Formula Pearson

Formula Pearson

Товарів у наявності: 15

Показано 1 - 15 з 15

111

111

Formula - новий підручник для підготовки до іспитів з англійської мови від видавництва Pearson

Якщо ви готуєтесь до іспиту з англійської мови, ви, напевно, знаєте, що це може бути важким завданням. Однак, завдяки підручнику Formula від видавництва Пірсон, вивчення мови для іспиту стає простішим та більш ефективним.

Розроблений з урахуванням найновіших тенденцій у навчанні, Formula містить все, що вам потрібно, щоб підготуватися до іспиту з англійської мови. Завдяки його чіткій структурі та послідовному підходу до навчання, ви отримаєте необхідні навички для досягнення високих балів.

Підручник Formula складається з п'яти розділів, які охоплюють всі аспекти англійської мови, необхідні для іспиту. Кожен розділ містить чіткі та зрозумілі інструкції, приклади та вправи, що допоможуть вам підготуватися до різних частин іспиту.

Підручники Formula також містять спеціальні розділи, що допоможуть вам з підготовкою до письмового та усного виконання завдань іспиту. Зокрема, ви зможете ознайомитися з різними типами завдань, які можуть зустрітися на іспиті, та отримати поради щодо їх виконання.

Якщо вам потрібно підготуватися до іспиту з англійської мови, підручник Formula є ідеальним вибором. Він не тільки допоможе у вивченні мови, а й забезпечить успіх на іспиті, допоможе збільшити впевненість у власних знаннях та навичках.

Окрім того, підручник Formula містить інтерактивний елемент у вигляді онлайн-курсу, який можна відвідати за допомогою спеціального коду, що міститься в книзі. Цей курс надасть додаткові можливості для підготовки до іспиту та допоможе у покращенні знань з англійської мови.

Загалом, підручник ФОРМУЛА є ідеальним вибором для тих, хто готується до іспиту з англійської мови. Він не тільки забезпечить ефективне вивчення мови, але й допоможе досягнути високих балів та отримати необхідну впевненість у своїх знаннях. Замовляйте підручник Formula від Пірсон та готуйтесь до іспиту з впевненістю та успіхом!

Компоненти підручника Formula від Пірсон включають в себе 10 розділів, кожен з яких містить вправи та завдання для різних рівнів складності, а також інформацію про правила граматики, лексику та фразеологію.

В кожному розділі підручника Formula розглядаються конкретні теми, пов'язані зі складом та структурою іспиту, зокрема, читання, письмо, граматика, лексика та аудіювання. Крім того, підручник містить інформацію про формат тестів та іспитів з англійської мови.

У кожному розділі підручника Formula є також тематичні підзаголовки, що допомагають організувати та узагальнити інформацію. Велика увага приділяється практичним завданням, які допомагають закріпити знання та навички, необхідні для складання іспиту з англійської мови.

Крім текстової інформації, підручник містить також ілюстрації та графіки, що допомагають наочно представити правила та концепції англійської мови.

Окрім самого підручника, до нього додається спеціальний код для доступу до онлайн-курсу, що надає додаткові можливості для підготовки до іспиту та вивчення англійської мови.

Якщо ви шукаєте недорогі підручники Formula, можна скористатися послугами інтернет-магазину Оксфорд. Ціни на підручники Formula у нашому інтернет-магазині дуже привабливі, тож ви можете купити їх зі значними знижками. Якщо вам необхідно замовити підручники Formula онлайн, Оксфорд пропонує широкий вибір та зручну систему замовлення. Ви можете швидко та просто знайти потрібні підручники Formula на нашому сайті та оформити замовлення в декілька кліків. Не витрачайте зайвих грошей на підручники Formula - купуйте їх у нас, і ми зробимо все можливе, щоб зробити вашу покупку максимально комфортною та вигідною.

Formula Pearson