Книги англійською b1 intermediate

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Фільтрувати за:

Книги англійською b1 intermediate в Україні

Книги для читання англійською мовою рівня В1 на сайті Oxford BookЧитання книг – це базова навичка і навіть необхідність для кожної освіченої людини. Не всі можуть читати мовою оригіналу, але ті, кому це вдається, відрізняються набагато вищою ерудицією, промовистістю та обізнаністю. Якщо ви вивчаєте англійську мову, ви повинні вивчати автентичну літературу. Якщо початковому рівні володіння мовою це досить проблематично, досягнувши мовної позначки В1 саме час приступати. Вивчаючи класичні твори ви торкаєтеся культури нації, її досягнень і цінностей.

Звертаючись до актуальних інформаційних ресурсів, ви завжди будете в курсі останніх світових подій. У будь-якому варіанті ви у виграші. Тільки не варто кидатися на всі тяжкі. Підходьте до цього питання з розумом, свідомо. Щоб швидко не перегоріти, вибирайте ті твори, які вам по зубах.
Де придбати книги для читання англійською мовою рівня В1 в УкраїніСьогодні у рази простіше знайти хорошу книгу. На допомогу завжди приходить друг інтернет, який підкаже надійне місце, де її шукати. Одним з таких надійних та перевірених місць є інтернет магазин Oxford Book. Тут представлений найширший асортимент автентичної та адаптованої навчальної та художньої літератури найпоширенішими мовами. Компанія працює безпосередньо з іноземними видавництвами, тому якість підручників завжди на найвищому рівні. На багатьох підручниках можна побачити Міністерський гриф. Ще одним доказом бездоганної роботи сайту є його багаторічний досвід роботи на ринку та тисячі позитивних відгуків задоволених клієнтів.

Цінова політика також є досить приємною, адже ціни на сайті дуже демократичні. У цьому ви зможете переконатись самостійно відвідавши сайт. Ціна та наявність кожної книги вказані, до того ж є короткий опис до неї.
Навіщо потрібні книги для читання англійською мовою рівня В1Причин з яких слід читати книги маса. А причин, з яких слід читати книги на ще більше. По-перше, ви здивуєтеся, але читання англійської літератури покращить вашу вимову, чого прагнути кожна вивчаюча іноземна мова. Для цього потрібно читати вголос. Але для такого підходу всі слова мають бути вже вивчені. В іншому випадку ви ризикуєте заучити неправильну вимову слова. Відмінно буде, якщо ви зможете знайти аудіо супровід до книги. Спочатку прослухайте невеликий шматочок тексту, прочитаного диктором. Потім постарайтеся повторити це записавши себе на диктофон. Якщо практикувати це хоча б по 10-15 хвилин на день, то дуже швидко ви здивуєтеся своїми досягненнями.

По-друге, читаючи книгу мовою оригіналу, ви повністю заглиблюєтеся в суть мови та стилю самого автора. Багато хто повідомляє, що читаючи переклад книги не можуть вловити ту тонкість, яку закладає до неї автор. Перекладачі не завжди здатні передати всі нюанси тексту, та й мовні не стикування можуть також перешкодити. Тонкий гумор, персональні висловлювання, оригінальні фрази можна відчути лише торкнувшись оригінального твору.
Скільки навчають мову з книгами для читання англійською мовою рівня В1Це риторичне питання, відповідь на яке знайти дуже важко, якщо взагалі можливо. Справа в тому, що тут значення мають сотні факторів, індивідуальні здібності, мотивація того, хто вивчає. Але однозначно точно можна сказати одне – читаючи книги англійською мовою ви у кілька разів прискорите та оптимізуєте цей процес.

 

Ціна на книги для читання англійською мовою рівня В1 в УкраїніЦіни на книги для читання англійською мовою рівня В1 дуже приємні. Напевно, кожен бажаючий негайно захоче собі щось придбати. На сайті Oxford Book можна замовити:

● «Аліса в Задзеркаллі» Льюїс Керрол за 68 грн;

● «Гамлет» (англійською мовою) Вільяма Шекспіра за 65 грн;

● Книгу «Пригодницькі оповідання» від Англійського клубу за 118 грн.;

● «Пригоди Олівера Твіста» Чарльза Діккенса за 119 грн.

Ці книги стануть чудовим стартом до зародження любові до читання книг англійською мовою.

Книги англійською b1 intermediate