Paddington

Paddington

Товарів у наявності: 59

Показано 1 - 48 з 59

111

111

Paddington (Ведмежа Паддінгтон) - книги на англійській мові

Понад п'ятдесят років тому маленький ведмедик з дрімучого Перу відправився в пригоду на все життя і бажає стати справжнім джельтменом. У нього не було нічого, крім валізи, кількох банок мармеладу і ярлика на шиї, на якому було написано: «Будь ласка, подбайте про це ведмедя». Коли він прибув на жваву станцію Лондона - Paddington, його виявили містер і місіс Браун. На щастя Брауні саме ті люди, які вітали втраченого ведмедя в своїй родині. Цей сюжет самого першого роману дитячого письменника Майкла Бонда.

Ведмідь Паддінгтон зачарував і зігрів серця дітей по всьому світу своїми щирими, добрими намірами і гумористичними пригодами. Це нове видання книжки, з картинками та ілюстраціями, є ідеальним введенням в світ ведмедя для юних читачів.

На сайті представлені кілька книг із серії романів про чудовому і милому ведмежа:

PADDINGTON HERE AND NOW

Для Паддінгтона немає нічого кращого за дім, ніж в родині Браунов. Незалежно від того, чи грає він в несподіваному концертному поданні, коли їсть сендвіч з мармеладом, або запобігає спробу крадіжки з боку Джентльмена Дана, людини з водостічної труби, цей єдиний у своєму роді ведмідь робить будинок сім'ї Браун повним пригод і сміху.

PADDINGTON HELPS OUT

Кожен раз, коли Паддінгтон комусь допомагає, починаючи від пилки і закінчуючи кухонним столом містера Каррі, щоб погасити несподіваний фламбе, речі, як правило, стають ще брудніше і заплутаніше. Але з його спеціальним набором інструментів, грайливим розумом і невеликою кількістю мармеладу, Паддінгтон може взяти і зробити будь-який день незвичайним.

PADDINGTON MARCHES ON

Цей абсолютно новий роман, розказаний в листах Паддінгтона до тітки Люсі в Перу, пропонує особливий погляд на деякі з його найвідоміших історій. Він наповнений фірмовим шармом ведмедика і чорно-білими ілюстраціями.

PADDINGTON AT LARGE

З тих пір, як Паддінгтон почав працювати в саду, в будинку Браунов стало трохи тихіше. Але з ним речі ніколи не залишаються тихими довго. Ведмедик приносить сплеск пригод щодня, починаючи від нещасного випадку з ірискою і закінчуючи легким підпалом бороди Діда Мороза.

PADDINGTON ON TOP

Ну який ще ведмідь, крім Паддінгтона, може бути відправлений додому в свій перший день в школі? Або допитаний в якості головного свідка в суді? Або проходить прискорений курс з водних лиж? Довірте ведмежаті слідувати за пригодами - з валізою, повною мармеладних сендвічів.

PADDINGTON TAKES THE TEST

Тільки такий ведмідь, як Паддінгтон, міг помилково скласти іспит з водіння, стати моделлю в художній школі, бути розпиляним навпіл на чарівному шоу або замкнути сусіда в новій паровій бані містера Брауна і забути комбінацію цифр коду замку.

PADDINGTON TAKES THE AIR

Для більшості людей «подихати повітрям» - просто прогулятися, але для Паддінгтона немає нічого простого. І є причини для занепокоєння, коли він починає захоплюючу кар'єру в якості загадкового детектива. Не кажучи вже про шиття і бальних танцях!

PADDINGTON THE ARTIST

Коли містер Грубер показує Паддінгтон виставку живопису під відкритим небом, це його надихає на нове хобі. Він збирає всі свої фарби, пензлі і виходить в сад, щоб працювати над своїми шедеврами. Незабаром у ведмедя з'являється досить малюнків для відкриття власної виставки. Але він збентежений, коли ніхто не зупиняється, щоб купити його «твори». Однак, є один загадковий чоловік, який оцінить мистецтво Паддінгтона.

Paddington