Англійська мова 5 клас НУШ підручник+зошит

Товарів у наявності: 284

Показано 1 - 48 з 284

111

111

Англійська мова для 5 класу НУШ: Підручник, книга, робочий зошит з англійської

У початковій школі вивчення англійської мови є обов'язковим предметом для кожного учня. Для учнів 5-го класу існує безліч підручників та робочих зошитів з англійської мови. Важливо вибрати правильний підручник та робочий зошит, щоб допомогти учням зрозуміти матеріал і підготувати їх до подальшого вивчення мови.

Наш магазин пропонує великий вибір підручників та робочих зошитів з англійської мови для учнів 5 класу згідно з програмою Нової української школи. У нас є підручники та робочі зошити, що відповідають вимогам НУШ і мають якісний зміст.

У нашому асортименті є різні види підручників та робочих зошитів з англійської мови 5 клас, які відрізняються змістом та цінами. Ви можете замовити підручник та робочий зошит англійська мова 5 клас нуш окремо або в комплекті, що дозволить зекономити більше грошей.

Наш підручник та робочий зошит з англійської мови для 5 класу містять різноманітні завдання для покращення навичок читання, письма, граматики та лексики. Для кращого засвоєння матеріалу в книгах і зошитах розроблені цікаві вправи, тестові завдання та ігри.

У нас є безліч відгуків задоволених батьків та учнів, які допомогли їм покращити рівень англійської мови. Ми гарантуємо якість наших підручників та робочих зошитів!

Зважаючи на те, що вивчення англійської мови є надзвичайно важливим елементом сучасної освіти, книжка з англійської мови 5 клас НУШ допомагають створити навчальний процес, що розвиває навички мовлення, читання та письма.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір підручників та робочих зошитів з англійської мови для учнів 5 класу НУШ. Всі матеріали, які ми пропонуємо, розроблені відповідно до нової української шкільної програми і забезпечують повний охоплення матеріалу з англійської мови для учнів 5 класу.

Наші підручники та робочі зошити з англійської мови 5 класу містять різноманітні вправи та завдання, що допомагають розвивати мовленнєві навички учнів. Вони також містять інформацію про культуру та історію англомовних країн, що дозволяє учням розширити свої знання та розуміння мови.

Крім того, у нашому інтернет-магазині ви зможете замовити підручники та робочий зошит з англійської мови 5 клас нуш за доступною ціною. Ми розуміємо, що для багатьох батьків це є важливим фактором, тому пропонуємо найкращі ціни на ринку. Крім того, наші клієнти можуть залишити свої відгуки про підручники та робочі зошити з англійської мови для 5 класу, що допоможе іншим клієнтам

Купуючи підручник та робочий зошит на Oxford-Book, ви можете бути впевнені в якості видань, оскільки компанія співпрацює тільки з найкращими видавництвами та постачальниками.

Крім того, сайт пропонує швидку та зручну доставку по всій території України, а також можливість оплати замовлення онлайн. Таким чином, ви можете з легкістю замовити необхідні для навчання видання, не виходячи з дому.

Не зволікайте, купуйте підручник та робочий зошит з англійської мови 5 клас НУШ на Oxford-Book і допоможіть своїм дітям успішно опанувати мову!

Англійська мова 5 клас НУШ підручник+зошит