Harry Potter

Harry Potter

Товарів у наявності: 120

Показано 1 - 48 з 120

Harry Potter - купити книги про гаррі поттера на англійській мові

Автор: j.k. rowling

«Гаррі Поттер» - це ціла колекція захоплюючих романів, написаних англійською творцем Дж. Роулінг. У них розповідається про життя юного чарівника і його кращих друзів - Герміони і Рона Візлі, які навчаються в Школі магії та чаклунства Хогвартса.

Наш інтернет-магазин Oxford-book.com.ua пропонує купити адаптовані книги англійською «гаррі поттер», які були створені для захоплюючого дозвілля. Вони допоможуть поринути в чарівний світ з улюбленими героями, а також розширити кругозір, і поліпшити рівень володіння мовою. Читаючи роман в оригіналі, твір розкривається абсолютно по-іншому, залишаючи незабутні враження.

 

Які книги про гаррі поттера англійською можна купити в нашому інтернет магазині?


Приголомшлива можливість володіти всіма сім'ю книгами:

 • «Гаррі Поттер і Філософський камінь» - harry potter and the philosophers stone
 • «Гаррі Поттер і Таємна кімната» - harry potter and the chamber of secrets
 • «Гаррі Поттер і в'язень Азкабану» - harry potter and the prisoner of azkaban
 • «Гаррі Поттер і Кубок вогню» - harry potter and the goblet of fire
 • «Гаррі Поттер і Орден Фенікса» - harry potter and the order of the phoenix
 • «Гаррі Поттер і Принц-напівкровка» - harry potter and the half-blood prince
 • "Гаррі Поттер і Дари смерті". - harry potter and the deathly hallows

 


 
Інші книги з серії Гаррі поттер англійською мовою

 • «Всесвіт Гаррі Поттера» (The Universe of Harry Potter) - це паралельна, вигадана реальність, створена автором К. Роулінг. Вона схожа на нашу всесвіт, за винятком того, що існує магія і присутні незначні географічні та історичні відмінності. «The Universe of Harry Potter» спочатку представлялася в формі серії книг про Гаррі Поттера, але, в світлі популярності було створено кілька супутніх книг і фільмів про юного героя.
 • Приготуйтеся бути зачарованими сліпучим зображенням Джима Кея чарівного світу і всіма улюбленими персонажами в кольоровому ілюстрованому виданні Harry Potter Illustrated Edition - улюбленої дитячої книги «Гаррі Поттер і Філософський камінь». Вічна класика Роулінг, чудові ілюстрації Кея зачарують шанувальників і нових читачів.
 • Гарний коробковий набір Harry Potter Children's Edition, з неймовірною дитячої привабливістю, що містить всі сім романів про юного чарівника в м'якій обкладинці - це нові випуски класичних і користуються міжнародною популярністю серій, відзначених безліччю нагород. Шість років чарівництва, пригод і таємниць, приголомшлива можливість володіти всіма сім'ю титулами, роблять цей фантастичний коробковий набір ідеальним подарунком для шанувальників Гаррі Поттера різного віку.
 • Тепер всі шість книг «гаррі поттер» англійською для дорослих (Harry Potter Adult Edition) доступні разом в елегантному твердій палітурці в штучної упаковці. Слідуйте за героєм з його перших днів в Школі чаклунства і чарівництва Хогвартса, через його численні пригоди з Герміоною і Роном, до його зіткнень з суперником Драко Мелфоя і жахливим професором Снейпом. Від захоплюючих пошуків Каменя Чарівника до Турніру Трьох Чарівників, кожне пригода більш захоплююче і хвилююче, ніж його попередник.
 • Єдина різниця між цими двома виданнями - обкладинки книг. Причина, по якій були створені версії для дорослих, полягала в тому, що, коли вони хотіли читати роман про Гаррі Поттера, їм було соромно брати книгу в дитячому оформленні. Тому і були створені «Дорослі версії» (Adult Edition) зі зміненою обкладинкою.
 • Ексклюзивне видання «Гріффіндор Хаус», «Гаррі Поттер і Таємна кімната», - колекція, яку обов'язково необхідно придбати всім шанувальникам Гаррі Поттера. Випущені в честь 20-ї річниці першої публікації роману, ці чарівні колекційні «Ювілейні видання» в твердій палітурці мають гладкі чорні обкладинки з деталізацією в кольорах будинків в Гогвортсі. Гріффіндор випускається з червоним і золотим. Хаффлпафф має жовтий і чорний. Слизерин - зелений і сріблясто-сірий. Равенкло - традиційний синій і бронзовий. У кожній книзі представлені чудові малюнки на обкладинках будинків і ілюстрації ліній інтер'єру. Розважальні бонуси, ексклюзивні для кожного будинку, супроводжують весь роман.
 • Бібліотека Хогвартса (The Hogwarts Library) - колекційний набір в твердій палітурці зі світу Гаррі Поттера, що містить нові красиві видання - «Квідич крізь віки», «Фантастичні звірі і де їх шукати», «Гаррі Поттер і Прокляте дитя», «Казки про Бідла Барді ». Бібліотека Хогвартса - колекція для будь-якого чарівника. Прагнуть до вивчення чарівництва знайдуть в скарбниці магічні факти, додаткові замітки професора Албуса Дамблдора і ілюстрації від Ж.К. Роулінг.
 
