Фінска мова: словники розмовники граматика

Товарів у наявності: 10

Показано 1 - 10 з 10

Фільтрувати за:

Навчальний посібник для вивчення фінської мови

Словник фінської мови необхідний різних рівнях володіння фінським мовою як іноземним, що пов'язані з необхідністю іноді шукати значення нових слів.
Фінська мова відноситься до фінно-угорської мовної сім'ї, тому вона трохи відрізняється від інших мов індоєвропейської сім'ї. Розмовляють фінською не тільки у Фінляндії, Лапландії, Естонії та Угорщині, але у всіх перерахованих країнах, крім Фінляндії, можна почути діалекти. Початківцям вивчати фінську мову як іноземну буде важче розуміти діалекти без знання структури мови, особливостей її розвитку та формування. Наприклад, саамський діалект, який можна почути в Лапландії, настільки відрізняється від інших діалектів фінської мови, що його можна зарахувати до окремої мовної групи.

Носіїв фінської можна зустріти й у Росії, але переважно у містах, розташованих на Уралі й у Карелії. Набагато простіше фінську мову буде вивчити тим учням та студентам, які ще й володіють естонською, карельською. З естонською фінська мова має не лише схожу структуру, а й лексичну основу. Тому при володінні естонською мовою набагато простіше не лише вивчати фінську, а й її розуміти без попередньої підготовки. Російсько-фінський словник може знадобитися і в Швеції, де його визнано офіційною мовою меншин.


Книги для регулярного читання фінською мовою

На сайті інтернет-магазину Oxford-Book.com.ua можна підібрати книгу для читання фінською мовою. Хоча такий варіант вивчення фінської мови підійде далеко не всім учням та студентам. Оскільки книги для регулярного читання радять використовуватиме підвищення рівня володіння іноземною мовою, коли вже є розуміння того, як сформувати пропозиції, і невеликий словниковий запас. Найчастіше книги для читання фінською мовою стають частиною навчання тих студентів, які перебувають на просунутому рівні.

Читання фінською можна розпочати з гумористичної повісті Лассіла під назвою За сірниками. Написано повість у 1910 році. Корисним доповнення до читання стане і словник фінсько-російський, який представлений в асортименті на сайті Oxford-Book.com.ua.

 

Навчальні посібники фінської мови

Російсько-фінський розмовник, і словник російсько-фінський, потрібен для подорожей зарубіжних країн, особливо, якщо йдеться Фінляндії. З розмовником та словником набагато простіше висловити свої думки, та встановити контакт із жителями країни, щоб знайти дорогу до місця проживання чи туристичних місць, заради яких подорож і відбулася.
Незважаючи на те, що російсько-фінський розмовник не містить інформації про структуру мови, граматику, фонетику та лексику, все ж таки фінський розмовник стане надійним помічником у комунікації з жителями фінномовних країн. У розмовнику можна знайти слова та фрази, які широко використовуються у природному мовному середовищі. Іноді розмовник потрібен, щоб зрозуміти, яку думку намагається донести твій співрозмовник.
Але й не всі розмовники можуть підійти, адже для початківців не потрібні складні конструкції. Тому не варто брати розмовники зі складними пропозиціями, оскільки вони необхідні для розуміння слів співрозмовника та написів на міських інформаційних покажчиках. Російсько-фінський розмовник містить прості фрази, які можна прочитати та вимовити без труднощів. У розмовнику є і необхідний набір слів для того, що пересувати по Фінляндії або в містах країн, що фінноговорять.


Особливості фінської мови

Перш ніж вчити фінську, якщо вона потрібна не для роботи або навчання, життя у фінномовній країні, багато початківців та студентів воліють ознайомитися з особливостями формування фінської мови. Іноді перше знайомство з іноземною мовою справді надихає.

У фінській мові немає роду, тому займенник hän використовується в словах жіночого та чоловічого роду. У фінській навряд чи варто шукати артиклі, оскільки артикля у цій мові немає. Наприклад, в англійській мові є артикль the, тоді як у фінській мові він відсутній, що може спрощувати чи ускладнювати вивчення фінської як іноземної, залежить від мовного досвіду учня. Що стосується відмінкової форми, у фінській мові їх 16, але широко використовуються лише 14, але вивчити і знати потрібно все.

На відміну від російської у фінській мові немає приводів, наприклад, в, які широко використовуються при формуванні пропозиції російською мовою. Але у фінській мові замість прийменників використовуються післялоги, які розміщуються після слів. Мабуть, і цієї інформації вже буде достатньо, щоб використання розмовника фінської мови було справді корисним.

Труднощі можуть виникнути у вимові фінських слів, якщо людина вперше стикається з подібними речами. І учні, які вже встигли торкнутися граматики та фонетики мови, не завжди можуть вимовляти звуки фінської мови як носії мови. Є проблеми і з наголосом, оскільки у фінській мові наголос найчастіше падає на перший склад.

Фінска мова: словники розмовники граматика