Англійська мова 3 клас НУШ підручник+зошит

Англійська мова 3 клас НУШ підручник+зошит

Товарів у наявності: 246

Показано 1 - 48 з 246

Підручники з англійської мови для 3 класу НУШ в Україні Київ

 

У дитинств е сприйняття нової інформації, її засвоєння відбувається набагато швидше і ефективніше, ніж в старшому віці. Коли ми дорослішаємо , здатність швидко і якісно обробляти і запам'ятовувати великі обсяги інформації втрачається. Саме тому навчання слід приділяти максимальну увагу в ранньому дитинстві - в період з 6 до 13 років.

Головною світовою мовою вже давно є англійська. Де б ви не знаходилися - в Новій Гвінеї або Китаї, Бразилії або Уганді - усюди ви зможете знайти спільну мову з оточуючими, якщо ви володієте англійською.

Іноземні мови набагато легше вивчити, якщо починати їх вивчення з раннього віку. На сьогоднішній день існує безліч навчальної та методичної літератури, а також аудіо- та відео-посібників, які значно спростять процес вивчення англійської для школяра і допоможуть у легкій і цікавій формі вивчити англійську мову.

На нашому сайті ви знайдете велику кількість різних навчальних матеріалів від провідних іноземних виробників. Окремо хотілося б відзначити високу якість підручників і робочих зошитів для третього класу від британського видавництва Oxford Купити підручник англійська мова третій клас - це вірний крок на шляху до високого рівня володіння англійською.

 

Які серії підручників з англійської мови 3 клас НУШ та Оксфорд краще придбати в Україні?

 

Все залежить від школи і викладача. Видавництво випускає більше 10 навчальних серій для 3 класу, кожна з яких орієнтована на інтерактивну подачу матеріалу учням. Всі підручники однаково хороші, і справа вибору повинно лягає на викладача, який зможе компетентно оцінити потреби учнів та відповідність навчальних серій цим потребам.

Головні серії підручників 3 клас англійська мова Оксфорд представлені такими:

  • Family and friends
  • First friends second edition
 

Дані серії підручників не тільки допомагають третьокласникам навчатися академічного англійської мови, важливе місце в програмі займає і вивчення неформальних словосполучень для підтримки бесіди.

Головним моментом в навчанні учнів молодших класів є мінімізація нудного сидіння і повторення слів, тому представлені підручники містять захоплюючі історії, які дозволяють учням порівняти свій життєвий досвід з історіями з життя їх британських однолітків.

 

Які компоненти входять до складу підручника англійської мови для 3 класу?

 

Кожна з навчальних серій видавництва Оксфорд має однакову структуру, в яку неодмінно входять наступні компоненти:

  • Підручник - class book ;
  • Робочий зошит activity book ;
  • Матеріали для вчителя teachers book audio cd і ін ; 
  • Додатковий ьние матеріали для учня - grammar book і тд .

Елементи курсу показують найкращий результат в тому випадку, якщо використовуються разом, адже вони доповнюють один одного.

Якщо ви бажаєте замовити пропоновані навчальні матеріали в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах України, це можна зробити у нас. Наш інтернет-магазин забезпечує широкий асортимент оксфордской навчальної літератури та вигідні ціни на неї.

Англійська мова 3 клас НУШ підручник+зошит