Книги англійською c1 advanced

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

Тип товару

Книги англійською c1 advanced

Книги для читання англійською мовою рівня С1 на сайті Oxford Book


Володіючи англійською мовою на рівні С1, означає, що ви вже професійно можете спілкуватися іноземною мовою. Більшість тем ви можете вільно обговорювати, дивитися фільми в оригіналі, спілкуватися з носіями, заглиблюватися у вузькопрофільні теми. Але, як кажуть, немає межі досконалості.

Безумовно, із уже отриманим багажем знань ви спокійно читаєте газети, статті та літературні твори. Але щоб прогресувати у вивченні мови й надалі потрібно постійно стимулювати мозок, ставити перед ним нові завдання та успішно їх виконувати. Таким челленджем для вас стане чудове заняття - читання книг, підібраних під особистий рівень знань.


Здавалося б, все просто, але це тільки на перший погляд. Напевно, читаючи ви зможете відкрити для себе багато нового, і не тільки з погляду лінгвістики, але ще й з боку життєвого досвіду. Адже читати книги в оригіналі є чудовою можливістю доторкнутися до епохи, в яку вона була створена, відчути дух того часу, познайомитися з традиціями та звичаями, моделями поведінки персонажів. Читання – це найкращий спосіб ростити себе духовно та морально. Навіть зараз, у добу технічного прогресу книга життєво необхідна. І тільки щоб навчитися чогось нового, але й щоб просто приємно і затишно провести час, відволікаючись від побутових справ.


Де придбати книги для читання англійською мовою рівня С1 в Україні


Найкращим місцем, де можна придбати будь-яку спеціалізовану та художню літературу іноземною мовою, є сайт Oxford Book. Вже багато років компанія працює на ринку України. За весь цей час вона зарекомендувала себе як надійний та професійний дистриб'ютор. В наявності є сотні книг різних жанрів, адаптованих та автентичних, англійською, французькою, німецькою та іншими мовами, підручники та аудіо диски. Їх легко підібрати під свій рівень знань мови, адже все розбито на відповідні розділи. Приємним бонусом є доступна ціна, адже компанія співпрацює безпосередньо із закордонними видавництвами, через що націнка мінімальна. На сайті Oxford Book кожен бажаючий зможе підібрати для себе найбільш вдалий варіант і залишитися задоволеним.


 Навіщо потрібні книги для читання англійською мовою рівня С1


Невже ще є сумніви щодо необхідності читання книг англійською мовою? Якщо так, то не сумнівайтеся, а читайте, адже це заняття несе багато користі.
По-перше, читаючи ви покращуєте концентрацію. Читаючи книги англійською мовою вечорами, неважливо вголос або про себе, ви намагатиметеся концентрувати всю свою увагу на тексті. Незабаром ви навчитеся не помічати стороннього шуму, вуличної сирени або сусідського телевізора. Отриманий навичка концентрації переноситься і в повсякденне життя, і в робочу сферу. Це відмінний спосіб саморозвитку, який допоможе досягти успіху в багатьох сферах діяльності.


По-друге, читання - це чудовий спосіб проведення часу. Нехай воно стане вам улюбленим хобі. Це універсальне заняття. Воно однаково підійде як новачкам у вивченні англійської, і власникам рівня С1. З кожної прочитаної сторінки ви дізнаєтесь щось нове, і не лише з граматики чи лексики, а й культури та соціальних особливостей носіїв мови. Єдине, що потрібно – цікава книга та трохи бажання. І результати не забаряться.


Скільки навчають мову з книгами для читання англійською мовою рівня С1


Абсолютно суб'єктивні питання, відповідь на яке у кожного буде своя. Терміни вивчення мови не можуть бути короткими, і якщо хтось каже, що вивчив мову за рік чи два – не вірте. Так, за цей час (і навіть швидше) можна вникнути в суть, вивчити основи і навіть базовий словниковий запас, якого буде достатньо для повсякденного життя.


Але на вивчення всіх тонкощів і нюансів іншої, нерідної для вас мови може знадобитися все життя. І це не тому, що немає здібностей, бажання чи долає ліньки. Це тому, що мова розвивається разом із розвитком суспільства. Постійно виникають нові поняття, старі відходять, часто вживані видозмінюються. Це перманентний процес, від якого слід лише отримувати задоволення.

 

Як вибрати книги для читання англійською мовою рівня С1Оптимальними порадами для вибору книг для читання є:

● Вибір цікавого особисто для вас жанру;

● Підбір книг відповідно до рівня знань;

● Концентрація на процесі.

Намагайтеся робити це в задоволення, і тоді ви самі не помітите як досягнете успіху в цій справі. Ціна на книги для читання англійською мовою рівня С1 в УкраїніНа сайті Oxford Book найприємніші ціни на книги для читання англійською мовою рівня С1. Тут ви зможете придбати:

● «Оповідання» Агати Крісті за 111 грн;

● «Закохані жінки» Дейвіда Герберта Лоренса за 71 грн.;

● «Казки» Оскара Уайльда за 85 грн.

Занурюйтесь у світ художньої літератури, поєднуючи приємне читання з корисним вивченням англійської мови.

Книги англійською c1 advanced