магазин забезпечує широкий асортимент навчальної літератури і найвигідніші ціни на неї.


Підручник англійська мова 2 клас НУШ