Англійська мова 1 клас НУШ підручник+зошит

Англійська мова 1 клас НУШ підручник+зошит

Товарів у наявності: 233

Показано 1 - 48 з 233

111

111

Всі підручники+зошити з англійської мови для 1 класу НУШ та Оксфорд в Україні Київ


Англійська мова - це одна з найбільш популярних мов у світі, і вивчення її з дитинства є важливим етапом в освіті кожної дитини. Якщо Ваша дитина починає вивчати англійську мову у 1 класі, то наша категорія "Англійська мова для 1 класу: підручники та робочі зошити" допоможе Вам знайти потрібні матеріали для успішного вивчення мови.

Ми пропонуємо широкий вибір підручників та робочих зошитів з англійської мови для першокласників від провідних видавництв. Наші матеріали допоможуть дітям засвоїти базові лексичні одиниці, правила вимови та граматики англійської мови. Кожен підручник містить цікаві ігри, завдання та вправи, які допоможуть залучити дитину до вивчення мови.

Окрім того, наші матеріали мають доступні ціни, що дозволить Вам придбати потрібний набір для Вашої дитини недорого. Ви можете купити підручники та робочі зошити окремо або в збірниках, які містять весь необхідний набір матеріалів для успішного вивчення мови.

Якщо Ви маєте питання щодо вибору підручників та робочих зошитів, наші фахівці з радістю нададуть Вам відповіді на всі запитання. Відгуки наших клієнтів є підтвердженням високої якості наших матеріалів та професійності наших співробітників.

Оформлення замовлення на нашому сайті дуже просте та зручне. Доставка здійснюється швидко та безпечно, що дає Вам можливість отримати потрібний набір матеріалів якнайшвидше та без додаткових зусиль.

Наші підручники та робочі зошити допоможуть Вашій дитині легко та цікаво засвоїти англійську мову, розвинути мовленнєві навички та відчути себе впевнено при спілкуванні з представниками інших країн.

Не зволікайте, замовте наші матеріали вже сьогодні і забезпечте Вашій дитині найкращий старт вивчення англійської мови!

Найбільш поширені запитання щодо категорії:

Які саме матеріали входять до цієї категорії?

У категорію "Англійська мова для 1 класу: підручники та робочі зошити" входять підручники, робочі зошити до підручників, книги для вчителя, аудіо-матеріали, картки для вивчення англійської мови та навчальні посібники для дітей 1-го класу, які допоможуть їм навчитися основам англійської мови.
Чи можна купити матеріали окремо або лише в комплекті?

У нашому магазині Ви можете купити як окремі підручники та робочі зошити, так і комплекти, які включають в себе обидва види матеріалів.


Які ціни на матеріали для вивчення англійської мови для 1 класу?

Ціни на наші матеріали для вивчення англійської мови для 1 класу доступні та конкурентні. Вони залежать від кількості матеріалів, які Ви замовляєте, та варіюються від 50 до 500 гривень за один підручник або робочий зошит. Діють знижки при купівлі оптом.


Чи можу я замовити матеріали з доставкою?

Так, ми надаємо доставку по всій території України. Замовлення можна зробити на нашому сайті або зателефонувавши на нашу гарячу лінію.

Чи є відгуки про Ваш магазин?

Так, наш магазин має позитивні відгуки від батьків та вчителів, які вже скористалися нашими матеріалами для вивчення англійської мови в 1 класі. 

Які методи використовуються в матеріалах для вивчення англійської мови для 1 класу?

Матеріали для вивчення англійської мови для 1 класу розроблені з урахуванням особливостей пізнавального процесу дітей цього віку. Методика ґрунтується на ігровому підході до вивчення, використанні відповідних ілюстрацій та аудіо матеріалів, а також включенні в зошити різноманітних завдань на розвиток мовленнєвих навичок та підвищення мотивації до вивчення англійської мови.

Англійська мова 1 клас НУШ підручник+зошит