Гаррі Поттер англійською

Гаррі Поттер англійською

Товарів у наявності: 165

Показано 1 - 48 з 165

111

111

Harry Potter - купити книги про Гаррі Поттера англійською мовою

Автор: j.k. rowling

«Гаррі Поттер» - це ціла колекція захоплюючих романів, написаних англійською творцем Дж. Роулінг. У них розповідається про життя юного чарівника і його кращих друзів - Герміони і Рона Візлі, які навчаються в Школі магії та чаклунства Хогвартса.

Наш інтернет-магазин Oxford-book.com.ua пропонує купити адаптовані книги англійською «гаррі поттер», які були створені для захоплюючого дозвілля. Вони допоможуть поринути в чарівний світ з улюбленими героями, а також розширити кругозір, і поліпшити рівень володіння мовою. Читаючи роман в оригіналі, твір розкривається абсолютно по-іншому, залишаючи незабутні враження.

 

Які книги про гаррі поттера англійською можна купити в нашому інтернет магазині?


Приголомшлива можливість володіти всіма сім'ю книгами:

  • «Гаррі Поттер і Філософський камінь» - harry potter and the philosophers stone
  • «Гаррі Поттер і Таємна кімната» - harry potter and the chamber of secrets
  • «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» - harry potter and the prisoner of azkaban
  • «Гаррі Поттер і Кубок вогню» - harry potter and the goblet of fire
  • «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» - harry potter and the order of the phoenix
  • «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» - harry potter and the half-blood prince
  • "Гаррі Поттер і Дари смерті". - harry potter and the deathly hallows

Гаррі Поттер: Початок історії

Вітаємо на нашому сайті, де ми з радістю ділимось цікавою інформацією про найвідомішого мага у світі - Гаррі Поттера! У цій статті ми розповімо про початок історії Гаррі Поттера, який привів до написання серії книг, які стали справжнім феноменом.

Хто такий Гаррі Поттер?

Гаррі Поттер - це головний герой серії книг, написаних британською письменницею Джоан Роулінг. Гаррі - сирота, який живе з дядьком і тіткою, які не люблять його і не дозволяють йому розкривати свій потенціал. Проте все змінюється, коли до школи Гаррі потрапляє лист від Хогвартсу - школи магії та чаклунства. З того моменту його життя перевертається з ніг на голову - він виявляється відомим магом, який може зробити багато чого цікавого і корисного.

Як з'явилась ідея написання книг про Гаррі Поттера?

Історія написання книг про Гаррі Поттера почалась у 1990 році, коли авторка Джоан Роулінг сіла на поїзд з Манчестера до Лондона. По дорозі вона розмислювала про своє майбутнє і вдруге уявила собі хлопчика-чаклуна на ім'я Гаррі Поттер. Це було досить цікавою ідеєю, яка не дала спокою авторці. Вона почала писати історію про Гаррі Поттера і всіх його друзів. Проте на початку написання Джоан Роулінг не знала, що її книга стане настільки популярною.

Перша книга про Гаррі Поттера англійською мовою

Що ж, перша книга про Гаррі Поттера під назвою "Гаррі Поттер і філософський камінь" була видана в травні 1997 року, і це була початкова точка в історії магічного світу Гаррі Поттера. Книга була дуже популярною в середовищі дітей та молоді, і стала бестселером у Великобританії, а згодом по всьому світу.

У книзі розповідається історія Гаррі, який виявляється магом, та його пригоди в Хогвартсі - школі магії та чаклунства. Знайомство з друзями Роном та Герміоною, пошук та збереження філософського каменю від лорда Волдеморта - це все лише частина захоплюючих історій, які чекають на читачів.

Популярність книг про Гаррі Поттера

Після видання першої книги, книги про Гаррі Поттера стали надзвичайно популярні, і кожна наступна книга серії викликала такий же ажіотаж серед читачів. У світі було продано понад 500 мільйонів примірників книг про Гаррі Поттера, що робить цю серію однією з найпопулярніших книжок у всіх часах.

Книги про Гаррі Поттера стали не тільки явищем літератури, а й культурним феноменом. Книги були перекладені на більше ніж 80 мов, а фільми про Гаррі Поттера зібрали в кінотеатрах мільярдні касові збори.

Чому книги про Гаррі Поттера так популярні?

Книги про Гаррі Поттера є захоплюючими і магічними, і це зрозуміло, чому вони стали так популярними. Вони відкривають для читачів новий світ

 

для дослідження, який має власну історію, міфи та легенди. Крім того, книги про Гаррі Поттера дозволяють читачам пережити незабутні пригоди разом з головними героями, відчути напруження і емоції, та зануритися в цікавий та детальний світ, який неможливо залишити.

Інша причина популярності книг про Гаррі Поттера полягає в тому, що вони вчать моральних цінностей, таких як дружба, вірність, взаєморозуміння та силу волі. Читачі можуть бути надихнуті героїзмом та силою духу головних героїв, які допомагають один одному в складних ситуаціях та не відступають від своїх переконань.

Висновок

Книги про Гаррі Поттера є унікальними творами, які не тільки захоплюють та розважають, але й вчать моральним цінностям, що робить їх надзвичайно цінними для читачів різних вікових категорій. Це серія книг, яка продовжує захоплювати серця мільйонів людей по всьому світу, тому що вона пропонує унікальну можливість відчути дивовижний світ магії та чаклунства, який відкривається перед нами. Читачі, які вже знайомі зі світом Гаррі Поттера, і ті, хто тільки починає досліджувати цей світ, завжди зможуть знайти щось нове та захоплююче у цій серії книг.

Книги серії "Гаррі Поттер" були видані та випущені багатьма видавництвами в різних країнах. В Україні видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га" випустило всі сім книг українською мовою. Також книги були перевидані українською мовою іншими видавництвами, наприклад, "Фоліо", "Книжковий Клуб Клуб Сімейного Дозвілля", "Наш Формат" та інші.

У світі книги були видані та перевидані багатьма видавництвами, зокрема, "Bloomsbury Publishing" у Великій Британії, "Scholastic Inc." в США та "Gallimard" у Франції. Також книги перекладені багатьма мовами та видані у багатьох країнах світу. "Гаррі Поттер" став надзвичайно популярним у всьому світі та відомим як одна з найуспішніших серій книг у історії літератури.

 

Якщо надумали замовити книги Гаррі поттер англійською саме в нашому інтернет магазині - нагадуйте про додаткову знижку :)

Художня література в оригіналі від інтернет-магазину Oxford-book.com.ua - прекрасний помічник на шляху самостійного вивчення іноземної мови. Захоплюючі книги «Гаррі Поттер» англійською, від популярних світових видавництв, - відкриють двері в світ нових знань і захоплюючих пригод з улюбленим персонажами. Доступні ціни та оперативна доставка в усі регіони країни.

 

Гаррі Поттер англійською