Use of English b2 fce cpe

Товарів у наявності: 28

Показано 1 - 28 з 28

Use of English b2 купити онлайн for all exams

Use of English Murphy є спеціалізованою серією навчальної літератури. Така навчальна література розробляється для тих учнів та студентів, які готуються до складання іспиту FCE та CPE. У підручниках та робочих зошитах більш детально висвітлюються питання граматики з конкретними прикладами та поясненнями, практичними завданнями, які зустрічатимуться на іспиті FCE чи CPE.

Незважаючи на те, що в серії багато підручників, призначених для підготовки до екзамену FCE, у колекції навчальної літератури серії Use of English можна знайти підручники і для підготовки до інших міжнародних іспитів рівня FCE.

 

Особливості серії Use of English

Відмінною рисою підручників серії Use of English є спрощене викладення граматичних структур, адже основний фокус зроблено на практичних завданнях. При виконанні практичних завдань потрібно дотримуватись конкретної структури завдань, оскільки вона є стандартною для міжнародних іспитів з англійської мови.

У підручниках серії Use of English можна знайти багато практичних завдань, пов'язаних, наприклад, з виправленням помилок, вибором ідіом, словосполучень тощо. Є багато завдань, де можна перевірити знання правил правопису та вимови.

У комплекті навчальної літератури серії Use of English можна знайти підручник, спеціально розроблений для вчителя, де розміщуються правильні відповіді на завдання. Таким чином, з використанням такої навчальної літератури всі сумніви щодо правильності тієї чи іншої відповіді усуваються досить швидко та просто.

Можна підібрати навчальну літературу для підготовки до міжнародних іспитів FCE та CPE.


Чому потрібно готуватись до FCE Use of English?

Навчально-методичний комплекс серії Use of English FCE розроблено з метою спростити підготовку до FCE, First Certification of English. Але щоб правильно підготуватися до іспиту, треба розуміти, у чому його особливості. Вибір стратегії у вивченні англійської мови для підготовки до FCE залежить від розуміння особливостей тестів, з якими доведеться зіткнутися учню чи студенту. Оскільки FCE є міжнародним іспитом з англійської мови, то звичайних знань буде недостатньо, адже потрібно підготуватися до іспиту.

У Use of English необхідно продемонструвати вміння розрізняти лексичні одиниці та використовувати конкретні граматичні форми, частини мови. Тобто для здавання Use of English потрібно враховувати контекст. Таким чином, цінується не просто знання величезної кількості нових для неносія англійської мови слів, а вміння використовувати синоніми та антоніми у конкретній ситуації. Тому у підручниках Use of English FCE Practice Tests можна знайти не просто практичні завдання, а статті з газет та журналів, уривки з художніх творів, рекламні тексти.

У іспитах типу FCE, CPE, CAE можна зустріти завдання типу multiple-choice cloze, коли подано текст із пропущеними словами. Потрібно вставити правильне слово із кількох запропонованих на вибір. Без відповідної підготовки буде складно зорієнтуватись у виборі слів. Крім multiple-choice cloze є завдання типу open cloze, коли взагалі немає варіантів слів, які можна вставити в текст замість пропущених. У завданнях типу word formation перевіряють знання фразових дієслів, ідіом тощо. І останній тип завдань, який можна розглянути у підручниках Use of English Evans або Mitchell — keyword transformations. У keyword transformations необхідно перефразувати речення з допомогою ключових слів.

 

Про видавництва та авторів серії Use of English

Незалежне видавництво MM Publications спеціалізується на випуску навчальної літератури для вивчення англійської мови як іноземної. Таким чином, основною місією компанії є забезпечити безперешкодний доступ до навчальної літератури з вивчення англійської мови у багатьох країнах світу, щоб допомогти людям у вивченні англійської мови для складання міжнародних іспитів.

Усі підручники, випущені під брендом видавництва MM Publications, відповідають вимогам викладання англійської мови як іноземної в Україні, тому випускаються з дозволу Міністерства освіти і науки України. Спеціально розроблено та календарно-тематичне планування, щоб спростити подачу навчального матеріалу.

Офіційним представником MM Publications в Україні є компанія Лінгвіст, яка поділяє місію та цілі компанії та сприяє поширенню навчальної літератури з англійської мови, щоб підвищити рівень володіння англійською як іноземною мовою.

Учбова література серії Use of English може випускатися і в стінах видавництва Express Publishing. Express Publishing є британським видавництвом, ексклюзивним партнером в Україні якого є видавництво Просвітництво. Засновано видавництво Express Publishing у 1988 році, і з моменту запуску займається випуском навчальної літератури для вивчення англійської мови як іноземної. Незважаючи на те, що Express Publishing відноситься до відносно молодих видавництв, за роки існування зуміло вибрати міжнародні нагороди в галузі інновацій.

Підручник CPE Use of English Virginia Evans складений і випущений завдяки зусиллям одного з авторів серії Вірджинії Еванс. Еванс є одним із популярних авторів навчальної літератури, призначеної для вивчення англійської мови як іноземної. Її перу належать як підручники для учнів і викладачів, а й робочі зошити з практичними завданнями для поглибленого вивчення англійської як іноземної. Еванс бере не кількістю, а якістю навчального матеріалу, тому на полицях у книгарнях можна знайти не так багато підручників авторства Еванс. Особливістю підручників авторства Вірджинії Еванс є використання сучасної граматики та лексики, завдяки чому набагато простіше освоїти англійську мову як іноземну на рівні носія мови.

Use of English b2 fce cpe