 
 

Серія книг про Гаррі Поттера


Купити колекцію Гаррі Поттера англійською - мрія мільйонів шанувальників цього шедеврального твору. Захоплююча історія про хлопчика, який зміг вижити після зустрічі з темним лордом, читають люди по всьому світу, незалежно від віку і статусу. В інтернет магазині можна доглянути комплект книг в досить непоганому перекладі на російську, українську мову. Але навіть найталановитіші лінгвісти не здатні передати всю чарівність і неперевершеність книги.

Почати читання краще з книги про Гаррі Поттера і філософський камінь в оригіналі. Публікація вперше побачила світ в 1997 році і миттєво підкорила весь світ. На сторінках книги відбувається знайомство з головними героями, їхніми родинами, історіями; описується чарівний світ і школа, вчителі і порядок відбору, несправедливість по відношенню до Гаррі і його перші подвиги. Після того, як була опублікована гаррі поттер 1 книга, шанувальники із завмиранням чекали кожного нового творіння. Всього можна купити недорого збірник гаррі поттер англійською мовою з 7 книг. Остання гаррі поттер 7 книга «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» вінчає світ Поттеріани, відкривши читачам таємниці і секрети головних персонажів.

Крім того, що можна купити збірку книг Гаррі Поттера, у продажу можна знайти офіційні доповнення, які відображають події, що відбулися до або після пригод, описаних в кожній з частин.


Можна назвати кілька причин, для того, щоб гаррі поттер в оригіналі замовити:

• Якщо в першій частині harry potter and the philosopher stone англійською, мова доступний для розуміння, пропозиції щодо прості і побудовані без використання складних слів, то з кожною новою книгою, формулювання стають складніше. Це ідеальний грунт для розвитку навичок володіння англійською мовою, якісного збільшення словникового запасу
• Сюжет, задумка, розвиток подій, персонажі і їхні характери - все це настільки неймовірно, що волею-неволею можна задуматися, а чи не існує все це в реальному світі
• Твір harry potter англійською написано з використанням різних стилів мови. На сторінках можна зустріти як літературна мова, так і сучасну лексику. Крім цього, слова, які вимовляються з акцентом, відображаються письмово
• Купити онлайн повну колекцію, написану на оригінальній мові, варто ще й тому, що знайти книги в гідному перекладі дуже складно. Жоден перекладач, який взявся за цю працю не зміг ще передати особливості розвитку подій і характер дійових осіб в повній мірі.


Де купити гаррі поттер англійською Київ все книги в оригіналі, питання яке часто задають бажаючі поставити на свої книжкові полиці повне зібрання. У нашому інтернет магазині можна купити серію книг Гаррі Поттера подарункове видання, яке стане ідеальним подарунком кожному любителю саги про хлопчика-чарівника. Оригінальна мова Джоан Роулінг не повинен залишатися в тіні перекладачів. Те, що хотіла розповісти письменниця, неможливо адаптувати. Мовні звороти, опису, специфічна лексика, оригінальні назви вулиць, імена героїв, чарівні закляття і термінологія Хогвартса - все це має прозвучати в голові читача англійською мовою.

 

 

Якщо надумали замовити книги Гаррі поттер англійською саме в нашому інтернет магазині - нагадуйте про додаткову знижку :)

Художня література в оригіналі від інтернет-магазину Oxford-book.com.ua - прекрасний помічник на шляху самостійного вивчення іноземної мови. Захоплюючі книги «Гаррі Поттер» англійською, від популярних світових видавництв, - відкриють двері в світ нових знань і захоплюючих пригод з улюбленим персонажами. Доступні ціни та оперативна доставка в усі регіони країни.

 


Harry Potter