Das neue Deutschmobil 1-2-3 підручник

Товарів у наявності: 21

Показано 1 - 21 з 21

Фільтрувати за:

Виробник
Мова видання

Das neue Deutschmobil 1-2-3 підручники

Серія підручників для вивчення німецької мови Das neue Deutschmobil підійде як для дітей, так і для підлітків, які зацікавилися освоєнням нової іноземної мови, вибравши німецьку мову. Навчальна література Das Deutschmobil вважається професійною навчальною літературою, адже з її допомогою можна швидко навчитися говорити, читати німецькою мовою, розуміти жителів німецькомовних країн.

Навчальний набір

Посібник Das neue Deutschmobil 1 Lehrbuch завжди йде в комплекті з практичним матеріалом для аудіювання, підручником з німецької A1/А2/В1. Звичайно, неможливо повністю опанувати курс німецької мови без самостійного вивчення навчального матеріалу. Тому в стандартному комплекті навчальної літератури можна знайти і зошит зі словником Wörterheft.

Книга з позначенням Arbeitsbuch являє собою робочий зошит, з використанням якого учень загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл може виконувати практичні завдання з тем, попередньо розглянутих з учителем до підручника, призначеного для учня та вчителя. Не варто забувати про Testheft, адже за допомогою цієї книги можна перевірити рівень оволодіння лексикою та граматикою німецької мови як іноземної. Що стосується Lehrerhandbuch, Lehrerhandbuch спеціально розроблена для вчителя, щоб забезпечити послідовний виклад навчального матеріалу.

У чому перевага придбання Das neue Deutschmobil 2 Arbeitsbuch та інших підручників серії? Багато учнів та їхні вчителі орієнтуються на цю серію, якщо в найближчому майбутньому планується складання іспитів Zertifikat Deutsch für Jugendliche. Після здачі Zertifikat Deutsch für Jugendliche учень отримує офіційне підтвердження про оволодіння німецькою мовою на рівні В1.

Особливості серії навчальної літератури Das neue Deutschmobil

У разі вибору навчальної літератури серії Das neue Deutschmobil для вивчення німецької як іноземної мови процес подачі матеріалу буде не лише послідовним. Навчальний матеріал призначений зацікавити учнів у вивченні нової мови як іноземної. Тому процес навчання трохи відрізняється від традиційного подання навчального матеріалу, адже вчитель може використовувати мультимедійний матеріал, щоб покращити запам'ятовування нових слів, граматичних конструкцій тощо.

Серія Das neue Deutschmobil орієнтована на учнів різного рівня володіння німецькою мовою. Навчальний матеріал враховує й особливості сприйняття теоретичного та практичного матеріалу різними віковими групами.

У процесі навчання учні різних вікових груп мають доступ до відео та аудіо, записаних носіями німецької мови, що полегшує вивчення німецької мови на рівні носія.
Використовуючи серію Das neue Deutschmobil, учні загальнонаціональних та спеціалізованих шкіл не просто змушені зазубривати новий матеріал, адже завдяки особливостям подачі навчального матеріалу у учнів формується стійкий та природний інтерес до вивчення німецької мови як іноземної. Тому при навчанні менше примусу, і більше природного інтересу до культури та життя мешканців німецькомовних країн.

За рахунок освоєння нового навчального матеріалу учні разом із учителем німецької мови поступово рухаються від початкового рівня володіння німецькою мовою до просунутого. Курс німецької мови орієнтований запам'ятовування великого обсягу інформації, розвиток мовних навичок, аудіювання, говоріння. Від одного уроку до іншого учень вчиться формувати та висловлювати думки німецькою мовою, виконувати тестові завдання швидко та без помилок. Таким чином, учень не просто вчиться розмовляти іноземною мовою. Адже разом із серією Das neue Deutschmobil він тренує пам'ять, розвиває аналітичне мислення.

Вчителі німецької мови зупиняють свій вибір на навчальній літературі серії Das neue Deutschmobil, адже всі підручники та робочі зошити для учнів схвалено
Міністерством освіти та науки в Україні. Тому навчальна література цієї серії відповідає стандартним вимогам викладання німецької мови як іноземної в Україні.

Чому серія Das neue Deutschmobil?

Трирівневий курс німецької мови Das neue Deutschmobil спрямований на підготовку учня до складання іспитів Zertifikat Deutsch. Zertifikat Deutsch є підтвердженням освоєння німецької мови як іноземної відповідно до вимог європейських стандартів. Тому учневі не потрібно додатково проходити курс німецької мови, щоб підтягнути її знання до європейського рівня.

Курс німецької мови, яку можна вивчити до рівня B1 з використанням навчальної літератури серії Das neue Deutschmobil, орієнтований на подання навчального матеріалу від простого до складного. Якщо на початковому рівні освоєння німецької мови як іноземної належить вивчити і запам'ятати нові слова, але й на просунутому рівні йдеться про усвідомлене запам'ятовування, завдяки чому збільшується обсяг теоретичного та практичного матеріалу для самостійного та групового вивчення.

Автори курсу німецької мови сфокусувалися на тому, щоб забезпечити виклад нового навчального матеріалу у захоплюючій формі. Саме завдяки зацікавленості учні настільки швидко вивчається німецька мова рівня B1. Стійкий інтерес до вивчення німецької мови як іноземної формується за рахунок комплексного підходу до подачі навчального матеріалу, чи то практичний, чи теоретичний матеріал.


Перевагою застосування навчального матеріалу серії Das neue Deutschmobil для вивчення німецької мови як іноземної є поступове вивчення через теми, які цікаві учням. Більшість тем пов'язані з побутовим життям учнів, їхнього хобі. Тому їм набагато простіше будувати цілі пропозиції, викладати свої думки, оскільки теми мають безпосереднє відношення до їхнього звичайного життя, а не життя німецькомовних країн. Хоча в процесі навчання можна дізнатися багато нового про культуру і стиль життя мешканців різних країн, не тільки німецькомовних.

Das neue Deutschmobil 1-2-3 підручник