Грецька мова: словник самовчитель

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

Грецька мова для початківців купити словник та підручник у Києві

Новогрецька є мовою народу, що проживає на території сучасної Греції. Новогрецька мова широко використовується в Грецькій Республіці та на Кіпрі. Розмовляє грецькою мовою та діаспора. Належить грецьку мову до індоєвропейської сім'ї мов, та її знання у рази спрощує вивчення інших іноземних мов. Історія мови набагато багатша і довша, ніж інші мови світу.

Багато учнів, які вирішили освоїти грецьку мову як іноземну мову, починають вивчення граматики, лексики, фонетики з використанням самовчителя грецької мови. На сайті Oxford-Book.com.ua можна взяти самовчитель авторства Анни Борисової. Курс грецької мови складено як навчальний посібник з граматичними поясненнями. Усередині книги можна знайти безліч діалогів і текстів зі словниками. Підручник Борисової містить тематичні розділи, що різняться між собою темою уроку. Тому після перших уроків учень вже може формувати прості пропозиції та відповідати на прості побутові питання.

Але щоб заговорити грецькою мовою на рівні носія мови потрібна регулярна практика. Вивчаючи грецьку мову самостійно, можуть виникнути труднощі у вимові нових слів. Тому при вивченні грецької мови як іноземної на початковому рівні краще скористатися допомогою професійного вчителя або носія мови, щоб потім не витрачати час на повторне запам'ятовування слів грецькою мовою.


Слова на давньогрецькій та новогрецькій не є взаємозамінними, тому вивчити новогрецьку доведеться для встановлення контакту з молодим поколінням людей, які проживають на території сучасної Греції. Багато слів у грецькій мові запозичені іншими мовами світу, тому частина слів може бути знайомою і часто використовується у побуті у власному регіоні. Частина слів грецькою запозичена з латинської мови, що багато в чому спрощує її вивчення неносіями мови.


Підручники для вивчення грецької мови як іноземної

Граматика грецької мови дає загальне уявлення у тому, як правильно формувати пропозиції, щоб сформулювати думку і донести її зміст співрозмовнику. Самовчитель грецької мови, автором якої є Ганна Борисова, складається з 25 уроків, чого цілком достатньо, щоб розпочати знайомство з новою іноземною мовою. За рахунок наявності практичних завдань простіше не тільки засвоїти пройдений теоретичний матеріал, а й перевірити рівень володіння грецькою мовою, що вдалося запам'ятати за такий короткий період.


Незважаючи на те, що навчальний посібник Ганни Борисової є самовчителем, його можна використовувати не лише для самостійної роботи над вправами. Багато учнів використовують навчальний посібник Борисової як підручник вивчення грецької мови на курсах іноземних мов. Навчальний посібник Борисов краще використовувати в комплекті з іншими книгами. Словник грецький стане вірним супутником тих учнів, які планують за короткий час вивчити нову мову.
Щоб вивчити розмовну грецьку мову, самовчитель аудіо є найкращим варіантом. У каталозі підручників, представлених на сайті інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua, можна знайти книгу Грецька розмовна мова авторства Гаруфалья-Міддл. За допомогою книги Гаруфальї можна швидко навчитися говорити грецькою мовою, не вдаючись до допомоги російсько-грецької мови, щоб правильно сформулювати думку та підібрати потрібні слова. Таким чином, книга Гаруфальї стане надійним помічником у спілкуванні з однодумцями, які вивчають грецьку мову як іноземну, або носіями мови.


Особливості грецької мови та складності у її вивченні

Незважаючи на умовний поділ мови на давньогрецьку та новогрецьку, вивчивши грецьку мову, можна з легкістю переходити до читання праць давніх мислителів. Деякі учні справді захоплені вивченням грецької мови, і серйозно налаштовані почитати в оригіналі Платона, Ксенофона, Гіппократа, Гомера та інших давньогрецьких мислителів. Деякі речі можуть бути незрозумілими, але є багато додаткової літератури, яка відчиняє двері у світ Стародавньої Греції.

То що з алфавітом грецької мови, яку потрібно вивчити, перш ніж переходити до чогось серйознішого? Грецький алфавіт складається з 24 букв, і з кінця 8 століття не відбувалося жодних змін в алфавіті, що може не тішити таємно захоплених давньогрецькою літературою та міфами учнів.

При вивченні грецької мови важливо звертати увагу на знаки придихання, які можна помітити на голосних літерах. По знаку придихання можна зрозуміти, як саме вимовляти перше слово, м'яко чи твердо. Таким чином, знаючи лише цю особливість грецької мови, можна суттєво підтягнути вимову. Але потрібно регулярно тренуватися у вимові нових слів із різними знаками придихання.

Грецька мова: словник самовчитель